360-420 Евро коштують найдорожчі асусівські недоводи, скільки коштують комплекти сво ватеркула, аквакомп'ютера, бітспауєр?Sanьka: ↑ 22.07.2025 17:23 А я чекаю коли маркетингове асусовське лайно зрівняється по ціні з топовими компонентами кастомок від Ватеркул, Аквакомп'ютер, бітспавер.
Це буде Епік перемога маркетингу над здоровим глуздом.
Новини
Останні статті і огляди
Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB. Топова AiO з вигнутим 2K-екраном
-
Kashtan
Member
- Звідки: Яготин
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Обзор похож на рекламу. Эта СО стоит 18 тыщ гривен. В соперники нужно было взять Арктик III 360 за 4000 и Арктик III 420 за 5000 грн.
-
erkins007
Member
Купил неделю назад, пока что отличная система и по охладу и по монитору.
По охладу минусов два - первый это то что помпа может крутить аж до 3300 оборотов, но при этом смысла в этом мало - до 2600-2800 она полностью бесшумная, выше же появляется противный звук.
Второй же минус это эти короткие трубки которые нужно было делать или ещё короче или таки длиннее. С текущей длинной нужно конкретно так получится чтобы установить водоблок не размазюкав всю термопасту.
По монитору минусов нет вообще - 13 андроид, адб работает, возможности кастомизации бесконечные. Даже в родном приложении их хватает - любые видео, гифки, картинки и прочее.
Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
По охладу минусов два - первый это то что помпа может крутить аж до 3300 оборотов, но при этом смысла в этом мало - до 2600-2800 она полностью бесшумная, выше же появляется противный звук.
Второй же минус это эти короткие трубки которые нужно было делать или ещё короче или таки длиннее. С текущей длинной нужно конкретно так получится чтобы установить водоблок не размазюкав всю термопасту.
По монитору минусов нет вообще - 13 андроид, адб работает, возможности кастомизации бесконечные. Даже в родном приложении их хватает - любые видео, гифки, картинки и прочее.
Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
Just for fun. Тупо для красоты. Утилитарной пользы от такого мониторинга почти нет.Steady Connection: ↑ 22.07.2025 15:01Не розумію навіщо взагалі всі ці додаткові монітори всередині корпусу.
-
StTechnik
Member
У них нет готовых комплектов. Все собирается по компонентам. Комплект может и до 1к евро дойти.Kashtan: ↑ 22.07.2025 17:57360-420 Евро коштують найдорожчі асусівські недоводи, скільки коштують комплекти сво ватеркула, аквакомп'ютера, бітспауєр?Sanьka: ↑ 22.07.2025 17:23 А я чекаю коли маркетингове асусовське лайно зрівняється по ціні з топовими компонентами кастомок від Ватеркул, Аквакомп'ютер, бітспавер.
Це буде Епік перемога маркетингу над здоровим глуздом.
-
xIIImaL
Member
- Звідки: Украина
Для арктик 420 это даже не соперник будет , разные весовые категории так сказать . Вот арктик 360 уже интересно , уверен что будет холоднее но интересно на сколько.Inqizitor2022: ↑ 22.07.2025 19:20 В соперники нужно было взять Арктик III 360 за 4000 и Арктик III 420 за 5000 грн.
Востаннє редагувалось 22.07.2025 21:26 користувачем xIIImaL, всього редагувалось 2 разів.
-
Kotya
Member
- Звідки: Одеса Україна
Слоган класний.
"For those who dare..."
Так і проситься додати
"For those who dare spend 400USD for this".
Дякую за огляд.
"For those who dare..."
Так і проситься додати
"For those who dare spend 400USD for this".
Дякую за огляд.
-
s1nedus
Member
Сравнили бы хотя бы с прошлым поколением 360 или уж с арктиком, но 360. А так это треш а не обзор
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Вже є Arctic Liquid Freezer III Pro 360, від 4100 грн.Inqizitor2022: ↑ 22.07.2025 19:20 соперники нужно было взять Арктик III 360 за 4000
-
Sanьka
Member
Тоді б з'ясувалось неприємні для Асус речіs1nedus: ↑ 22.07.2025 22:14Сравнили бы хотя бы с прошлым поколением 360 или уж с арктиком, но 360. А так это треш а не обзор
А це один з основних спонсорів, не можна так )))
Отправлено спустя 4 часа 5 минут 26 секунд:
Блін від 600-1000уе то на теперішній від 30к - до 49кKashtan: ↑ 22.07.2025 17:57360-420 Евро коштують найдорожчі асусівські недоводи, скільки коштують комплекти сво ватеркула, аквакомп'ютера, бітспауєр?
