База, про UE 5 . На любой системе, игры на нем это сплошное мучениеMessiaH: ↑ 24.06.2026 09:57Самый убогий, самый всратый, самый я не побоюсь этого слова пи...кий игровой движок, на котором выходит всё неоптимизированное с чаще всего посредственной картинкой, так ещё и статеррит как последняя мразотаEaranak: ↑ 24.06.2026 09:48Богоподобный ультимативный лучший во всех смыслах Unrel Engine 5
Новости
Последние статьи и обзоры
Розробники знизили системні вимоги рольової гри The Blood of Dawnwalker
-
MetalistForever
Member
- Откуда: Харьков
-
Grava
Member
- Откуда: Запоріжжя
Проходили з другом к коопі коли епік роздавав, ніяких проблем, чудова оптимізація.MessiaH: ↑ 24.06.2026 16:19dead island 2 тот ещё статтерфест
-
MessiaH
Member
Ну я как бы серьёзно, игры от Юбисофт гораздо лучше выглядят и лучше по оптимизонуMetalistForever: ↑ 24.06.2026 16:23База, про UE 5 . На любой системе, игры на нем это сплошное мучение
Отправлено спустя 50 секунд:
Покупал в егс, оптимизация доннаяGrava: ↑ 24.06.2026 16:32Проходили з другом к коопі коли епік роздавав, ніяких проблем, чудова оптимізація.
Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
35-45 ФПС неиграбельно, смог поиграть только в 2017 когда взял 1080ти, там в 1080р было 120+ на ультрахSoulwatcher: ↑ 24.06.2026 11:35Если помните, ведьмак 3 требовал минимум 660, а это давало на смешанных настройках 35-45фпс.
-
Dobivatel
Member
- Откуда: Дніпро
Intel Core i5-11400F замість Core i7-8700K - сумнівна заміна. Процесори майже ідентичні по швидкодії в іграх. Core i7-8700K трохи повільніше у стоці і трохи швидше при оверклокингу з використанням гарної системи охолодження.Вимоги до процесора також скоригували — тепер вказані Intel Core i5-11400F та AMD Ryzen 7 2700X замість Core i7-8700K та Ryzen 7 3700X. Грі, як і раніше, потрібно 16 гігабайтів пам’яті.
-
Vladys77
Member
Гра за задумом і здебільшого реалізацією офігезна.powerpizza: ↑ 24.06.2026 13:25Ну не знаю,каждому свое,но длс обещает быть потужной ,трейлер и описание прям ничо так,удивило то,что небольшая студия сделала красивую игру,на уринаенжин и в ней статтеров нету,от слова вобщеVladys77: ↑ 24.06.2026 12:26
Мене Alters так вибісила своїм розгалуженим вибором, якій не дає тобі вибору і якщо ти комусь щось не те сказав, то хоч що роби далі, ти вже програв.
Але зі стандартними болячками маленьких студій. Тобто задум грандіозний, але все оптимізувати як слід не змогли.
Ну і поведінка альтерів з другої половини гри схожа на малих дітей, чи психів з лікарні.
Якщо якесь рішення в майбутньому призведе до величезних проблем чи неможливості завершити гру взагалі, то це треба по-перше якось підсвічувати, по-друге, мають завжди бути альтернативні варіанти як виправити ситуацію.
Бо через те що я один за всіх пахав, поки інші якісь витребе6ькі робили, і не встиг назбирати тормозок втікачам, які влупили мене по голові, вкрали всі ресурси і призвели до великих проблем на станції... То щоб я далі не робив, виправити ситуацію вже неможливо. Тоді одразу напишіть Game Over, щоб я ще пару десятків годин не мучився в надії виправити ситуацію і лише в кінці мені написали Game Over, ти програв, всі загинули.
