А меня трясет от тяжей, прям фу. Ну ты помнишь наверное. БЗТ-70 так и не смог заставить себя выкатитьdestructX: ↑ 29.12.2025 11:52Та я почав грати з тиждень тому, місяця три інактив був. А взагалі так, не в кущу ж стоятиKrovatka: ↑ 29.12.2025 11:49
Конечно он, с удивлением нашел у себя в ангаре, я даже не помнил, что он у меня есть. Наверное один из немногих моих премов, где не фул голда. Очень комфортная пушка.
А ты все так-же на броне лоб в лоб катаешь?![]()
хоча Еріх мені дуже зайшов, мабуть найкраща пушка в грі по сукупності всих факторів, броні б тільки побільше![]()
Новости
Последние статьи и обзоры
World of Tanks (часть 4)
-
Krovatka
Member
- Откуда: Днепр
-
destructX
Member
Ну на девятках тяжах зараз точно габелла, особливо в сетапах з ХI, то якшо і грати на девятках то онлі ст/пт, нерви дорожчеKrovatka: ↑ 29.12.2025 11:55А меня трясет от тяжей, прям фу. Ну ты помнишь наверное. БЗТ-70 так и не смог заставить себя выкатитьdestructX: ↑ 29.12.2025 11:52
Та я почав грати з тиждень тому, місяця три інактив був. А взагалі так, не в кущу ж стояти![]()
хоча Еріх мені дуже зайшов, мабуть найкраща пушка в грі по сукупності всих факторів, броні б тільки побільше![]()
я з 31 числа фрі, можна буде як в старі-добрі покатати на 8-9-10, бо мені пофармити треба і паралельно добиваю досвід на Х - Бешкі, Паттону та Баджеру
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Не тільки. Коефи у всіх різні і існують "пільговики".Sanьka: ↑ 29.12.2025 07:32А кращі преми 8лвл - кожному свої.
-
Qwerty1987
Member
- Откуда: Одеса
Вг надо начинаить льготные 9 продавать 
-
rage11
Member
- Откуда: Краматорск
-
The_Rusik
Member
Qwerty1987
Это какие?
Это какие?
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Такі, що з 11ками не грають. "Пільговики" потрапляють максимум на рівень вище.The_Rusik: ↑ 29.12.2025 14:28Это какие?
-
Hotspur
Member
імхо вони всі устарілиKrovatka: ↑ 29.12.2025 10:11А так мои ван лав, неизменно бураск, рога46, прототипо 6.
Последний раз редактировалось Hotspur 29.12.2025 14:43, всего редактировалось 1 раз.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
серед 9 лвл пільгових вроді як немає і ВГ таке щастя не зробить, то більше до 8 відноситься.lewerlin: ↑ 29.12.2025 14:33Такі, що з 11ками не грають. "Пільговики" потрапляють максимум на рівень вище.
-
Krovatka
Member
- Откуда: Днепр
Каждому свое, боря самый любимый танк в целом, не только из премов. Ну а прототип 6 вроде только недавно появился, планка большая на отметки и т.д. Какие прем СТ лучше этих для тебя?Hotspur: ↑ 29.12.2025 14:42імхо вони всі устарілиKrovatka: ↑ 29.12.2025 10:11А так мои ван лав, неизменно бураск, рога46, прототипо 6.
-
The_Rusik
Member
lewerlin
Это я понял, я имел ввиду что за танки, названия.
Есть 9к голды, думаю взять какой-то, так как прокаченных мало, и льготные если хорошие, то самое оно будет.
Это я понял, я имел ввиду что за танки, названия.
Есть 9к голды, думаю взять какой-то, так как прокаченных мало, и льготные если хорошие, то самое оно будет.
-
Qwerty1987
Member
- Откуда: Одеса
Если 9 льгот и введут то только за реальные деньги)
-
destructX
Member
на то вони і льготні, шо нормальних нема, особливо в сучасному рандоміThe_Rusik: ↑ 29.12.2025 14:59 lewerlin
Это я понял, я имел ввиду что за танки, названия.
Есть 9к голды, думаю взять какой-то, так как прокаченных мало, и льготные если хорошие, то самое оно будет.
за 9к голди зараз можна Ka-Ri взяти, хороша ПТшка з дуже класною пушкою, і паралельно фармити бони на нормальний прем, яких завезли за останній рік
Відправлено через 14 хвилин 46 секунд:
https://worldoftanks.eu/uk/battle-journey-2025/
-
The_Rusik
Member
destructX
Если уже есть су-130пм и яга е90. То есть смысл брать ка-ри?
А вот средних только Паттон м48 и суперпершинг. Тяжей нет, дошел пока только до тигер 2 (качаю е100).
Играю чисто по фану и не хочу уходить в минус сильно, чтобы не фармить.
Боны собираю, чтобы что-то взять.
Если уже есть су-130пм и яга е90. То есть смысл брать ка-ри?
А вот средних только Паттон м48 и суперпершинг. Тяжей нет, дошел пока только до тигер 2 (качаю е100).
Играю чисто по фану и не хочу уходить в минус сильно, чтобы не фармить.
Боны собираю, чтобы что-то взять.
-
Hotspur
Member
залізний арні, кобра, дзт 159Krovatka: ↑ 29.12.2025 14:55Какие прем СТ лучше этих для тебя?
Відправлено через 32 секунди:
супер першинг імбаdestructX: ↑ 29.12.2025 16:16на то вони і льготні, шо нормальних нема, особливо в сучасному рандомі
-
destructX
Member
А, тоді ні. Рекомендую зачекати слід пул танків за голду, 703 вже був, ще шось цікаве по-любому будеThe_Rusik: ↑ 29.12.2025 16:32 destructX
Если уже есть су-130пм и яга е90. То есть смысл брать ка-ри?
Відправлено через 3 хвилини 3 секунди:
Ну, році так в 2014 (чи коли він там вийшов) був точно імбою, я навіть мріяв про ньогоHotspur: ↑ 29.12.2025 16:44супер першинг імбаdestructX: ↑ 29.12.2025 16:16на то вони і льготні, шо нормальних нема, особливо в сучасному рандомі![]()
-
Grava
Member
- Откуда: Запоріжжя
Не їде, не стріляє, люк з магнітомHotspur: ↑ 29.12.2025 16:44залізний арні
-
Hotspur
Member
він і зараз такий. його на автоприцілі голдою не пробиваютьdestructX: ↑ 29.12.2025 16:53Ну, році так в 2014 (чи коли він там вийшов) був точно імбою, я навіть мріяв про нього
-
destructX
Member
ну з таким успіхом Гусь M6A2E1 взагалі мега імбіщаHotspur: ↑ 29.12.2025 17:18він і зараз такий. його на автоприцілі голдою не пробиваютьdestructX: ↑ 29.12.2025 16:53Ну, році так в 2014 (чи коли він там вийшов) був точно імбою, я навіть мріяв про нього![]()
-
Hotspur
Member
він високийdestructX: ↑ 29.12.2025 17:21ну з таким успіхом Гусь M6A2E1 взагалі мега імбіща