Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kosdnepr: 24.06.2026 01:01Сайленти сайлентами, а звук реально став сухішим. Прям якимось дуже сухим. Extra dry
офк, сам це проходив, коли на своїх сайлент-збірках змінював кейкапи і звук сайлент але інший, тож розумію про що ви)
Kosdnepr: 24.06.2026 01:01Але його можна купувати тільки дуууже задешево, а не за ті $80-120, що за нього зазвичай просять.
дякую за відгук, цікаво. для мене епбт нерозвідана територія, не траплялось познайомитись вживу та й і не так щоб траплялись в оглядах чи тайпінгах.

зазвичай серед фанатів черрі блеків, якщо пбт капи черрі профілю, то CRP, якщо не черрі профілю, то MTNU від гмк.
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif: 24.06.2026 21:01MTNU від гмк
Придивлявся до них, але мені от взагалі не заходить дизайн з одним великим символом по центру, не моє.

Там у divinikey знижки до дня народження (але щось нічого особливо цікавого)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kosdnepr: 25.06.2026 13:32але мені от взагалі не заходить дизайн з одним великим символом по центру, не моє.
в цілому мої вподобання теж десь туди ж схиляються, але все таки толерувати інколи можу, тому на норбафорсі стоїть mtnu і він там мені навіть подобається, але це єдиний мій сет в цьому профілі і я маю сумніви, що будуть ще. ну, а кількість сетів в черрі профілі ви приблизно уявляєте))

Відправлено через 54 секунди:
Kosdnepr: 25.06.2026 13:32Там у divinikey знижки до дня народження (але щось нічого особливо цікавого)
хотів запостити з такою ж ремаркою) випередили
Smakolyk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Добрый вечер. Подскажите, есть возможность взять за 1,4к Aula F87 с Китая, сейчас использую Hator Rockfall 2 Mecha TKL Orange. С клавиатурой всё в порядке, но понимаю, что ей уже не первый год. Что скажите за F87? Особо не разбираюсь в клавиатурах, будет хуже-лучше имеющейся? (как минимум по новизне должна быть лучше, однако, нету алюминиевой пластины, как я понял).
Відповісти