Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Ответить
Автор
Сообщение
FullBlooded
Member

Сообщение

noth1ng_matters: 17.11.2023 21:28 Господи, чого ж я так довго тягнув з заміною вентилятора в бж? По рекомендаціям на останніх сторінках поставив арктік - мертва тиша, єдине що не вийшло зробити гарно вставити піни з арктіка в роз'єм від старого вентилятора, вони трохи різної конструкції і піни на самій платі видавлювали піни вентилятора з роз'єму, тому я просто відрізав піни з хвостиками від старого вентилятора і гарненько намотав на арктік та закрив термоусадкою. Коротше думав зроблю гарно за 5 хвилин - провозився півтори годин, все як завжди.
Тепер мене дратує шум від харда, добре що чорна п'ятниця - час брати ссд на терабайт)
Тільки хотів про це повідомити в темі, а мене вже і випередили.
Я провозився мабуть більше трьох годин з тими пінами.
Із порад - плюсовий кабель завжди посередині.
І дуже погано, що виробники нормально не маркують кабелі (це я про арктік).
Тому всім на майбутнє також пропоную не паритися з тими пінами і конекторами, робіт просто скрутку, а ще краще для надійності пропаяйте ту скрутку і зверху термоусадку чи ізоляційну стрічку.
В мене все ж таки вдалося вставити нормально в конектор.
Результатом надзвичайно задоволений.
Із шуму залишилося прибрати клятий жорсткий диск, яким я навіть не користуюся зараз. А в біосі не можна відключити конкретний САТА-порт.
Lorichic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

FullBlooded
Я бы не резал провода на вентиляторе, переходник есть, типа такого https://www.aliexpress.com/item/3283558 ... 1802klzO93
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Lorichic

Переходник можно сделать и самому если есть прямые руки, ну или заказать у lom тут на форуме чем ждать с Китая.
Charger
Member
Откуда: Запорожье

Сообщение

Подскажите, кто знает, на какую вертушку можно заменить вентиль из мини БП? Сейчас стоит GlobeFan S0602012H 60x60x20mm 12v 0.15a 2pin шумноват.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Charger,
в нас на ринку - не те щоб великий асортимент 60мм, крім noctua a6x25 - навіть запропонувати більше немає що :)
Charger
Member
Откуда: Запорожье

Сообщение

daesz
нема ноктуа на 20мм... або я погано шукаю :spy:
може є щось тихе аналогічне?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Тут вже я не додивився, думав вам просто 60мм пропелер, в ноктуа він товщиною 25мм.
https://hotline.ua/ua/computer-kulery-i ... a6x25-pwm/
https://hotline.ua/ua/computer-kulery-i ... a6x25-flx/

Можливо як варіант
XILENCE COO-XPF60S.W / GELID Solutions Silent 6.
Обидва до 20мм, заявлений виробником шум 22 та 24 дБ відповідно, що дуже мало, ціни також "демократичні" :)
Особисто оглядів на них не бачив (як і на варіант від ноктуа), бо не цікавився таким розміром. Тому тут не скажу наскільки вони будуть тихішими ніж той, що у вас.

Ось тут є проперелер від gelid :
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

daesz: 20.12.2023 18:17як і на варіант від ноктуа
на ютубі якийсь чувак робив продувку стола такими вентилями, вроді як і нахвалював.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Patruletz: 20.12.2023 18:40
daesz: 20.12.2023 18:17як і на варіант від ноктуа
на ютубі якийсь чувак робив продувку стола такими вентилями, вроді як і нахвалював.
В якості ноктуа я не сомніваюсь, ціни в них не дуже демократичні, це факт, але якість точно відмінна :up:
Charger
Member
Откуда: Запорожье

Сообщение

daesz
дякую за підказки. Трішки вони різні по пусковому току XILENCE COO-XPF60S.W 0.1А / GELID Solutions Silent 6. 0.22А (стоковий 0.15) воно ж регулюється різною напругою в залежності від завантаження БП. Чи то не страшно?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Charger: 20.12.2023 19:24 daesz
дякую за підказки. Трішки вони різні по пусковому току XILENCE COO-XPF60S.W 0.1А / GELID Solutions Silent 6. 0.22А (стоковий 0.15) воно ж регулюється різною напругою в залежності від завантаження БП. Чи то не страшно?
Вони обидва 3 пінові, якщо не помиляюсь - то управлінням буде займатись сам БП :)
mobbius
Junior

Сообщение

Всім привіт, прошу допомоги, є блок живлення Super Flower Leadex Platinum 1200W, модель SF-1200F14MP, гугл каже що в ньому встановлений вентилятор Globe Fan RL4Z-B1402512EH, 12 В, 0,6 А, 2000 об/хв, 15 футів за хвилину, 39,5 дБА, середній час безвідмовної роботи 70 000). Він оснащений подвійними шарикопідшипниками та розрахований на струм 0,6 А при напрузі 12 В.
Знайшов такий самий на аліекспрес за 560 грн, можете порадити якщо сенс купити такий самий, але новий чи на сьогоднішній день є щось краще?Стоятиме вдома в ігровому пк, у пріоритеті низький шум, дякую.
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

mobbius
Судячи з 30 секунд пошуків, він стартує від 6в. (рекомендую передивитися огляди). Тому підійде майже кожен що можна придбати та на який вистачить грошей.
mobbius
Junior

Сообщение

Grava: 27.12.2023 10:20 mobbius
Судячи з 30 секунд пошуків, він стартує від 6в. (рекомендую передивитися огляди). Тому підійде майже кожен що можна придбати та на який вистачить грошей.
Arctic P14 PWM White (ACFAN00222A) придивився цей варіант білий за кольором як бж, він нормальний, не знаєте?
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

mobbius
З дешевих нормальний.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

mobbius: 27.12.2023 14:12
Grava: 27.12.2023 10:20 mobbius
Судячи з 30 секунд пошуків, він стартує від 6в. (рекомендую передивитися огляди). Тому підійде майже кожен що можна придбати та на який вистачить грошей.
Arctic P14 PWM White (ACFAN00222A) придивився цей варіант білий за кольором як бж, він нормальний, не знаєте?
Цілком, в мене схожий, тільки сайлент версія і чорний (не в БЖ) :)
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

mobbius

Арктик Р-серии отлично подходят в бп т.к. имеют низкое стартовое напряжение и для бп как раз нужны вентили с хорошим статическим давлением а не потоком (F-серия). За эту цену лучше нет.
mobbius
Junior

Сообщение

дякую всім за допомогу :beer:
festU
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Есть инфа с какого напряжения стартует Arctic P14 Black (ACFAN00123A) ?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

festU: 17.01.2024 12:37 Есть инфа с какого напряжения стартует Arctic P14 Black (ACFAN00123A) ?
(це ті що в коробці по 5)
Изображение
(це ті що з приставкою pwm)
Изображение
Ответить