Lenovo попереджає, що високі ціни на пам’ять стали новою нормою для галузі

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
powerpizza
Member

Повідомлення

Пошла аналитика.gif, кто понял,тот понял :lol:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

готують людей до звикання
Tyler
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Всіх все влаштовує, крім споживача
Bukakanga
Member

Повідомлення

высокие цены на отдельно взятый компонент потянут за собой снижение продаж всего остального и приведут к стагнации рынка. А производство микроэлектроники на этом уровне рентабельно лишь при большущих тиражах. Производителям памяти-то ок, а вот соседи по индустрии вряд ли будут рады снижению своих продаж.
harito
Member
Аватар користувача
Звідки: ХАРКІВ

Повідомлення

Не буду обновлять комп . Буду ждать бесплатной раздачи памяти на каждом углу. :gigi:
cacos
Junior

Повідомлення

Они что, мягко намекают на то, что пора забывать о ПК и плавно переходить на смартфоны и подписки с ИИ агентами, о которых так рассказывает Хуанг?
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

harito: 26.06.2026 10:47Не буду обновлять комп . Буду ждать бесплатной раздачи памяти на каждом углу.
Раз ШІ винуватий, то хай й розбирається :) Закинув конфіг свого компа у Gemini pro та Claude з питанням, що робимо - обидва запропонували почекати до кінця 2027 року.
arme
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Це яким чином дефіцит чогось може стати нормою? Закони ринку трохи не так працюють
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 26.06.2026 11:31Раз ШІ винуватий, то хай й розбирається Закинув конфіг свого компа у Gemini pro та Claude з питанням, що робимо - обидва запропонували почекати до кінця 2027 року.
Fight fire with fire :D
cacos
Junior

Повідомлення

Artem_K: 26.06.2026 11:31Закинув конфіг свого компа у Gemini pro та Claude
Они то всю правду расскажут и предскажут? :laugh:
Artem_K: 26.06.2026 11:31запропонували почекати до кінця 2027 року
"Треба потугіше затягнути пояси і трішки почекати"? Десь я це вже чув.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

arme: 26.06.2026 11:42 Це яким чином дефіцит чогось може стати нормою? Закони ринку трохи не так працюють
Так він по ціни, а не дефіцит. Якого, взагалі-то, немає.
Якщо відяхи під час майнінг буму було складно купити навіть за оверпрайс, то пам'яті на ринку набагато більше за попит (з такою ціною)
Tyler
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

arme: 26.06.2026 11:42 Це яким чином дефіцит чогось може стати нормою? Закони ринку трохи не так працюють
коли антимонопольні комітети сидять з язиками в сраці - то і маємо що маємо, на жаль.
yariksom
Member

Повідомлення

Tyler: 26.06.2026 14:37коли антимонопольні комітети сидять з язиками в сраці - то і маємо що маємо, на жаль.
Вони можливо, як говорять слідчі з економічних злочинів "відгодовують бичка", ото я б сміявся :lol:
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Прогрев гоев. Олигархи хотят сверхприбылей, если не развести лохов - то как дальше жить? :mad:

Отправлено спустя 1 минуту 13 секунд:
Tyler: 26.06.2026 14:37 коли антимонопольні комітети сидять з язиками в сраці - то і маємо що маємо, на жаль.
Они вполне себе в доле, чего париться?
Invincible
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Tyler: 26.06.2026 14:37
arme: 26.06.2026 11:42 Це яким чином дефіцит чогось може стати нормою? Закони ринку трохи не так працюють
коли антимонопольні комітети сидять з язиками в сраці - то і маємо що маємо, на жаль.
За молчание им дали собрать компы с ценами на память года :super:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

arme: 26.06.2026 11:42 Це яким чином дефіцит чогось може стати нормою? Закони ринку трохи не так працюють
так але те шо зараз роблять виробники - пробують набобати закони ринку

Отправлено спустя 36 секунд:
Tyler: 26.06.2026 14:37
arme: 26.06.2026 11:42 Це яким чином дефіцит чогось може стати нормою? Закони ринку трохи не так працюють
коли антимонопольні комітети сидять з язиками в сраці - то і маємо що маємо, на жаль.
або їм платять, аля корупція
Відповісти