Тестування NVIDIA DLSS 4.5 показало сильне падіння продуктивності на старих GeForce RTX

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Robostyle: 11.01.2026 13:52
Enjthesilence: 11.01.2026 13:19 ось це прям прикол з 240п до 720п
спойлер
навіть найсильніші хейтерочки нвідія це розуміють
Так это шо теперь, ремастеры не нужОны? Нейронка теперь сама из любой кваки пиксельную графику и спрайти дорисует как надо
чекни інфу про RTX remix, все до того йде)
нейронка вже не перший рік допомагає в розробці ігр. це просто інструмент, а хто і як його використовуватиме - питання іншого характеру)

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
kyon: 11.01.2026 13:57 Так оно еще и не активируется не во всех играх, Stalker ЕЕ, Deathloop например остается К, я биб-ку менял и включал оверайд в NVapp, на 5070Ti, в Control Ultimate и Oblivion есть М
офіційний реліз тільки 13го січня. в ідеалі дочекатись, коли самі розробники впровадять 4.5 в свої проекти.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

DuckRider: 11.01.2026 11:33Нвидия: хаха, лол, фпс в апскейле ниже чем в нативе, кекв
DLSS 4 і все добре на старих відеокартах.
Archer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Шахтарськ Україна

Сообщение

Затестив повноцінно новий пресет в сталкері, все ж таки я погарячкував коли казав про падіння продуктивності на 10-20% відсотків на моїй карті, як виявилось уся проблема в фреймгейні, отже там де без фреймгейну тільки з длсс буде кадрів 80-90 с фреймгейном буде +- 60, якщо 100 і вище то ледве до 70 доходить.
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Ну и кто вам мешает поставить 4.0 версию. Если кастрюля не тянет. Не понятно.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

my4a4oc: 11.01.2026 11:58Амде ж на свое минуле покоління цього не завозить з цієї ж причини.
На актуальне - РДНА3.5 це найновіша архітектура АМД для АПУ принаймні ще на рік.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Через це продуктивність із DLSS 4.5 Quality виявляється нижчою, ніж у нативному режимі.
Але ж в нативі ТАА, отже навіть з таким падінням швидкодії все одно "вигідно", бо ж якість краща. Чи..?
:D
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Геральт: 11.01.2026 15:01Але ж в нативі ТАА, отже навіть з таким падінням швидкодії все одно "вигідно", бо ж якість краща. Чи..?
Чи поставити DLSS 4 та отримати приріст швидкодії в купі із відсутністю ТАА мила.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AntonyKandaurov: 11.01.2026 11:31 А ось потроху з'являються нові лещата які випробувала амд на своїх відеокартах. Різні версії, там підтримка є, там немає бо апаратно невміє і т.д. так що оцей аргумент що навіть володарі самого слабкого тюрінга можуть в длсс Х- версії скоро зникнуть
Так могут. У владельцев 20/30 серии есть и длсс4.0 и возможность запустить 4.5, а там они могут выбирать сами как им лучше.
У АМД фср4 который хуже длсс 4.0 доступен только на 9000 серии и выбора для владельцев даже прошлого поколения (7000 это аналог 40 серии, где 4.5 прекрасно работает) АМД не предоставило.

Так что попытки красных хоть как-то на 4.5 хайпонуть смотрятся крайне жалко.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

erkins007
Ніхто не хайпує, просто такі ж лещата як і в амд - з'явились у нвідія ;)
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AntonyKandaurov: 11.01.2026 16:22 erkins007
Ніхто не хайпує, просто такі ж лещата як і в амд - з'явились у нвідія ;)
Вранье. У нвидиа прошлое поколение прекрасно запускает 4.5 без потерь. У АМД прошлое поколение в принципе не может запустить даже 4.0

"Такі ж лещата" были бы если бы Хуанг анонсируя длсс 4.0 сделал его эксклюзивом 50 серии, как это сделало АМД. А не раскатал его на все ртх карты.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

erkins007
Взяв до уваги помилки племінниці. Але ж тюрінги все одно всрались, хоча чого від них очікувати, картки 18 року
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AntonyKandaurov: 11.01.2026 16:30 erkins007
Взяв до уваги помилки племінниці. Але ж тюрінги все одно всрались, хоча чого від них очікувати, картки 18 року
хто там всрався, якщо ртх2000 має длсс 4, який кращий за фср4, якого нема навіть у 7900хтх :laugh: поясни, як це працює
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Enjthesilence
Архітектура тюрінг із длсс 4.5 . За амд то окрема розмова, те що вони зробили - максимальний обсер. Але тенденція погана- навіщо тягнути картки 8 річної давнини якщо можна злили їх під приводом "вибачте, не підтримується". Те що хуанг так не зробив - це йому плюс, але ж така халява вічно не буде продовжуватись. А ви на мене накинулись наче я вашу святу корову обісцяв, читали неуважно ;)
Geinz21
Member
Откуда: Днепропетровская обл.

