Новини
Останні статті і огляди
i5 2500k 85 градусів в ЛінХ на боксi
-
Rapala7
Junior
- Звідки: Ніжин
Привіт, питання таке.
Принесли процесор і він показує наступне, без навантаження 29-32 в якихось програмах 50 а тільки вкл ЛінХ то після 30с Т= 70-85 градусів, це норма?
Дякую
Принесли процесор і він показує наступне, без навантаження 29-32 в якихось програмах 50 а тільки вкл ЛінХ то після 30с Т= 70-85 градусів, це норма?
Дякую
-
Stamb
Member
Rapala7
А дальше яка температура? Корпус продувається? Температура навколишнього середовища висока мабуть...
Кулер - боксовий?
А дальше яка температура? Корпус продувається? Температура навколишнього середовища висока мабуть...
Кулер - боксовий?
-
Rapala7
Junior
- Звідки: Ніжин
Кулер БОКС, відкритий стенд, навколишня десь 17-21
-
sanya555
Member
- Звідки: Київ, Оболонь
Rapala7
так это нормальная температура, тем более для боксового охлада
так это нормальная температура, тем более для боксового охлада
-
Rapala7
Junior
- Звідки: Ніжин
Я просто не в курсі, та і критична у проца 72. Не хотілось щоб пішла деградація
-
Sergey771
Member
- Звідки: Днепр
троллинг - включиться, где-то за девяностоRapala7:Я просто не в курсі, та і критична у проца 72. Не хотілось щоб пішла деградація
-
hztn
Member
- Звідки: UA-IX
- Троттлінг.Sergey771:троллинг - включиться, где-то за девяносто
Код: Виділити все
Throttle (англ.)
1) горло, глотка; гортань
2) дросель, дросельний клапан (також карбюратор)
3) те, що душить, гальмує або перешкоджає; гальмо, перешкода; петля, зашморг-
Spark7
Member
- Звідки: Kiev
Троллинг обычно включается у нефанатов,Sergey771:троллинг - включиться
А вообще, как подметил верно односайтник hztn - троттлинг, температуры как для боксового куллера - норм.
-
Rapala7
Junior
- Звідки: Ніжин
Дякую, ато я вже запікся що щось з кристалом сталось
-
Sergey771
Member
- Звідки: Днепр
hztn лингвист блин
Spark7 без википедии - смотрю никак + и кто где шо подтвердил ?
P/S: как писал - так и буду писать * со времен - царя гороха (так понятнее и удобней + посыл адекватен )
по существу лучше пишите
Spark7 без википедии - смотрю никак + и кто где шо подтвердил ?
P/S: как писал - так и буду писать * со времен - царя гороха (так понятнее и удобней + посыл адекватен )
по существу лучше пишите
Востаннє редагувалось 18.07.2015 22:20 користувачем Sergey771, всього редагувалось 1 раз.
-
sanya555
Member
- Звідки: Київ, Оболонь
Rapala7
теперь меняем охлад и камень в разгон)) а то не по феншую использовать 2500к в стоке
теперь меняем охлад и камень в разгон)) а то не по феншую использовать 2500к в стоке
-
Sergey771
Member
- Звідки: Днепр
а вот это - делоsanya555: теперь меняем охлад и камень в разгон)) а то не по феншую использовать 2500к в стоке
-
GRaFkiyv
Member
- Звідки: столица Единой Руси Украины
А бокс точно от 2500К ?Rapala7:Кулер БОКС, відкритий стенд, навколишня десь 17-21
Если бокс от 2500К то остаётся вариант с завышением конкретной материнкой Vcore auto.
Поставьте Vcore вручную и будет вам счастье.
-
YumaX
Member
- Звідки: Вараш
Успакойся детка, это интелRapala7:Привіт, питання таке.
Принесли процесор і він показує наступне, без навантаження 29-32 в якихось програмах 50 а тільки вкл ЛінХ то після 30с Т= 70-85 градусів, це норма?
Дякую
-
Rapala7
Junior
- Звідки: Ніжин
Тоді наступне питання) Яким повинен бути параметр Vcore для задання в ручну?GRaFkiyv: Если бокс от 2500К то остаётся вариант с завышением конкретной материнкой Vcore auto.
Поставьте Vcore вручную и будет вам счастье.
-
vitaxa11
Member
- Звідки: Кривой Рог
В стоке,или разгон?Rapala7:Яким повинен бути параметр Vcore для задання в ручну?
-
Rapala7
Junior
- Звідки: Ніжин
В стоці? І яку не дорогу систему охолодження порекомендуєте?
DeepCool IceEdge 400 FS щось типу цього піде?
DeepCool IceEdge 400 FS щось типу цього піде?
-
gehka3
Катярко
- Звідки: Днепр
Rapala7
По охладам - свой раздел
По охладам - свой раздел
-
Stariy
Junior
- Звідки: Киев
У меня на боксовом в ГТА 5 через 5 мин до 90С было. Поставил такой: DeepCool Ice Wind Pro, сейчас таргет на 50С, больше 759 оборотов не раскручивается.