Знайдено потенційну причину проблем з 12V‑2×6 на топових відеокартах GeForce RTX. Перехідник з часом висовується з роз'єму

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Ektalion: 23.02.2026 15:38Повертайся, коли щось придумаєш. Незарах.
Так це ти щось написав невпопад і зливаєшся із розумним видом))

"Потужна" аргументація пана Ektalion:
старайся ще
Може тепер докумекаєш
Незарах
Дуже технічно, не підкопаєшся :lol: :lol:
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

kairo: 23.02.2026 15:35
Аціо: 23.02.2026 15:34Чіпмейкер має рівно такий вплив як зазначено у домовленостях, тут АМД більш лояльна от і все.
Ви читали ті домовленності?))
Я бачу вчинки виробників, які вказують на це.
Чи ви якщо на туалетному папері не написана інструкція його не використовуєте?
А чи вам контракт потрібен від виробника туалетного паперу? :laugh:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Знову уходите в демагогію.
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

kairo: 23.02.2026 15:46
Знову уходите в демагогію.
Та мені ще далеко до вас в цієї справі.
Адже навіть дитина 3х рочків зробить чинник-наслідковий зв'язок,
що якщо виробники відеокарт АМД, на їх відеокартах не обмежують варіації перехідників живлення,
то АМД більш лояльна у питанні до виробників - який роз'єм живлення їм ставити.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Аціо: 23.02.2026 15:50Адже навіть дитина 3х рочків зробить чинник-наслідковий зв'язок,
У АМД немає Топ-лінійки карт. 9070 XT споживає 300 Вт. Тому вони можуть спокійно сидіти на 8пін. Але мова не про те. Я писав, шо роз'єм розробила PCI-SIG, і стоїть він як на зелених так і на червоних картах.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ararat: 23.02.2026 15:38Во первых нужно в 2 раза больше контактов, нужны плюсы и минусы.
Ну ти на малюнок подивись, там їх 4. Все калькулейтед.
Ararat: 23.02.2026 15:3812+ авг, что сложно уложить в корпусе
Багатожильний кабель під обжимку.
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

kairo: 23.02.2026 15:22
Не смішіть. Чіпмейкер має величезний вплив на вендорів з очевидних причин. Наївно вважати, що вони щось там без дозволу АМД чи Нвідії можуть робити.
По перше от що ви писали, а це рівень совка вважати що все заборонено крім того що дозволено.
У світі не совку поясню вам один раз - дозволено все що не заборонено.
Це напевно для вашого совкового світосприйняття справжній удар, та тому ви і не розумієте мою відповідь.
Ну чи ви чийсь ШІ бот що втік від КПК у мережу та спілкується на сайтах. :lol: :lol: :lol:
Але вам доречно зауважили - старайтесь краще.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Аціо: 23.02.2026 16:06По перше от що ви писали
Знову потік демагогії. Добре, закриємо тему.
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

kairo: 23.02.2026 16:07
Аціо: 23.02.2026 16:06По перше от що ви писали
Знову потік демагогії. Добре, закриємо тему.
Добре дозволяю вам припинити дискусію, не дякуйте. :gigi:
Ararat
Member

Сообщение

Scoffer: 23.02.2026 15:57
Ararat: 23.02.2026 15:38Во первых нужно в 2 раза больше контактов, нужны плюсы и минусы.
Ну ти на малюнок подивись, там їх 4. Все калькулейтед.
Втыканул. Не глянул, подумал ты 3хконтактный приложил.
Scoffer: 23.02.2026 15:57
Ararat: 23.02.2026 15:3812+ авг, что сложно уложить в корпусе
Багатожильний кабель під обжимку.
Сколько там по гостам? Вроде минимум радиус изгиба 5 внешних диаметров провода. Если положение разьма стандартное, то до крышки не хватит места для 12ки. Сам дсаб тоже не маленький. Нужно куда то переместить его со стандартного места, чтт бы монтаж проводов был впринципе возможен.
unique-neon
Member

Сообщение

Роз'єм-самовисуванець
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ararat: 23.02.2026 16:22Сколько там по гостам? Вроде минимум радиус изгиба 5 внешних диаметров провода.
Кутовий роз'єм та й все. Кому він зараз здався прямий в стандартному корпусі.
Ararat
Member

Сообщение

Scoffer: 23.02.2026 17:04 Кутовий роз'єм та й все. Кому він зараз здався прямий в стандартному корпусі.
Увы угловых под заделку провода небывает, то всё pcb. Или ты предлагаеш что бы угловой торчал из видеокарты? Тогда он будет выходить в сторону процессора, тоже фигня.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ararat: 23.02.2026 17:16Тогда он будет выходить в сторону процессора
Хай собі виходить. Зараз відяхи здоровені, по довжині далеко за межами будь-яких суперкулерів. Там якраз пустота. Можна навіть два розпаяти і запаралелити, один в сторону проца, другий в морду, кому як зручніше той так хай і крутить. Я чекнув, 8w8 починається з півтори єври невеликим оптом, не убуде з них.
Накрайняк сигнальні до 20 пінів бувають в варіації на 7,5 ампер на пін. Теж дофіга. 900 Ват.
Последний раз редактировалось Scoffer 23.02.2026 17:39, всего редактировалось 1 раз.
NuclearRobinson
HWBOT OC Team
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Проблем полюбому в тому, що кабель проклали знизу, от якби його проклали зверху :teacher: тоді б такої проблеми не було)
Ararat
Member

Сообщение

Scoffer: 23.02.2026 17:22 Хай собі виходить. Зараз відяхи здоровені, по довжині далеко за межами будь-яких суперкулерів. Там якраз пустота.
Так это радиатор длинный, платка всё таже.
Самым грамотным и дешёвым решением было бы подключяться наконечником под болт. Положить в комплект шайбы, гайку и изолирующий колпачек, дешево и сердито. Но мамкиным любителям ргб подсветок будет сложно такое продать.
NST1983
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Не туди написав, вибачте! :weep:
hohlid19
Member

Сообщение

Аціо: 23.02.2026 14:48
hohlid19: 23.02.2026 14:30

А в чем отличие прямого питания от питания с 3х 8-пин? :-/
Ризиком зайвої ланки на шляху току, зайвий відсоток вірогідності.
Так що навіть модульні БЖ це насправді для живлення мінус, хоч там і мізерна на невдачу раптовість.
Риском чего? Кого? Общее сечение у 3х 8-пин намного выше, чем у 12 пин, где тут проблема 8 пин? :insane:

Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
kairo: 23.02.2026 15:13
hohlid19: 23.02.2026 14:30А в чем отличие прямого питания от питания с 3х 8-пин?
Якщо майже усі випадки пов'язані із кальмаром, то логічно зменшити ризики для себе і використати нормальний кабель від нормального БЖ.
Да, логично, что вместо "изобретения искусства" лучше использовать старый добрый набор из 3х 8-пин
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

hohlid19: 24.02.2026 09:38Да, логично, что вместо "изобретения искусства" лучше использовать старый добрый набор из 3х 8-пин
3 х 8пін, це не про 450 та 600 Вт карти. Випадки оплавлення роз'ємів при прямому підключенні можна порахувати на пальцях однієї руки.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

hohlid19: 24.02.2026 09:38Общее сечение у 3х 8-пин намного выше, чем у 12 пин
На 8пін контакти з латуні, на 12 з міді. І покриття там відрізняється. Інша справа що чиста мідь так собі контакт з механічної точки зору. Можливо це одна з причин виходу з ладу.
Ответить