-
MATRIXUA
Junior
- Откуда: Украина Ивано-Франковск
Earanak
технология dx 12 SER Shader Execution Reordering в стандарте DXR 1.2: Трассировка пути вижу тоже дала каких то 5-10 фпс
технология dx 12 SER Shader Execution Reordering в стандарте DXR 1.2: Трассировка пути вижу тоже дала каких то 5-10 фпс
-
taras_cs
Member
- Откуда: Варшава-Київ-Дніпро
На захист гри скажу, що він створив цих клонів, щоб вижити, тобто самому за всіх працювати не варіант.Vladys77: ↑ 24.06.2026 17:54Бо через те що я один за всіх пахав, поки інші якісь витребе6ькі робили, і не встиг назбирати тормозок втікачам, які влупили мене по голові, вкрали всі ресурси і призвели до великих проблем на станції... То щоб я далі не робив, виправити ситуацію вже неможливо.
Задум в тому, що клони працюють, а ви досліджуєте світ та керуєте
Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
Ми теж з дружиною і перший й другий проходили.Grava: ↑ 24.06.2026 16:32Проходили з другом к коопі коли епік роздавав, ніяких проблем, чудова оптимізація.MessiaH: ↑ 24.06.2026 16:19dead island 2 тот ещё статтерфест
Ви, мабуть, без фреймтайму грали, бо тоді вас вивернуло би на клавіатуру.
І взагалі, купіть другий монітор чи, краще, телевізор - і виводьте на нього фреймтайм, щоб сусіди теж бачили, як це жахливо!
-
D_ad
Member
Я нагадаю: ми все ще говоримо про 1060 - карту початкового рівня віком у 10 років.waryag: ↑ 24.06.2026 15:37Якщо ми заговорили про реальність, то це будуть базові 720р із затримками як при 30 фпс, з просадками.D_ad: ↑ 24.06.2026 12:03Реальність: 60+ кадрів на 1060 із FSR Q із 2х генератором кадрів на відеокарті 2016 року.
*2016-й був 10 років тому.
Якість ФСР2 - сумнівна.
В той час, як між виходом консолей PS3 та PS4 минуло майже 7 років.
А тут 10 років, при чому, річ про комп'ютерне залізо, яке, по класиці, морально старішає навіть швидше.
Друже, у тебе нереалістичні очікування - і це найтолерантніше, що можна сказати.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
D_ad: ↑ 25.06.2026 12:03Я нагадаю: ми все ще говоримо про 1060 - карту початкового рівня віком у 10 років.
1060, особливо 6гб версія, була повноцінним мідлом, що відставав від релізного топу лінійки на 35-40% і десь на 60 - від 1080ті. 5070ті від 5090 відстає більше.
Початковим рівнем була 2гігова 1050
-
Bukakanga
Member
На момент выхода не являлся образцом оптимизации. Да и по сей день отличается немалым количеством загадочных статтеров.Shaolin_Style: ↑ 24.06.2026 12:27извини но не согласен. Как минимум есть хорошо оптимизированные ... SW Fallen Order ...MessiaH: ↑ 24.06.2026 11:50
Уе4 также всрат как и уе5. Статеррит и на ссд, и даже после замены проца на 9950x3d2
-
Vladys77
Member
То задумувалось так. А після саботажу клони не встигають все зробити, бо їх лишилось мало, і не бажають працювати позанормово, хочуть розваг і відпочинку, доки база розвалюється.taras_cs: ↑ 25.06.2026 09:31На захист гри скажу, що він створив цих клонів, щоб вижити, тобто самому за всіх працювати не варіант.Vladys77: ↑ 24.06.2026 17:54Бо через те що я один за всіх пахав, поки інші якісь витребе6ькі робили, і не встиг назбирати тормозок втікачам, які влупили мене по голові, вкрали всі ресурси і призвели до великих проблем на станції... То щоб я далі не робив, виправити ситуацію вже неможливо.
Задум в тому, що клони працюють, а ви досліджуєте світ та керуєте
А я за них позанормово, замість сна, під опроміненням і т.д. щоб базу врятувати. І таке наче це треба лише мені. Але ж загинули потім всі разом.
