Настройки біоса для розгона процесора

Обсуждение всего, что связано с CPU
Ответить
Автор
Сообщение
Taras
Member

Сообщение

Прочитав багато обзорів, але різні думки щодо деяких пунктів в біосі.
Ось ці відповідають за зменшення енерговитрат
C1E Support
Intel(R) SpeedStep(TM) Tech
Intel(R) C-STATE Tech

Радять включати
load-Line calibration
Xtreme Phase Full Power Mode
Може ще якісь мають значення
Ar2r
Advanced Member
Аватара пользователя

Сообщение

Такі чудові теми плодить Тарасик, кожна нова краща за попередню. А як гарно він володіє нашою щирою солов'їною мовою. І ніхто не бажає йому допомогти.
Fishnya
Alex
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

Ar2r
это могрич1
Ar2r
Advanced Member
Аватара пользователя

Сообщение

Блин, тоже закралась такая мысль. Стиль тот же.
tw-r
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: столиця

Сообщение

Так Могрич1'а звуть Тарас по паспорту - гугліть, людина фестивалить не тільки тут.
Ar2r
Advanced Member
Аватара пользователя

Сообщение

aleks_44-3:гугліть, людина фестивалить не тільки тут.

Дай наводку.
Hauptmann
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Taras
Ты бы хоть в название темы вписал бы проц и МОБО, чтобы сразу было видно. :learn:
Taras
Member

Сообщение

aleks_44-3:Так Могрич1'а звуть Тарас по паспорту - гугліть, людина фестивалить не тільки тут.
Звідки інфа?
Ar2r
Advanced Member
Аватара пользователя

Сообщение

Taras:Звідки інфа?

З паспорту могрича.
Ответить