Користувач зіткнувся з повним вигоранням роз’єму живлення на GeForce RTX 5090

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Alexsandr
Що цікаво з БЖ атх 3.1 поки що жодного випадку, у всякому випадку тут на сайті. От коли в діло йдуть перехідники і більш старі ревізії атх то може бути все що завгодно. Але в першу чергу це недбалість самих користувачів. Я теж спочатку дуже скептично був налаштований до цього всього але, мав справу із комп'ютером де стоїть rtx 4080 і помацавши все своїми руками зрозумів що не так страшний чорт як його малюють. Просто треба бути трошки уважнішим і більш обізнаним ніж рівень tap to continue. Хоча рік тому дуже дебатував на рахунок нового роз'єму, допоки сам все не помацав.
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

AntonyKandaurov: 29.12.2025 15:25 Що цікаво з БЖ атх 3.1 поки що жодного випадку, у всякому випадку тут на сайті.
тут на сайті взагалі ні одного випадку, ні зі старими бж і перехідниками, ні з новими, по факту тільки обмусолювання різних новин
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

► Це, напевно, буде читатися як поганий жарт або дурна іронія, але я, як поціновувач кейсів-"гробів", які люблю запхати під стіл, подалі з очей... - нарешті повноцінно зрозумів, для чого люди собі беруть корпуса з боковим склом і ставлять собі НА стіл, мало не перед самісінькі очі :) ; судячи з такого випадку вигоряння - це вже як мінімум дуже практично в плані швидкої реакції на відкрите полум'я... (якщо попередньо не переборщити з RGB всередині корпуса, звісно).
Alexsandr
Member

Сообщение

AntonyKandaurov: 29.12.2025 15:25 Що цікаво з БЖ атх 3.1 поки що жодного випадку, у всякому випадку тут на сайті. От коли в діло йдуть перехідники і більш старі ревізії атх то може бути все що завгодно. Але в першу чергу це недбалість самих користувачів. Я теж спочатку дуже скептично був налаштований до цього всього але, мав справу із комп'ютером де стоїть rtx 4080 і помацавши все своїми руками зрозумів що не так страшний чорт як його малюють. Просто треба бути трошки уважнішим і більш обізнаним ніж рівень tap to continue. Хоча рік тому дуже дебатував на рахунок нового роз'єму, допоки сам все не помацав.
На сайте да, а в целом такие случаи есть. Физика процесса такая, что версия БП не имеет значения. важен контакт в переходной зоне и контроль со стороны нагрузки (видеокарты).
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Alexsandr
Зауважу що випадків саме з атх 3.1 немає, все що постять це перехідники чи якісь кастомні кабелі але щоб вигорів комплект атх 3.1 + кабель від нього - ну цього немає
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

МОНАХ: 29.12.2025 16:37корпуса з боковим склом і ставлять собі НА стіл
Спецеффекти як в кіно. І з трасуванням променів. Стріляєш в танк - полум*я і на екрані і за склом
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

oversteve: 29.12.2025 16:32
AntonyKandaurov: 29.12.2025 15:25 Що цікаво з БЖ атх 3.1 поки що жодного випадку, у всякому випадку тут на сайті.
тут на сайті взагалі ні одного випадку, ні зі старими бж і перехідниками, ні з новими, по факту тільки обмусолювання різних новин
так взагалі цих відомих випадків сотню не набереться за декілька років, все що є в треді на реддіт тут як окрему новину постять. це взагалі капля в морі на фоні того ж 9800х3д та мат плат асрок, яких вже в декілька разів більше вмерло, але це просто не так цікаво як карта за пару тищ баксів
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

oversteve
Ну я це і мав на увазі, конкретно тут ніхто не постив що у нього щось згоріло а всі новини - 90% недбалість і неуважність самих користувачів. Ну не читають люди юзєр-мануал, що ж поробиш. Добре що міняють по гарантії, хоча в умовному 2017 році послали би куди подалі.
Vados1
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Hagen: 27.12.2025 12:17 Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
375$ дешман????
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Vados1: 30.12.2025 01:35
Hagen: 27.12.2025 12:17 Купити дешманський блок харчування до дорогущої відеомапи - що ж могло піти не так?)
375$ дешман????
де ви таку ціну знайшли? паверспек то дешманський внутрішній бренд мікроцентра, шось на рівні нашої вінги
Alexsandr
Member

