Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB. Топова AiO з вигнутим 2K-екраном

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 23.07.2025 21:15ще з гарантією 12 міс, в той час як у Арктіка 6 років.
Тут ещё вопрос в гарантии на что? У нормальных водянок гарантия на все последствия протечки. Толку мне было с того что у меня за потекший дипкул вернули деньги если он залил мне 3080 в 20 году.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

waryag: 23.07.2025 13:46Ті, хто заробляє, можуть витрачати десятки, сотні тисяч (і не лише гривень) на таке лайно, що асус виглядатиме вершиною адекватності.
Либо на что-то хорошее, фабричное, пусть за штуку баксов, но зато чтобы на долгие годы хватило и было тихо и холодно. Чиллер, допустим, сделанный по современным технологиям, с тихой инверторной помпой и прочим. Но никто до сих пор не удосужился такое продавать, хотя напрашивается корпус, в который такой чиллер влезет и сам чиллер - денег на подобное не жалко. И я подчёркиваю - фабричное и хорошее, не самосбор и на коленке сделанное. Вот для примера хорошего фабричного продукта - Арктик III 420 - красивый, сделан нормально, монтируется удобно и продуман.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

erkins007: 23.07.2025 22:56Тут ещё вопрос в гарантии на что? У нормальных водянок гарантия на все последствия протечки. Толку мне было с того что у меня за потекший дипкул вернули деньги если он залил мне 3080 в 20 году.
Я про таке чув, але конкретно по цій водянці на сайті Асуса нічого подібного не знайшов.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Охлад по ціні 7800x3d. :-/
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

erkins007: 23.07.2025 22:56
kairo: 23.07.2025 21:15ще з гарантією 12 міс, в той час як у Арктіка 6 років.
Тут ещё вопрос в гарантии на что? У нормальных водянок гарантия на все последствия протечки. Толку мне было с того что у меня за потекший дипкул вернули деньги если он залил мне 3080 в 20 году.
Не вірю що буває гарантія на всі наслідки.

Так можна сказати що я через протік втратив контракт на мільйон.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Inqizitor2022: 23.07.2025 23:13
waryag: 23.07.2025 13:46Ті, хто заробляє, можуть витрачати десятки, сотні тисяч (і не лише гривень) на таке лайно, що асус виглядатиме вершиною адекватності.
Либо на что-то хорошее, фабричное, пусть за штуку баксов, но зато чтобы на долгие годы хватило и было тихо и холодно. Чиллер, допустим, сделанный по современным технологиям, с тихой инверторной помпой и прочим. Но никто до сих пор не удосужился такое продавать, хотя напрашивается корпус, в который такой чиллер влезет и сам чиллер - денег на подобное не жалко. И я подчёркиваю - фабричное и хорошее, не самосбор и на коленке сделанное. Вот для примера хорошего фабричного продукта - Арктик III 420 - красивый, сделан нормально, монтируется удобно и продуман.
Ви можете грунтовніше описати, що у вашому розумінні - чілер по сучасним технологіям? Бо в мене чілер, хайлеа, і що там сучасного їм додати чи замінити - мені невідомо.
Чілер - це для сучасних систем точно не буде тихим.
Проблема не в "продавати" - сьогодні час купувати і продавати, а щоб виготовити.
Нормальний чілер в типовий системник - не влізе. Лише найбільші корпуси вмістять у себе чілери, але через шум доцільно винести його за межі житлового приміщення.
І це - заводський вибір.
Недоречно порівнювати аіо з чілером по складності, шуму та ефективності.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 24.07.2025 10:03
erkins007: 23.07.2025 22:56
Тут ещё вопрос в гарантии на что? У нормальных водянок гарантия на все последствия протечки. Толку мне было с того что у меня за потекший дипкул вернули деньги если он залил мне 3080 в 20 году.
Не вірю що буває гарантія на всі наслідки.

