в мене є в гаражі Amd Phenom x4 9650 + 8gb DDR2 + G210
схоже прийшов його час повернутися
Ні 3.0 рсle там, в мене була материнка msi 990fxa gd80 там був рісі3 і gtx1080
на всіх 990FX PCI-E gen 2Олег963: ↑ 14.01.2026 14:41Ні 3.0 рсle там, в мене була материнка msi 990fxa gd80 там був рісі3 і gtx1080а ні всетаки 2.0
якраз місяць тому купив (серйозно), але мені до принтера 64МБ треба булоRobostyle: ↑ 14.01.2026 13:09SDR у кого есть?
Почём нашел?
Звідкіля би там бути рсі3, він був уже в райзенах
Ви точно цифрою не помилились?
если лоу енд видеокарта то штрафа понт на писи 2.0, это топы видеокарт сильно чувствительны к версии писи и поколению проца.Piter Cantrope: ↑ 14.01.2026 14:33В FX-ів PCIe 2.0, наскільки пам'ятаю.
В добре оптимізованих рушіях залежність від швидкості PCIE мінімальнаAssayMAS: ↑ 14.01.2026 16:55если лоу енд видеокарта то штрафа понт на писи 2.0, это топы видеокарт сильно чувствительны к версии писи и поколению проца.Piter Cantrope: ↑ 14.01.2026 14:33В FX-ів PCIe 2.0, наскільки пам'ятаю.
вот я на 1155 2600 на 3770 сменил (писи 2 на 3) так у gt1030 в среднем ФПС вырос в играх на 5..15%.
самый высокий прирост за всю историю у rx6400 40% от смены писи 2,0 на 3,0.
Вот если топ из топов 5090 сунуть в новый ПК с писи 3,0 и старый с писи 2,0 так разница будет в 2-3раза в ФПС...
А если в биосе версию писи перерубать у современного ПК то там писи 2,0 от 4,0 будет на 15% отличаться в виде ФПС.