Выбор клавиатуры под все нужды и направления

Клавиатуры, мыши и прочая периферия
Відповісти
Автор
Повідомлення
Software Engineer
Junior

Повідомлення

artko
У HATOR Rockfall 2 немає ж hot-swap, тому й просив поради стосовно моделей, оскільки, як я зазначав вище, раніше працював виключно за мембранними клавіатурами.

З основних побажань:
- якісна база;
- можна TKL, оскільки цифровим блоком не дуже часто користуюсь;
- в ідеалі, щоб була традиційна розкладка, оскільки я рідко дивлюсь на клавіатуру (сліпий набір);
- хотілось би витратити до 4к грн.
- silent-switches (які краще обрати?).

Мої побажання сумісні з бюджетом?
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Software Engineer
згаданий хатор - це звичайна tkl клавіатура, яких багато(за формфактором в сенсі). тому питання щодо "щось схоже" - ну..
1) якість це від особистих побажань. тут я нічого не буду радити, для мене якісна база - там де все працює як слід і мене влаштовує.
2) традиційна це яка - iso? ansi? інші варіанти?

по бюджету - ну ось собі знайшов нову Bloody S87 (1400грн), замінив рідні свічі на Outemu Silent Lemon(680грн), капи переставив з хатора. Більше поки нічого не робив, треба ще пробіл, мабуть, трохи подфіксити.
Отримав - тиху клавіатуру, з тактільним відгуком (дуже нагадала нову з коробки Mitsumi classic колишню за відчуттями), з непоганим софтом
Поганий це чи ні варіант - мені так, все що не влаштовувало в старому hator htk-610 оптичному - пофіксив, за невеликі гроші(шум, відчуття від друку, софт). з того що маю в наявности по свічам (kailh optical black, gateron red, outemu red, a4tech blms red) - найтихіший варіант, можна набирати майже без шуму зовсім.

Як вам буде краще - це тільки самостійно відповідати, які приорітети, непогано б ще поклацати десь в магазіні.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хочу механіку для гри в Wow, що порадите ? Переваги щоб була тиха
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення


цікава ідея залити клей в порожнечу кейкапа, та клейкий ущільнивач для вікон на зворот плейту теж цікаво
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Devijack: 11.05.2024 14:09Я сьогодні не навмисно встановив пробіл догори дригом
Так делали ещё давным давно как только механики вышли, кому-то нравится кому-то нет, на любителя эти всякие перевёрнутые пробелы.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Melofon
я собі з цікавості зробив спліт, намагаюсь на цьому щось робити :) дуже незвично, але кажуть що наче зручно (після страдань :) на таком проблеми пробіла зовсім нема, він маленький...
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Devijack: 11.05.2024 17:11ти не розуміеш як працює орінг. Він скорочує відстань від кейкапу до стема та фіксується, тобто зменшує хід, далі він ніякої участі не має бо не є подвижним. Стем продувжуе стучати об основу у свічі.
Не зовсім так. У гіршому випадку, коли o-ring зроблений з "дубового" матеріалу і дійсно не працює, він лише підіймає кейкап вгору (без будь-якого зменшення ходу) і на цьому все:
спойлер
Зображення
За скинутим посиланням o-rings (як мінімум ті, що білі) виконані з досить м'якого силікону, що можна навіть пальцями стиснути, і тому при правильному встановленні (максимально сильно придавити кейкап після одягання на нього o-ring), він буде служити демпфером і прибере стук стему об хаузінг. Звичайно, якщо не бити з усієї сили)
Devijack: 11.05.2024 14:09А взагалі є ідея вклеїти на звороті пробілу щось резинове чи спінене щоб при натисканні кейкап цим демпфером контактував з плейтом а не стем свіча стукав об основу свіча.
Мабуть не найкраща ідея. Кейкапи взагалі не мають торкатись плейту. Для тихих клавіатур навіть на світчі по периметру наклеюють полоску тонкого (нетканого) пластиру, щоб він служив як демпфер. Тому бити по плейту найбільшою клавішою, навіть через силіконовий чи інший м'який демпфер, мені здається акустично буде набагато гірше, ніж удар стему світча. А якщо підкласти поролон і тиснути кейкапом в поролон - імхо це тактильно буде треш.
Software Engineer: 10.05.2024 17:53Можете порадити кілька моделей клавіатур на які варто звернути увагу в першу чергу?
Конкретні не пораджу, але вам уже дали чудову підказку - обрати як базу клавіатуру з хот-свап, яка вам буде подобатись, і придбати до неї silent-світчі. Недорогі та хороші будуть Outeme Silent Yellow PRO / Silent Peach / Silent Lemon, обрати в залежності від побажань. Так як у вас сліпий набір, то додатково радив би розглядати клавіатури з cherry-профілем кейкапів, або придбати їх окремо, як на мене вони набагато зручніші за ОЕМ для швидкого набору.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Kosdnepr: 16.05.2024 12:25 Не зовсім так. У гіршому випадку, коли o-ring зроблений з "дубового" матеріалу і дійсно не працює, він лише підіймає кейкап вгору (без будь-якого зменшення ходу) і на цьому все
Щоб це так працювало, кейкап має бути рухомом, без факсації на крестовині, він повинен бути роздовбаним та хитатись не фіксуючись. Тоді орінг зможе приймати активну участь. А так, він фіксується на робочій висоті при першому сильному стисканні і далі ця резина не приймає участі. Максимум що вона робить то займає пусте місце під кейкапом та трохи може змінити цим акустичний шум, будед обре помітно на тонких ABS.
Відповісти