Ну ок, у Асуса ще є місце для росту
-
WakeMe
Member
- Звідки: Дніпро
Асус недовода тільки ж на проц, а ти рахуєш своє разом з відяхою і не одним радіатором. На проц кастом з "фірми"Sanьka: ↑ 23.07.2025 11:31Блін від 600-1000уе то на теперішній від 30к - до 49кKashtan: ↑ 22.07.2025 17:57360-420 Евро коштують найдорожчі асусівські недоводи, скільки коштують комплекти сво ватеркула, аквакомп'ютера, бітспауєр?
Ну ок, у Асуса ще є місце для росту![]()
Ватер - 100
Радік - 100
Комборез зі скла з пімпою - 150
3м zmt - 22
6 фітів - 42
рідина - 10
кульки 3шт - 30
454 євро, так то можна значно дешевше, але ж це топове майже. На збірку аж годину треба. Але це ж треба крутити самому, може протекти, а аіо ніколи не будуть дзюрити на відяху
-
Sanьka
Member
А, точноWakeMe: ↑ 23.07.2025 13:13Асус недовода тільки ж на проц, а ти рахуєш своє разом з відяхою і не одним радіатором. На проц
Ну ще можна не купувати різні краники, датчики потоку і тп.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Ті, хто заробляє, можуть витрачати десятки, сотні тисяч (і не лише гривень) на таке лайно, що асус виглядатиме вершиною адекватності.Kashtan: ↑ 22.07.2025 15:25Впевнений що ні. Але ніхто у здоровому глузді хто хоч трохи власноруч заробляє, не придбає оцей асусівський оверпрайс, який ще й просто гірший по температура - шум, не кажучи про ціна - якість.
-
MSiAventador
Member
- Звідки: Гонолула
А куди поділись всі RGB-епілептики з обговорень 6,67″ ? 
-
maxn
Member
- Звідки: Днепр
Авторы конечно молодцы, но надо было сравнивать с 120 водянкой, а лучше со стоковым кулером от интела.
Средняя стоимость, грн 18 019
Средняя стоимость, грн 18 019
- спойлер
- Просто оставлю это тут, и это цена без скидки, по выходным и праздникам можно за 45 взять


-
kairo
Member
- Звідки: Україна
В нас вона 4800 грн коштує. То вже краще Арктік.maxn: ↑ 23.07.2025 15:44Просто оставлю это тут, и это цена без скидки, по выходным и праздникам можно за 45 взять
-
maxn
Member
- Звідки: Днепр
kairo
нет, она стоит именно 50$ +500 грн для тех кому надо срочно или не умеет пользоваться амазоном
https://prom.ua/ua/p2579837218-sistema- ... eniya.html
нет, она стоит именно 50$ +500 грн для тех кому надо срочно или не умеет пользоваться амазоном
https://prom.ua/ua/p2579837218-sistema- ... eniya.html
-
Kashtan
Member
- Звідки: Яготин
Воно краще за арктік 3 про 360?maxn: ↑ 23.07.2025 16:28 kairo
нет, она стоит именно 50$ +500 грн для тех кому надо срочно или не умеет пользоваться амазоном
https://prom.ua/ua/p2579837218-sistema- ... eniya.html
-
yupi
Member
Асус даже не удосужились поставить медный радиатор за такие конские бабки 
-
ilcattivo
Member
- Звідки: Київ
Заради того щоб викласти в тему Фотки системників і отримати більше плюсиківSteady Connection: ↑ 22.07.2025 15:01 Не розумію навіщо взагалі всі ці додаткові монітори всередині корпусу. Наскільки вони реально корисні, щоб виправдати таку ціну? За вартість цієї СРО можна непоганий додатковий монітор купити, звісно не OLED, але для моніторингу температур, частот та всього іншого він і не потрібен. Ще й на Arctic Liquid Freezer III Pro 360 залишиться, який скоріше за все кращі температури видасть
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
У вас в оригінальному коменті - THERMALRIGHT Aqua Elite 360 ARGB V3. Тут ви скинули - THERMALRIGHT Aqua Elite 360 ARGB V2, ще й без гарантії.maxn: ↑ 23.07.2025 16:28 kairo
нет, она стоит именно 50$ +500 грн
https://prom.ua/ua/p2579837218-sistema- ... eniya.html
Якраз той, про який ви говорили - 4800 грн. Не знаю, хто при здоровому глузді візьме його замість Арктіка за такі гроші, ще з гарантією 12 міс, в той час як у Арктіка 6 років.
https://prom.ua/ua/p2559251494-vodyanoe ... right.html
Доставка Амазоном безкоштовна? По гарантії куди звертатись?для тех кому надо срочно или не умеет пользоваться амазоном