-
taras_cs
Member
- Откуда: Варшава-Київ-Дніпро
Так, це не дуже схоже на реальне життя.Vladys77: ↑ 25.06.2026 19:31А після саботажу клони не встигають все зробити, бо їх лишилось мало, і не бажають працювати позанормово, хочуть розваг і відпочинку, доки база розвалюється.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
taras_cs: ↑ 25.06.2026 20:39 Так, це не дуже схоже на реальне життя.
-
Vladys77
Member
Не схоже, бо ніхто не переймається за те щоб вижити і врятуватись. Клони ведуть себе так ніби нічого не відбулось, все нормально і поспішати нікуди. А мені кожного нового дня повідомлення скільки часу лишилось до наступного апокаліпсису.taras_cs: ↑ 25.06.2026 20:39Так, це не дуже схоже на реальне життя.Vladys77: ↑ 25.06.2026 19:31А після саботажу клони не встигають все зробити, бо їх лишилось мало, і не бажають працювати позанормово, хочуть розваг і відпочинку, доки база розвалюється.
-
zaqik
Member
- Откуда: Душниличі
А что, так можно было? ©Розробники знизили системні вимоги
Почему-то напомнило шутку о том, можно ли сделать 5 шапок из одного куска меха, что да, но шапки выйдут как напёрстки. В том смысле, что написать много чего можно, но вот чтоб прям взять и снизить - это как? "Ссышь, тут людям не нравятся высокие системки, чтоб до понедельника оптимизировали"
-
D_ad
Member
1050/ті була затичкою. Із 1060 починалося те, що можна було хоч якось називати "геймінгом".waryag: ↑ 25.06.2026 14:32D_ad: ↑ 25.06.2026 12:03Я нагадаю: ми все ще говоримо про 1060 - карту початкового рівня віком у 10 років.![]()
1060, особливо 6гб версія, була повноцінним мідлом, що відставав від релізного топу лінійки на 35-40% і десь на 60 - від 1080ті. 5070ті від 5090 відстає більше.
Початковим рівнем була 2гігова 1050
Ти можеш скільки хочеш фейспалмити, але ти себе не чуєш: тобі хочеться, щоб карта, якій виповнилося 10 років ще щось там тягнула, за що висказуєш розробникам ігор/рушіїв, в той самий момент, як вони навіть із неї досі витягують все що можуть.
Ну.. логіка тут безсильна. Ти переміг.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Не набридло брехати? Це занадто легко ловиться.D_ad: ↑ 26.06.2026 15:28 1050/ті була затичкою. Із 1060 починалося те, що можна було хоч якось називати "геймінгом".
Затичкою була 1030, яка мала повільні версії на ддр4, також доволі довго продавалися 710-730.
Про це говорить і назва: ГТХ 1050, ГТ 1030.
-
DuckRider
Member
Так урина 4 тоже конченая в зависимости от игры.Shaolin_Style: ↑ 24.06.2026 10:24Ты ту же самую тему еще со времен уе4 прокручиваешь. Могу подсказать воркераунд который тебе поможет:MessiaH: ↑ 24.06.2026 09:57
Самый убогий, самый всратый, самый я не побоюсь этого слова пи...кий игровой движок, на котором выходит всё неоптимизированное с чаще всего посредственной картинкой, так ещё и статеррит как последняя мразота
- спойлер
- Хватит устанавливать игры на грампластинки, возможно тогда и статтерить перестанет. Посредственность или фотореалистичность картинки зависит не столько от движка, сколько от желания и квалификации 3д артистов и техартистов. Хорошую игру, с приятным глазу визуалом можно сделать даже на юнити.
Отправлено спустя 4 минуты 53 секунды:
Проходил на 10600к, 2060, 32, 1тб нвме. Честно говоря, особо статтеров там небылоMessiaH: ↑ 24.06.2026 16:19 dead island 2 тот ещё статтерфест
-
Shaolin_Style
Member
- Откуда: Wakanda
как и любой другой энджин попавший не в те руки