Платформа 1366 стоит ли?

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
unomen
Member

Повідомлення

есть смысл
TheBlackFox
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Sergio2k
Можешь попытать счастье со старой водянкой и новыми вентиляторами :up:
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

unomen:
sensey:Хлопці дайте хв 15. Можу розписати вольтажі максимально допустимі на кожен параметр. Як що це порібно. Писати?
ну как бы тема для обмена опытом
кстати неплохо было бы привести все термины к единому знаменателю :gigi:
а так интересно было бы почитать
1234.PNG
І так в данному випадку маємо
CPU Vcore - значення на яке буде збільшено CPU Vtt.
Dram voltage- тут зрозуміло вольтаж модулів памяті. Виставляти найменше доступне. Можна 1.35V ставте 1.35V чим ближче значення до QPI PLL тим карще. Але не більше чим 1.66V
CPU Vtt- показує який вольтаж подано "на зарез". При розгоні може бути іншим. Тут залежність від VID та їх інтерпритації.
IOH Vcore- вольтаж північного мосту. Залиште його в спокої. Можливе незначне корегування від просадок. Ніякого IOH Vcore=QPI PLL. Жодного разу таке правило не використовув. Тільки прикінчите сам чіп. Єдине де згадую якусь потребу в підднятті вольтажа це EVGA SR-2 A1(RX) там була проблема з подоланням барьеру в 166 по шині. Лікувалось підняттям до 1.45 IOH Vcore. Проте цей нюанс було "fixed" в EVGA SR-2 A2. На односокетних МП такого робити не потрібно. Взагалі і ніколи. :gigi:
QPI PLL (QPI/DRAM voltage) - наш контролер памяті і шини передачі данних на двохсокетних МП. Все в руках вашого процесора якомусь вистачить і дефолтного значення, а комусь придеться і підняти. Тут все індивідуально. Макс значення 1.32V (для 32нм чіпа)
IOH-ICH I/O - шина передачі данних між північним(чіп логіки) та південним (інтерфейсним) містком. Чіпати не потрібно. В більшості МП навіть оверокерських такий параметр не виведенний. Вплив його на розгін і ствбільність =0.
CPU PLL -
определяет напряжение питания системы Фазовой АвтоПодстройки Частоты (ФАПЧ или PLL - Phase Locked Loop) и является актуальной лишь для повышения стабильности работы разогнанных четырехъядерных процессоров.
Значення має 1.8V Ходять легенди що він допомає перейти баьерв 200BCLK. За весь свій досвід ніразу не змінював цей показник із авто або фіксував на 1.8V. Все.
ICH Vcore- наш південний чіп (ЮГ) :gigi: по суті є містком між різними інтерфейсами ПМ відповідальний за ЮСБ, САТА, звук(так-так). Якщо у вас начались проблеми із відвалом саме цих портів ви вже знаєте хто це. Вольтаж на ньому ні на чого не впливає.
unomen
Member

Повідомлення

sensey:
CPU Vcore - значення на яке буде збільшено CPU Vtt.

CPU Vtt- показує який вольтаж подано "на зарез". При розгоні може бути іншим. Тут залежність від VID та їх інтерпритації.
уверены что нигде не напутали ?
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

unomen
І так уважно читаємо ще раз. :shuffle:
sensey: І так в данному випадку маємо
Ніби й виділив. :dontknow:
Omelya
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

Sergio2k:с кулером :) хотя цена матери на x58 доставляет.
а яка має бути норм ціна на мамки 1366 сокету?
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

Omelya:
Sergio2k:с кулером :) хотя цена матери на x58 доставляет.
а яка має бути норм ціна на мамки 1366 сокету?
У кожного своє бачення нормальної ціни. Тут скоріше а яке вам підхдить? :gigi:
unomen
Member

Повідомлення

sensey:unomen
І так уважно читаємо ще раз. :shuffle:
sensey: І так в данному випадку маємо
Ніби й виділив. :dontknow:
просто там как бы оба параметра меняются и
СPU Vcore это просто на само ядро проца
СPU vtt - uncore
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

unomen: просто там как бы оба параметра меняются и
СPU Vcore это просто на само ядро проца
СPU vtt - uncore
Окей. Тоді як визначити до чого плюсується Vcore? В дефолтному стані Vcore=Uncore. І так ви маєте точку відліку. Щось мені підказує що у вас біос побудованний на AWARD 6.0
unomen
Member

Повідомлення

8-й AMI

Добавлено через 1 минуту 37 секунд:
sensey: Окей. Тоді як визначити до чого плюсується Vcore?
всмысле ?
В дефолтному стані Vcore=Uncore.
именно так - 1,2в
оба в дефолте
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sensey
У меня такие настройки:
СPU Voltage
CPU PLL Voltage
QPI/DRAM Core Voltage
IOH Voltage
IOH PCIE Voltage ?
ICH Voltage
ICH PCIE Voltage ?
DRAM Bus Voltage
DRAM DATA REF Voltage on CHA
DRAM DATA CTRL Voltage on CHA
DRAM DATA REF Voltage on CHB
DRAM DATA CTRL Voltage on CHB
DRAM DATA REF Voltage on CHC
DRAM DATA CTRL Voltage on CHС
CPU Differential Amplitude ?
CPU Clock Skew ?
IOH Clock Skew ?

