Розробники знизили системні вимоги рольової гри The Blood of Dawnwalker

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

MessiaH: 24.06.2026 09:57
Earanak: 24.06.2026 09:48Богоподобный ультимативный лучший во всех смыслах Unrel Engine 5
Самый убогий, самый всратый, самый я не побоюсь этого слова пи...кий игровой движок, на котором выходит всё неоптимизированное с чаще всего посредственной картинкой, так ещё и статеррит как последняя мразота
База, про UE 5 . На любой системе, игры на нем это сплошное мучение
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

MessiaH: 24.06.2026 16:19dead island 2 тот ещё статтерфест
Проходили з другом к коопі коли епік роздавав, ніяких проблем, чудова оптимізація.
MessiaH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MetalistForever: 24.06.2026 16:23База, про UE 5 . На любой системе, игры на нем это сплошное мучение
Ну я как бы серьёзно, игры от Юбисофт гораздо лучше выглядят и лучше по оптимизону

Отправлено спустя 50 секунд:
Grava: 24.06.2026 16:32Проходили з другом к коопі коли епік роздавав, ніяких проблем, чудова оптимізація.
Покупал в егс, оптимизация донная

Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
Soulwatcher: 24.06.2026 11:35Если помните, ведьмак 3 требовал минимум 660, а это давало на смешанных настройках 35-45фпс.
35-45 ФПС неиграбельно, смог поиграть только в 2017 когда взял 1080ти, там в 1080р было 120+ на ультрах
Dobivatel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Вимоги до процесора також скоригували — тепер вказані Intel Core i5-11400F та AMD Ryzen 7 2700X замість Core i7-8700K та Ryzen 7 3700X. Грі, як і раніше, потрібно 16 гігабайтів пам’яті.
Intel Core i5-11400F замість Core i7-8700K - сумнівна заміна. Процесори майже ідентичні по швидкодії в іграх. Core i7-8700K трохи повільніше у стоці і трохи швидше при оверклокингу з використанням гарної системи охолодження.
Vladys77
Member

Сообщение

powerpizza: 24.06.2026 13:25
Vladys77: 24.06.2026 12:26

Мене Alters так вибісила своїм розгалуженим вибором, якій не дає тобі вибору і якщо ти комусь щось не те сказав, то хоч що роби далі, ти вже програв :D .
Ну не знаю,каждому свое,но длс обещает быть потужной ,трейлер и описание прям ничо так,удивило то,что небольшая студия сделала красивую игру,на уринаенжин и в ней статтеров нету,от слова вобще
Гра за задумом і здебільшого реалізацією офігезна.
Але зі стандартними болячками маленьких студій. Тобто задум грандіозний, але все оптимізувати як слід не змогли.
Ну і поведінка альтерів з другої половини гри схожа на малих дітей, чи психів з лікарні.
Якщо якесь рішення в майбутньому призведе до величезних проблем чи неможливості завершити гру взагалі, то це треба по-перше якось підсвічувати, по-друге, мають завжди бути альтернативні варіанти як виправити ситуацію.

Бо через те що я один за всіх пахав, поки інші якісь витребе6ькі робили, і не встиг назбирати тормозок втікачам, які влупили мене по голові, вкрали всі ресурси і призвели до великих проблем на станції... То щоб я далі не робив, виправити ситуацію вже неможливо. Тоді одразу напишіть Game Over, щоб я ще пару десятків годин не мучився в надії виправити ситуацію і лише в кінці мені написали Game Over, ти програв, всі загинули.
MATRIXUA
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Украина Ивано-Франковск

Сообщение

Earanak
технология dx 12 SER Shader Execution Reordering в стандарте DXR 1.2: Трассировка пути вижу тоже дала каких то 5-10 фпс
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Vladys77: 24.06.2026 17:54Бо через те що я один за всіх пахав, поки інші якісь витребе6ькі робили, і не встиг назбирати тормозок втікачам, які влупили мене по голові, вкрали всі ресурси і призвели до великих проблем на станції... То щоб я далі не робив, виправити ситуацію вже неможливо.
На захист гри скажу, що він створив цих клонів, щоб вижити, тобто самому за всіх працювати не варіант.
Задум в тому, що клони працюють, а ви досліджуєте світ та керуєте

Відправлено через 4 хвилини 42 секунди:
Grava: 24.06.2026 16:32
MessiaH: 24.06.2026 16:19dead island 2 тот ещё статтерфест
Проходили з другом к коопі коли епік роздавав, ніяких проблем, чудова оптимізація.
Ми теж з дружиною і перший й другий проходили.

Ви, мабуть, без фреймтайму грали, бо тоді вас вивернуло би на клавіатуру.
І взагалі, купіть другий монітор чи, краще, телевізор - і виводьте на нього фреймтайм, щоб сусіди теж бачили, як це жахливо! :D
D_ad
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 24.06.2026 15:37
D_ad: 24.06.2026 12:03Реальність: 60+ кадрів на 1060 із FSR Q із 2х генератором кадрів на відеокарті 2016 року.
*2016-й був 10 років тому.
Якщо ми заговорили про реальність, то це будуть базові 720р із затримками як при 30 фпс, з просадками.
Якість ФСР2 - сумнівна.
Я нагадаю: ми все ще говоримо про 1060 - карту початкового рівня віком у 10 років.
В той час, як між виходом консолей PS3 та PS4 минуло майже 7 років.
А тут 10 років, при чому, річ про комп'ютерне залізо, яке, по класиці, морально старішає навіть швидше.
Друже, у тебе нереалістичні очікування - і це найтолерантніше, що можна сказати.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