Сообщение

Вот это состояние суперпозиции. Выпустила Нвидия новый длсс, который хреново работает на старых картах - во, зашибись, поддержка работает!!!111 Реальность - производительность хуже чем в Нативе. АМД отказалась от подобного мува - фу, списывают свои старые карты раньше срока.
Как говорится, продолжаем вести наблюдение за обоими лагерями :popcorn:
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Geinz21
Насправді якби вони злили 5000 радеони то ніхто би не помітив. А так злити 7000 яким було рік-півтора - це не дуже гарно, хоч що б вони там не писали. Хуанг робить це трошки аккуратніше, володарі 2060 супер з ферми не будуть палити плакати із хуангом ;)
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

Мне вообще лично пофиг уже, была RTX 3070TI, сейчас бы продолжал бы сидеть на DLSS4 и все. Перешел на RX 6900 XT и юзаю через Optiscaller Xess, ибо FSR лютый калл... Так шо панове - релакс... Хотя продолжайте сраться дальше, из за вас на форуме хорошая активность :lol:
Geinz21
Member
Откуда: Днепропетровская обл.

Сообщение

AntonyKandaurov
это да, хотя бы в калечном состоянии фср4 они могли бы родить на 7000-ю, тем более по тестам там не такое дно и уж тем более не сливает по производительности в нативе.

Отправлено спустя 1 минуту 19 секунд:
XXXshadyXXX
голосование гривной/долларом/евро никто не отменял. В своем случае проголосовал, взяв то, что было доступней. Хуангу немного бы аппетиты поубавить, но увы, монополия вещь упрямая :)
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Geinz21
Скажу більше - можна було б його довести до розуму, просто не хотілось напрягатись. Чому? То вже питання до них.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Geinz21: 11.01.2026 16:35 Вот это состояние суперпозиции. Выпустила Нвидия новый длсс, который хреново работает на старых картах - во, зашибись, поддержка работает!!!111 Реальность - производительность хуже чем в Нативе. АМД отказалась от подобного мува - фу, списывают свои старые карты раньше срока.
Как говорится, продолжаем вести наблюдение за обоими лагерями :popcorn:
злити найпродуктивнішу карту амд 7900хтх, яка ще офіційно продавалась на момент зливу це теж саме що й злити 8 річну ртх 2060 (насправді не злити, бо ти все ще можеш все в клік увімкнути, длсс 4 все ще існує) :popcorn:
продовжуй спостереження

Відправлено через 31 секунду:
Geinz21: 11.01.2026 16:43 AntonyKandaurov
это да, хотя бы в калечном состоянии фср4 они могли бы родить на 7000-ю, тем более по тестам там не такое дно и уж тем более не сливает по производительности в нативе.

Отправлено спустя 1 минуту 19 секунд:
XXXshadyXXX
голосование гривной/долларом/евро никто не отменял. В своем случае проголосовал, взяв то, что было доступней. Хуангу немного бы аппетиты поубавить, но увы, монополия вещь упрямая :)
длсс4 не зливає нативу на ртх 2060, а це все ще кращий апскейлер ніж фср4 :rotate:
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 11.01.2026 15:01
Через це продуктивність із DLSS 4.5 Quality виявляється нижчою, ніж у нативному режимі.
Але ж в нативі ТАА, отже навіть з таким падінням швидкодії все одно "вигідно", бо ж якість краща. Чи..?
:D
А нафиг, если длаа есть?

Отправлено спустя 3 минуты 22 секунды:
Enjthesilence: 11.01.2026 16:50 длсс4 не зливає нативу на ртх 2060, а це все ще кращий апскейлер ніж фср4 :rotate:
2060 с длсс, мистер 6гб памяти передаёт вам привет :laugh:
Ответить