i5 2500k 85 градусів в ЛінХ на боксi

Обсуждение всего, что связано с CPU
Відповісти
Автор
Повідомлення
Rapala7
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ніжин

Повідомлення

Привіт, питання таке.
Принесли процесор і він показує наступне, без навантаження 29-32 в якихось програмах 50 а тільки вкл ЛінХ то після 30с Т= 70-85 градусів, це норма?
Дякую
Stamb
Member

Повідомлення

Rapala7
А дальше яка температура? Корпус продувається? Температура навколишнього середовища висока мабуть...
Кулер - боксовий?
Rapala7
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ніжин

Повідомлення

Кулер БОКС, відкритий стенд, навколишня десь 17-21
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Rapala7
так это нормальная температура, тем более для боксового охлада
Rapala7
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ніжин

Повідомлення

Я просто не в курсі, та і критична у проца 72. Не хотілось щоб пішла деградація
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Rapala7:Я просто не в курсі, та і критична у проца 72. Не хотілось щоб пішла деградація
троллинг - включиться, где-то за девяносто :yes:
hztn
Member
Аватар користувача
Звідки: UA-IX

Повідомлення

Sergey771:троллинг - включиться, где-то за девяносто :yes:
- Троттлінг. ;)

Код: Виділити все

Throttle (англ.)
1) горло, глотка; гортань 
2) дросель, дросельний клапан (також карбюратор)
3) те, що душить, гальмує або перешкоджає; гальмо, перешкода; петля, зашморг
З "л" - то у відеосрачевиків.
Spark7
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

Sergey771:троллинг - включиться
Троллинг обычно включается у нефанатов, :gigi: в основном в темах про AMD.

А вообще, как подметил верно односайтник hztn - троттлинг, температуры как для боксового куллера - норм.
Rapala7
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ніжин

Повідомлення

Дякую, ато я вже запікся що щось з кристалом сталось
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

hztn лингвист блин :facepalm:
Spark7 без википедии - смотрю никак + и кто где шо подтвердил ? :gigi:

P/S: как писал - так и буду писать * со времен - царя гороха (так понятнее и удобней + посыл адекватен ) :laugh:
по существу лучше пишите :yes:
Востаннє редагувалось 18.07.2015 22:20 користувачем Sergey771, всього редагувалось 1 раз.
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Rapala7
теперь меняем охлад и камень в разгон)) а то не по феншую использовать 2500к в стоке
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

sanya555: теперь меняем охлад и камень в разгон)) а то не по феншую использовать 2500к в стоке
а вот это - дело :yes:
GRaFkiyv
Member
Аватар користувача
Звідки: столица Единой Руси Украины

Повідомлення

Rapala7:Кулер БОКС, відкритий стенд, навколишня десь 17-21
А бокс точно от 2500К ?
Если бокс от 2500К то остаётся вариант с завышением конкретной материнкой Vcore auto.
Поставьте Vcore вручную и будет вам счастье. :beer:
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Rapala7:Привіт, питання таке.
Принесли процесор і він показує наступне, без навантаження 29-32 в якихось програмах 50 а тільки вкл ЛінХ то після 30с Т= 70-85 градусів, це норма?
Дякую
Успакойся детка, это интел :laugh:
Rapala7
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ніжин

Повідомлення

GRaFkiyv: Если бокс от 2500К то остаётся вариант с завышением конкретной материнкой Vcore auto.
Поставьте Vcore вручную и будет вам счастье. :beer:
Тоді наступне питання) Яким повинен бути параметр Vcore для задання в ручну?
vitaxa11
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Rapala7:Яким повинен бути параметр Vcore для задання в ручну?
В стоке,или разгон?
Rapala7
Junior
Аватар користувача
Звідки: Ніжин

Повідомлення

В стоці? І яку не дорогу систему охолодження порекомендуєте?
DeepCool IceEdge 400 FS щось типу цього піде?
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Rapala7
По охладам - свой раздел
Stariy
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

У меня на боксовом в ГТА 5 через 5 мин до 90С было. Поставил такой: DeepCool Ice Wind Pro, сейчас таргет на 50С, больше 759 оборотов не раскручивается.
Відповісти