D_ad: 25.06.2026 12:03Я нагадаю: ми все ще говоримо про 1060 - карту початкового рівня віком у 10 років.
:facepalm:
1060, особливо 6гб версія, була повноцінним мідлом, що відставав від релізного топу лінійки на 35-40% і десь на 60 - від 1080ті. 5070ті від 5090 відстає більше.
Початковим рівнем була 2гігова 1050
Bukakanga
Member

Сообщение

Shaolin_Style: 24.06.2026 12:27
MessiaH: 24.06.2026 11:50
Уе4 также всрат как и уе5. Статеррит и на ссд, и даже после замены проца на 9950x3d2
извини но не согласен. Как минимум есть хорошо оптимизированные ... SW Fallen Order ...
На момент выхода не являлся образцом оптимизации. Да и по сей день отличается немалым количеством загадочных статтеров.
Vladys77
Member

Сообщение

taras_cs: 25.06.2026 09:31
Vladys77: 24.06.2026 17:54Бо через те що я один за всіх пахав, поки інші якісь витребе6ькі робили, і не встиг назбирати тормозок втікачам, які влупили мене по голові, вкрали всі ресурси і призвели до великих проблем на станції... То щоб я далі не робив, виправити ситуацію вже неможливо.
На захист гри скажу, що він створив цих клонів, щоб вижити, тобто самому за всіх працювати не варіант.
Задум в тому, що клони працюють, а ви досліджуєте світ та керуєте
То задумувалось так. А після саботажу клони не встигають все зробити, бо їх лишилось мало, і не бажають працювати позанормово, хочуть розваг і відпочинку, доки база розвалюється.
А я за них позанормово, замість сна, під опроміненням і т.д. щоб базу врятувати. І таке наче це треба лише мені. Але ж загинули потім всі разом.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Vladys77: 25.06.2026 19:31А після саботажу клони не встигають все зробити, бо їх лишилось мало, і не бажають працювати позанормово, хочуть розваг і відпочинку, доки база розвалюється.
Так, це не дуже схоже на реальне життя.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

taras_cs: 25.06.2026 20:39 Так, це не дуже схоже на реальне життя.
:lol:
Vladys77
Member

Сообщение

taras_cs: 25.06.2026 20:39
Vladys77: 25.06.2026 19:31А після саботажу клони не встигають все зробити, бо їх лишилось мало, і не бажають працювати позанормово, хочуть розваг і відпочинку, доки база розвалюється.
Так, це не дуже схоже на реальне життя.
Не схоже, бо ніхто не переймається за те щоб вижити і врятуватись. Клони ведуть себе так ніби нічого не відбулось, все нормально і поспішати нікуди. А мені кожного нового дня повідомлення скільки часу лишилось до наступного апокаліпсису.
zaqik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Душниличі

Сообщение

Розробники знизили системні вимоги
А что, так можно было? ©
Почему-то напомнило шутку о том, можно ли сделать 5 шапок из одного куска меха, что да, но шапки выйдут как напёрстки. В том смысле, что написать много чего можно, но вот чтоб прям взять и снизить - это как? "Ссышь, тут людям не нравятся высокие системки, чтоб до понедельника оптимизировали" :insane:
D_ad
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 25.06.2026 14:32
D_ad: 25.06.2026 12:03Я нагадаю: ми все ще говоримо про 1060 - карту початкового рівня віком у 10 років.
:facepalm:
1060, особливо 6гб версія, була повноцінним мідлом, що відставав від релізного топу лінійки на 35-40% і десь на 60 - від 1080ті. 5070ті від 5090 відстає більше.
Початковим рівнем була 2гігова 1050
1050/ті була затичкою. Із 1060 починалося те, що можна було хоч якось називати "геймінгом".

Ти можеш скільки хочеш фейспалмити, але ти себе не чуєш: тобі хочеться, щоб карта, якій виповнилося 10 років ще щось там тягнула, за що висказуєш розробникам ігор/рушіїв, в той самий момент, як вони навіть із неї досі витягують все що можуть.

Ну.. логіка тут безсильна. Ти переміг.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

D_ad: 26.06.2026 15:28 1050/ті була затичкою. Із 1060 починалося те, що можна було хоч якось називати "геймінгом".
Не набридло брехати? Це занадто легко ловиться.
Затичкою була 1030, яка мала повільні версії на ддр4, також доволі довго продавалися 710-730.

Про це говорить і назва: ГТХ 1050, ГТ 1030. :facepalm:
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shaolin_Style: 24.06.2026 10:24
MessiaH: 24.06.2026 09:57
Самый убогий, самый всратый, самый я не побоюсь этого слова пи...кий игровой движок, на котором выходит всё неоптимизированное с чаще всего посредственной картинкой, так ещё и статеррит как последняя мразота
Ты ту же самую тему еще со времен уе4 прокручиваешь. Могу подсказать воркераунд который тебе поможет:
спойлер
Хватит устанавливать игры на грампластинки, возможно тогда и статтерить перестанет. Посредственность или фотореалистичность картинки зависит не столько от движка, сколько от желания и квалификации 3д артистов и техартистов. Хорошую игру, с приятным глазу визуалом можно сделать даже на юнити.
Так урина 4 тоже конченая в зависимости от игры.

Отправлено спустя 4 минуты 53 секунды:
MessiaH: 24.06.2026 16:19 dead island 2 тот ещё статтерфест
Проходил на 10600к, 2060, 32, 1тб нвме. Честно говоря, особо статтеров там небыло
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

DuckRider: 26.06.2026 17:35
Так урина 4 тоже конченая в зависимости от игры.
как и любой другой энджин попавший не в те руки
Ответить