Новини
Останні статті і огляди
Выбор звуковой карты
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
QFlash
а ты сам прочел что написано
что мешает делать выравнивание громкости TrueRMS мультиметром на тестовом тоне 1кГц (ок даже 100Гц) - расскажи подробно про невозможность этого, учитывая что осцилограф дома есть у скольких людей в отличии от мультиметра .. Я уже молчу про теорему Шенона по которой в аналоговом сигнале динамический диапазон и отношение сигнал/шум (S/N) математически тождественны и в аналоге информация и детализация звука неотделимы от его энергетической амплитуды (напряжения). Казалось бы причем тут напряжение и output level (gain) matching
казалось бы как тут влияет напряжение на возможнсти передавать аудиоинформацию с можно сказать "слоями" с разным напряжением - взрыв, раскат, затухание/послезвучие.. у нас есть пик взрыва, рокот, раскат взрыва и послезучия и разлет осколков и все имеет свою амплитуду..
а ты сам прочел что написано
Востаннє редагувалось 26.06.2026 14:35 користувачем vdemeshko, всього редагувалось 1 раз.
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
До лампочки. Ти умову виконав???vdemeshko: ↑ 26.06.2026 14:13а ты сам прочел что написано что мешает делать выравнивание громкости мультиметром на тестовом тоне 1кГц - расскажи подробно .. Я уже молчу про теорему Шенона по которой в аналоговом сигнале динамический диапазон и отношение сигнал/шум (S/N) математически тождественны и в аналоге информация и детализация звука неотделимы от его энергетической амплитуды (напряжения). Казалсь бы причем тут напряжение и output level (gain) matching
Без фізики, без знань, без математики - виконай умову.
Якщо є сумніви - запитай розумних людей.
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
QFlash
с математекой я подозреваю у меня лучше чем у тебя
шо до лампочки? ты ответил на мой вопрос - можно ли сделать выравнивание уровня громкости мультиметром(TrueRMS) на тестовом тоне(50, 100Гц, 1кГц) в бытовых условиях - да\нет? смысл какой в демагогии про осцилографы если его нет дома у большинства в отличии от мультиметров.
с математекой я подозреваю у меня лучше чем у тебя
Востаннє редагувалось 26.06.2026 14:46 користувачем vdemeshko, всього редагувалось 1 раз.
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
І слава богу.QFlash: ↑ 26.06.2026 21:26 Ви ніколи не почуєте того самого звучання яке я кожен день слухаю
Я тобі вже писав.
Твій 10гдш може співати, але після тюнінгу підвісів, котушки, конуса-розсіювача, на відкритих щитах, з лампою, якийсь джаз типу вокал+рояль, чи рояль+гітара, чи ще щось таке, де немає низького низу та високого верху.
В іншому випадку, рівень АС на 10гдш - китайські масові блютуз-колонки.
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
QFlash на тобі loopback графік з REW мого Creative X-FI при створені референсного калібровочного файлу.
на графіку обидва канали. Режим 24/96
на графіку обидва канали. Режим 24/96
- спойлер
- спойлер
-
QFlash
Member
- Звідки: Lviv
Z440_User
То не то . Там немає роботи тонкорпеціі
Ті графіки до сраки - критично.
Ти зроби як я робив, щоб полички побачити.
Відправлено через 3 хвилини 17 секунд:
Зроби як я зробив.
Відправлено через 58 секунд:
Як я зробив...
То не то . Там немає роботи тонкорпеціі
Ті графіки до сраки - критично.
Ти зроби як я робив, щоб полички побачити.
Відправлено через 3 хвилини 17 секунд:
Зроби як я зробив.
Відправлено через 58 секунд:
Як я зробив...
-
Z440_User
Member
- Звідки: Кривий Ріг
QFlash, іншого не буде. Я не збираюсь совати свою ~300кг тумбу з апаратом та плівками, щоб витягти з неї преамп для зняття графіків, які на уй нікому не потрібні, в першу чергу мені особисто. 
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
- Fiio K13 R2R DAC Demo
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Жирнюча яка звучара на Fiio K13 R2R DAC Demo вище, чисто кайфанути
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
Дик я ж казав все ок у нього зі звуком.Radio Bay: ↑ 27.06.2026 02:03 Жирнюча яка звучара на Fiio K13 R2R DAC Demo вище, чисто кайфанути
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
Я розумів, що ок за відгуками. Я знаю, де читати, але сам не чув. Тут попався саундтест: виклав, виказав свою думку, а не переказав чужу. Не сподобалось не виклав би, я не люблю какахи обговорюватиtablestikus: ↑ 27.06.2026 08:03Дик я ж казав все ок у нього зі звуком
Відправлено через 5 годин 54 хвилини 24 секунди:
Нажаль на тесті не було чогось рокового, в мене для таких випадків Motorhead - Ace of Spades. Тестова річ на усі віки.
Багато хто злівається. Треба треба грати швидко, жирно та рітмічно, до того ж мастерінг старий, не розрахований на смартфони та бумбокси
- спойлер
-
Хоча і це можна, молодий Трухільйо на басу, він вже тоді пальцямі грав те, що усі гають медіатором )
-
MSiAventador
Member
- Звідки: Гонолула
Radio Bay
Лайк, вже качаю Everything Louder Forever - The Very Best Of
P.S. Заодно новинку The Pretty Reckless - Dear God.
Лайк, вже качаю Everything Louder Forever - The Very Best Of
P.S. Заодно новинку The Pretty Reckless - Dear God.
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
MSiAventador
В основі Моторхеад звичайний рокенролл, прислухаєшся
В основі Моторхеад звичайний рокенролл, прислухаєшся
- От тобі для розуміння, як Леммі із звичаного рокенролу зробив Моторхеад, теорія та практика )
-
Рокенролл )
-
Radio Bay
Member
- Звідки: Харків
MSiAventador
Если уж смотришь туда, то вот iconic
И помни, єто классическицй рокенролл ), Завис на Моторах )
Если уж смотришь туда, то вот iconic
- спойлер
И помни, єто классическицй рокенролл ), Завис на Моторах )
-
MSiAventador
Member
- Звідки: Гонолула
Radio Bay
Класика...
Класика...
-
RoMiLiUs
Member
Шось є заворожуюче як цей басист грає. Як сам саунд, так і сама техніка гри. Я вважаю, що Чак одобрив би.
На Дінах цей бас так жирно, натурально та об'ємно грає, що аж трохи лячно спочатку було.
На Дінах цей бас так жирно, натурально та об'ємно грає, що аж трохи лячно спочатку було.