Так можна сказати що я через протік втратив контракт на мільйон.
Естественно не на контракты, а на залитые комплектухи.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Kashtan: 24.07.2025 10:15Ви можете грунтовніше описати, що у вашому розумінні - чілер по сучасним технологіям? Бо в мене чілер, хайлеа, і що там сучасного їм додати чи замінити - мені невідомо.
Чілер - це для сучасних систем точно не буде тихим.
Проблема не в "продавати" - сьогодні час купувати і продавати, а щоб виготовити.
Нормальний чілер в типовий системник - не влізе. Лише найбільші корпуси вмістять у себе чілери, але через шум доцільно винести його за межі житлового приміщення.
І це - заводський вибір.
Недоречно порівнювати аіо з чілером по складності, шуму та ефективності.
Ну что-то тихое с инвертором, чтобы работало тихо и эффективно. Холодильник с данфосс компрессором у меня тихо работает, такой же или подобный компрессор взять и должно быть ок
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Inqizitor2022: 24.07.2025 15:24
Kashtan: 24.07.2025 10:15Ви можете грунтовніше описати, що у вашому розумінні - чілер по сучасним технологіям? Бо в мене чілер, хайлеа, і що там сучасного їм додати чи замінити - мені невідомо.
Чілер - це для сучасних систем точно не буде тихим.
Проблема не в "продавати" - сьогодні час купувати і продавати, а щоб виготовити.
Нормальний чілер в типовий системник - не влізе. Лише найбільші корпуси вмістять у себе чілери, але через шум доцільно винести його за межі житлового приміщення.
І це - заводський вибір.
Недоречно порівнювати аіо з чілером по складності, шуму та ефективності.
Ну что-то тихое с инвертором, чтобы работало тихо и эффективно. Холодильник с данфосс компрессором у меня тихо работает, такой же или подобный компрессор взять и должно быть ок
Побутові холодильники - слабкі з погляду холодоутворювання пристрої, кіловат вони не заморозять, який відходить від сучасної системи, і це мова про сучасну, а не навіть найближчу перспективу, нас чекають 52-х ядерні інтели та 48-поточні АМД вже через півтори роки, а головне що там підсунуть відеокарти- можна лише дати уяву фантазії, якщо 5090 та 5090д вживають 900 ват при знятих обмеженнях в біосі. Мова про те що потужний компресор - тихим не буде, а компресор побутового холодильника - до потужних, або достатньо потужним не є. Лінійні компресори LG найтихіші. Але чомусь чілери на них не виготовляють. Мій чілер за стіною, шланги проходять крізь вибиті дірки у стіні, це єдиний прийнятний варіант на практиці. Можлива альтернатива - взяти бак для води літрів зо сорок, теплоізольований, і слабкий чілер.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Kashtan: 25.07.2025 11:50кіловат вони не заморозять, який відходить від сучасної системи, і це мова про сучасну, а не навіть найближчу перспективу, нас чекають 52-х ядерні інтели та 48-поточні АМД вже через півтори роки... Можлива альтернатива - взяти бак для води літрів зо сорок, теплоізольований, і слабкий чілер.
Может я туплю, но в холодильнике, морозильнике - минус 10 градусов, а в холодильном +5. Поэтому если у чиллера будет на -5 морозить непрерывно (можно взять 2 компрессора и 2 контура) и взять действительно бак воды литров 30, помпу для прокачки воды непрерывной - то система будет охлаждать лучше, чем 420мм водянка, у которой никогда не будет 30 литров бака и 2 больших компрессоров. Единственное, непонятно как в этом случае будет стартовать система, особенно в жару, нужен какой-то турборежим или третий шумный, но сверхмощный компрессор. Ну и габариты ПК возвращают тогда в 1960-е и шкаф будет.
Vladys77
Member

Повідомлення

Дорого-багато для тих в кого зайві гроші на додатковий екран для мультиків на процесорі.

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
Steady Connection: 22.07.2025 15:01 Не розумію навіщо взагалі всі ці додаткові монітори всередині корпусу. Наскільки вони реально корисні, щоб виправдати таку ціну? За вартість цієї СРО можна непоганий додатковий монітор купити, звісно не OLED, але для моніторингу температур, частот та всього іншого він і не потрібен. Ще й на Arctic Liquid Freezer III Pro 360 залишиться, який скоріше за все кращі температури видасть
А ще краще Arctic Freezer 420 B-)

Відправлено через 8 хвилин 51 секунду:
Hagen: 22.07.2025 15:18 Хотілось би запитати автора статті. Ви свідомо вибрали в конкуренти 280тку попереднього покоління Арктика щоб результати не виглядали зовсім не на користь Асуса? Бо якби порівняли з останньою 360ткою Арктика, то було б кумедно (особливо в контексті ціни)
За ці гроші можна купити 6 арктиків :laugh:

Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
leif: 22.07.2025 15:28
Kashtan: 22.07.2025 15:25 Hagen
Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
Це ви натягуєте свій особистий світогляд на всіх. Аж бігом придбають і ті хто у мамки випросить і ті хто сам заробляє. Тому що не всі рішення покупців є і мають бути суто раціональні+практичні.

інколи абсолютно валідною причиною для покупки може бути, що "от просто подобається і радує" і людина може виправдати для себе навіть таку переплату як за сабж ;)
До "от просто подобається" треба ще зайвих 18к грн. У мамки 18к випросити на кулер до ПК для навчання буде складнувато :laugh:

А свої гроші зазвичай рахують. І до просто плдобається СРО за 18к треба як мінімум ПК за 200к. Інакше буде трохи нелогічно, якщо в тебе система охолодження процесора набагато дорожча за процесор. Тоді який в ній сенс?
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Inqizitor2022
Kashtan
Кондьори і теплонасоси вже існують
Просто кидаєш холодну сторону кондьора в свій бак з водою і чіллер готовий ;)
Відповісти