По отмеченным ? вообще не знаю как они влияют.
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

unomen:
В дефолтному стані Vcore=Uncore.
именно так - 1,2в
оба в дефолте
Не зовсім. Vcore може використовувати енергозберігайки а Uncore ні. Подібний казус можна пояснити так. Наприклад на мамках асуса взагалі його немає....unCore. Суть в тому що значення Uncore береться із значення QPI/Vtt (власнечому так і позначаеться). Вказується що uncore це не процесорна частина СPU (контролер памяті, кешу та інше) Але КП процессора є невідємною частиною QPI шини. Іноді вона маркується QPI/DRAM Voltage іноді QPI/Vtt. Для стабільності системи вони мають бути однакові QPI=unCore. Оце потрібно було дадати в перший пост. Як на мене така фіча скоріше проблема ніж допомога оверлокеру.
unomen
Member

Повідомлення

вот теперичи все понятно :beer:
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

Hum:sensey
У меня такие настройки:
СPU Voltage
CPU PLL Voltage
QPI/DRAM Core Voltage
IOH Voltage
IOH PCIE Voltage ?
ICH Voltage
ICH PCIE Voltage ?
DRAM Bus Voltage
DRAM DATA REF Voltage on CHA
DRAM DATA CTRL Voltage on CHA
DRAM DATA REF Voltage on CHB
DRAM DATA CTRL Voltage on CHB
DRAM DATA REF Voltage on CHC
DRAM DATA CTRL Voltage on CHС
CPU Differential Amplitude ?
CPU Clock Skew ?
IOH Clock Skew ?

По отмеченным ? вообще не знаю как они влияют.
По останнім двум
CPU clock skew: Advances or delays the frequency of the processor by picoseconds in relation to the northbridge, to bring them into alignment at higher overclocks, due to the different electrical trace lengths.

NB Clock Skew | IOH Clock Skew: Advances or delays the frequency of the northbridge by picoseconds in relation to the processor, to bring them into alignment at higher overclocks, due to the different electrical trace lengths.
З нашими знаннями я б не чіпав. Типу ранній підпал палива і пізній як в машині. Тільки взятий до однієї із частин в данному випадку для NB.
CPU Differential Amplitude ? до речі вже розглядав раніше цей парметри всі значення крім авто приводили мою машину до нестабільності. :dontknow: За що він відповідає достовірно не знаю.
ICH PCIE Voltage ?
IOH PCIE Voltage ?
Тут при розгоні тай якщо у вас крос-слай і є проблеми із відео підсистемою варто піднімати. Виливається в додаткове живлення GPU.

Добавлено через 1 минуту 8 секунд:
В кого мамка EVGA
http://www.anandtech.com/show/2727/evga ... rst-look/7" target="_blank :super:

Добавлено через 6 минут 40 секунд:
http://www.overclockers.com/forums/atta ... 1272053042" target="_blank
Є така схема проте є маленький недолік шина QPI взаємодіє не тфльки із NB але із CPU-NB-DRAM.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sensey
Спс. Надо будет поэкспериментировать. Истина где-то рядом :)
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

мужики а вот эта плата HP Z400 Gen2 умеет гнать 6ти ядерники ? че с нее выжать можно?
unomen
Member

Повідомлення

почти стандартная мать без разгона
Sergio2k
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

unomen
TheBlackFox
Спасибо :)


Omelya
Цена за юзаную мать 1366 с USB-SATA 3 по цене новой за современный сокет 1150 или 1151 меня опечалила.
unomen
Member

Повідомлення

Sergio2k: Цена за юзаную мать 1366 с USB-SATA 3 по цене новой за современный сокет 1150 или 1151 меня опечалила.
а че печального то - есть деньги то достал и купил.
нет денег - Т3500 либо продолжаешь поиски
затраты могут быть весьма разные
tritonk7
Member

Повідомлення

почти 44000 по физике в вантаже :super: http://www.3dmark.com/3dmv/5379758" target="_blank

Добавлено через 22 минуты 34 секунды:
почти 76 процентов превосходства на 2500К в разгоне до 4700 :lol:
65433.jpg
Відповісти