Zalman пропонує тримач для відеокарт із вбудованим екраном

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Пропоную обговорити Zalman пропонує тримач для відеокарт із вбудованим екраном

Без інтеграції з АІ якийсь учорашній день
Spuner
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Yerevan, Armenia

Сообщение

Куда катится вся эта долбанная индустрия? :facepalm:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Дичина
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

"оснастити таку підпірку додатковим LCD-екраном, на який виводиться різна корисна інформація.
На вбудований екран виводяться температури процесора, відеокарти та системний час"

Мммда... А де напруженість магнітного поля, анемометр та барометрічні показники?
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

Так температури 31/29 чи 43/52? :laugh:
white_noise
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

ой, шо ви починаєте? наче вас примушують то купляти. за 12 баксів особисто я б узяв.
stoned: 20.01.2026 09:41 Так температури 31/29 чи 43/52? :laugh:
а от це вже доречне питання. знатний косяк маркетолухів.
hohlid19
Member

Сообщение

А где ИИ и защита с охлаждением гнезда 12 пин? Без этого не куплю
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Аххх як я скучив за часами, коли Залман це була якісна відполірована мідь, з дзеркально відшліфованою і ідеально рівною поверхнею.
спойлер
Изображение
Зараз пластмаси більше ніж металу. Замість теплотрубок і пластин додають екрани.
Дивний новий світ......
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Sanьka
А що як зробити теплотрубки з пластику? :spy:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

До речі виглядає солідніше ніж більшість тих тримачів
white_noise
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Sanьka: 20.01.2026 12:20 Зараз пластмаси більше ніж металу. Замість теплотрубок і пластин додають екрани.
Дивний новий світ......
ті хотів би в тримачі для відеокарт замість екрану бачити теплотрубки? в тебе якесь дуже дивне і не типове збочення.
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

white_noise: 20.01.2026 14:44 в тебе якесь дуже дивне і не типове збочення.
Я в кулері хотів би бачити мідь, теплотрубки і непогано б нікель. Я не хотів би бачити там пластик і екрани.
А в підставці під відяхи я б хотів бачити метал і все.
Що тут не зрозуміло?

ЗІ.На даний час особисто для мене еталоном сучасного кулера є Біквайт дарк рок .
Це чудове поєднання якості, ефективності і дизайну. Та ж Д15 чудова по якості і ефективності, але дизайн десь в 2000х залишився.
Чи наприклад ватер HEATKILLER IV PRO
спойлер
Изображение
Ану скажи який шмат пластику, РГБ чи екран зміг би покращити ці півкіло нікельованої як дзеркало міді?
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Sanьka
То ваші ретроградські бажання не вписуються в сучасну філософію побудови ПК де зовнішній вигляд попереду здорового глузду від цього. ;)
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

stoned
Відуха повнісю вгружена, а проц на 3 відсотка)
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Эх, что-то эта Zелемхан контора полностью слилась… с ностальгией вспоминаю свой первый кулер Zalman 9700NT Nvidia Edition, полностью никелированный красавчик! Потом ещё супер красивые 9900 были. Сейчас вообще пасут задних, сливая самым донным китайцам :eek:
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat: 20.01.2026 12:52 Sanьka
А що як зробити теплотрубки з пластику? :spy:
Або гнучкий екран в трубочку згорнути :idea:
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Spuner: 20.01.2026 09:31 Куда катится вся эта долбанная индустрия? :facepalm:
В пропасть отсутствия идей.

Отправлено спустя 2 минуты 6 секунд:
white_noise
. наче вас примушують то купляти
ты не усматриваешь главного. Это тенденция и вектор. Оно вроде бы и не навязано,но его все больше вот такого.
Ответить