Сообщение

AntonyKandaurov: 29.12.2025 17:42 Зауважу що випадків саме з атх 3.1 немає, все що постять це перехідники чи якісь кастомні кабелі але щоб вигорів комплект атх 3.1 + кабель від нього - ну цього немає
Уже обсуждали, все есть 3.1 никак не выделяется из общей массы, даже упростили местами.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Alexsandr
Дайте, будь ласка, посилання на випадок що atx 3.1 блок спалив комплектний шнурок 12в2х6.
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

AntonyKandaurov: 30.12.2025 10:51що atx 3.1 блок спалив комплектний шнурок 12в2х6.
3,0 3,1 одне й те саме..
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/c ... ighend_pc/
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Роз’єм живлення
ATX 3.0: Використовує роз’єм 12VHPWR (16-pin).
ATX 3.1: Оновлений до роз'єму 12V-2x6, який має фізичні зміни для кращої безпеки: силові контакти довші, а сигнальні контакти коротші, що забезпечує надійне підключення до повного занурення.
Дійсно, одне й те саме.
sensey
Member
Аватара пользователя
Откуда: Бандероштат

Сообщение

oversteve: 29.12.2025 16:32
AntonyKandaurov: 29.12.2025 15:25 Що цікаво з БЖ атх 3.1 поки що жодного випадку, у всякому випадку тут на сайті.
тут на сайті взагалі ні одного випадку, ні зі старими бж і перехідниками, ні з новими, по факту тільки обмусолювання різних новин
Цей сайт дуже мала вибірка. 3-5% від усіх користувачів... Більшість навіть не знають про його існування. :D
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

AntonyKandaurov: 30.12.2025 11:50Дійсно, одне й те саме.
Корсар та МСІ писали що їх 3,0 бж підтримують сертифікат 3,1 .. на мсі 3,0 бж присутній конектор і в комплекті кабель
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

oversteve: 29.12.2025 16:32 тут на сайті взагалі ні одного випадку
Де можна ознайомитись зі статистикою? :popcorn:
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

sensey: 30.12.2025 11:51
oversteve: 29.12.2025 16:32
тут на сайті взагалі ні одного випадку, ні зі старими бж і перехідниками, ні з новими, по факту тільки обмусолювання різних новин
Цей сайт дуже мала вибірка. 3-5% від усіх користувачів... Більшість навіть не знають про його існування. :D
я з цим і не сперечаюся, в кращому випадку пару сотень користувачів набереться з картами 4080+

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Геральт: 30.12.2025 12:34
oversteve: 29.12.2025 16:32 тут на сайті взагалі ні одного випадку
Де можна ознайомитись зі статистикою? :popcorn:
якщо б у когось на форумі шось погоріло, то з великою імовірністю піднявся б хай на пару сторінок у темі про відяхи, а так тишина :dontknow:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

oversteve: 30.12.2025 12:43 якщо б у когось на форумі шось погоріло, то з великою імовірністю піднявся б хай на пару сторінок у темі про відяхи, а так тишина :dontknow:
Це лише припущення. І не факт, що логічне. Бо якщо я по своїй вині спалю карту, то навряд чи буду таким ділитись.
Отже, статистики нема. А робити висновки на припущеннях...ну, таке собі.

До речі, Альваро (якщо добре пам'ятаю нік) як там свою кралю спалив? Не дуже знаю ту історію.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

oversteve: 30.12.2025 12:43якщо б у когось на форумі шось погоріло, то з великою імовірністю піднявся б хай на пару сторінок у темі про відяхи, а так тишина
очевидно ж! у кого погоріло -- ті все приховують, он же ж трохи вище головний фахівець по "дегенеративним дизайнам роз'ємів" і "макро-скрінам" сказав свій прогноз, на випадок, якщо і на моїй карті з роз'ємом щось трапиться:
dext: 28.12.2025 21:11швиденько обміняєте щоб ніхто не побачив
:teacher:

а людина, як відомо, розбирається, труЪ ентузіаст

ось вам і вся відповідь: випадки прогарів 12пін роз'єму у форумчан були 100%, з таким то роз'ємом поганим, як їм не стаитись!

але вони ретельно приховуються людьми (я не знаю чому, питайте у dext) :spy:
Ответить