Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Відповісти
Автор
Повідомлення
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

рекордний місяць:
команда 27,217,523 :super: :super:
SergeyR 9,669,758 :super:
ronemun 14,084,890 :super:
-stan- 660,340 :super:
Zhekawork 112,568 :super:
evolistUA 25,206 :super:
лютий (февраль) буде коротший, так що тре прискоритись :)
Востаннє редагувалось 08.02.2013 20:36 користувачем ronemun, всього редагувалось 1 раз.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

команда 112 місце :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

denis 9.000.000 :super:
di2di 11001 WU :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

evolistUA 100,000 :super: :super: :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Romanovfastov 11.000.000 :super:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

новий реліз 7-го клієнта FAHClient V7.3.2 released (9th Open Beta)
http://foldingforum.org/viewtopic.php?f ... 82#p235600" target="_blank
новинок декілька:
1. скрінсейвер :-/ (буде грузити проц і відеокарту)
2. новий інтерфейс, на основі веб-браузер (Web Control). Без управління, тільки контроль, але вже FAHControl не потрібен.
Також було багато виправлень і вдосконалень, новий інсталятор.
Але згідно відгуків на форумах, на нову версію без потреби переходити не радять.
Цитати з форумів:
- В последних бета-версиях унипроцессорный слот упразднили за ненадобностью. Т.к. используемые сейчас A3 и A4 ядра универсальные - могут как в 1 поток считать, так и SMP. Так что теперь вместо унипроцессорного слота просто -smp 1.
- В новом клиенте удобно отключает расчёт на видеокарте, при активности на компе.
- Добавили "профилей быстродействия" (которые настоящий кранчер сразу же выставит на максимум и забудет о них) и автоматическое резервирование 1 CPU ядра(потока) под видеядро на ATI картах. див. https://fah-web.stanford.edu/projects/F ... anceLevels" target="_blank
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

команда 110 місце :super: :super:
Romanovfastov
Junior
Аватар користувача
Звідки: Украина, Фастов

Повідомлення

2 дня потерял на одном клиенте машина на бсоде висела.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Автоперезавантаження при бсоді виставлено? Правда, в мене воно деколи не спрацьовує - зависає в момент збереження дампу
Romanovfastov
Junior
Аватар користувача
Звідки: Украина, Фастов

Повідомлення

ronemun:Автоперезавантаження при бсоді виставлено? Правда, в мене воно деколи не спрацьовує - зависає в момент збереження дампу
Позор на мою седую голову :lamer:, таки да было выключенно.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

http://www.overclockers.ru/hardnews/pri ... HWBot.html" target="_blank
хто знає, як вдалось розігнати серверний проц до 4ГГц (з 2,6) :insane:
Розблокований множник?
oleg_qwerty
Member
Звідки: Львів

Повідомлення

ronemun
по ходу шиной, множитель там вроди залочен
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

на скріншоті видно що шина 200, але просто проц інженерний варіант - я відразу не замітив у вікні Wprime.
А я надіявся що зуміли біос розлочити :facepalm: (проскакували повідомлення що при певних настройках вдавалось розлочити серверні амд-проци, правда тільки до перезавантаження, а далі знов тре виставляти)
Romanovfastov
Junior
Аватар користувача
Звідки: Украина, Фастов

Повідомлення

На вскидку, через месяц входим в первую сотню. :beer:
SergeyR
HWBOT OC Team
Звідки: Киев

Повідомлення

Romanovfastov
И как мы это сделаем ? 68мил. До 101 места. Месяцев 5-6 как минимум....
Romanovfastov
Junior
Аватар користувача
Звідки: Украина, Фастов

Повідомлення

Да, чего то я не туда посмотрел,пересчитал, да 5-6 месяцев :-/ .
Показалось :shuffle:
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

так, при зарашній швидкості десь на 360 міл. очок тре орієнтуватись :think:
враховуючи потепління на 10-15 град (проци почнуть перегріватись - тре розгін зменшувати) і період обрахунків в робочі дні тре скорочувати (щоб тепло встигло розійтись)
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

8075 задачі відносно не погані зі всіх 80хх задач - в них ППД на 10% вищий ніж у 8028 оскільки мають базову ставку 240 проти 218 у 8028, а крок розрахунків той самий.
8075 часто ідуть при client-type=beta.
хоча при client-type=bigadv ідуть 7000-7028 задачі з вищим ППД на 25%, крім них часто ідуть 7029-7085 задачі з дуже низьким ППД і великим періодом, і періодично заміщаються на 8028, 8049

P.S. фігня ті 8075, вони на 10% довше рахуються ніж 8028, отже очок ППД більше не буде, але при цьому гдючать - бета все таки
P.S2 все таки 8075 кращі - на 12 потоках крок більше на 10% ніж у 8028, а на 8 - меньше на 5%. Тож ППД більше на 15% (10 за базову ставку+5 за крок). І навіть на 12 потоках ППД трішки більше.

8075 дуже чутливі до нестабільності системи - може тому-що подвійна точність?
70хх теж дуже чутливі, але не всі, тоді як 8075 відразу з першої задачі почала тормозити на системах, де 70хх періодично тормозила, тоді як всі інші задачі завжди йшли гладко, навіть БЖ. Ці системи я і підозрював у нестабільності, навіть напругу на процах піднімав - але це щось інше. На обидвох компах недавно по помилці зніс asus atk і ще якийсь сервіс від асуса - після цього почались фокуси.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

lamo21 300 тисяч 250 WU :super:
Востаннє редагувалось 16.02.2013 19:45 користувачем ronemun, всього редагувалось 2 разів.
SergeyR
HWBOT OC Team
Звідки: Киев

Повідомлення

ronemun
А по моему 272,5 милл. :-)
Відповісти