Один монітор на всі випадки життя — що дає Dual mode у моніторі?

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Reinmar
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Один монітор на всі випадки життя — що дає Dual mode у моніторі?
Цікаво, ніколи не пробував, але чув, що коли ставити не рідну роздільну здатність, то зображення пливе. А тут виходить це обійшли. Мені наприклад було б цікаво купити 4к, але в важких іграх перемикати до 2к.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

5К в 2К напевно круто, фулл хд шляпа
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

сабж це повна фігня, як на мене. собі б таке ніколи не купив

давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

тобто, зменшення розширення, то тепер Dual mode буде називатися ?
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

нашо воно треба, якщо є DLSS?
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

big_bang: 23.06.2026 14:45тобто, зменшення розширення, то тепер Dual mode буде називатися ?
нє, там тобі ще навалюють x2 у частоті, ми це в гілці підбору монітора вже обговорювали
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Є окремий підвид сімрейсерів - тріплскрін збоченці, ото нехай купують.
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди

Повідомлення

denizen
Як це нащо? Щоб грати на 4к моніторі із розділенням 1080 і в режимі DLSS Performance.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 23.06.2026 14:25 давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
240 hz уже мало?
Striker
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

denizen: 23.06.2026 14:47нашо воно треба, якщо є DLSS?
Для кібершпрот і кіберкотлет, що не ясно? Які ще грають в ААА-ігри окрім своєї кс-ки.
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Reinmar: 23.06.2026 14:22коли ставити не рідну роздільну здатність, то зображення пливе.
Так и есть. Всё, что не родное разрешение - однозначно ниже качеством.
Reinmar: 23.06.2026 14:22А тут виходить це обійшли.
Не обошли, а поманили морковкой киберкотлет - для обычных юзеров это всё фигня...
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Ektalion: 23.06.2026 15:07
leif: 23.06.2026 14:25 давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
240 hz уже мало?
Мне за глаза. Ну как выпустят 6090 думаю надо уже побольше брать будет герц.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це не компроміс, а спосіб максимально ефективно використати можливості сучасних моніторів.
Именно, что компромис. Снижение разрешения производится для того чтоб скаллер в мониторе вывозил герцовку, вот и всё. А нормальный компромис - это длсс перфоманс в 4к, где не будет "жирного" пикселя, состоящего из 4х как при снижении разрешения

Отправлено спустя 2 минуты 15 секунд:
walkman3000: 23.06.2026 14:49
big_bang: 23.06.2026 14:45тобто, зменшення розширення, то тепер Dual mode буде називатися ?
нє, там тобі ще навалюють x2 у частоті, ми це в гілці підбору монітора вже обговорювали
Старый приём с блурбастерс: на некоторых мониторах бенкью можно увеличить герцовку, снизив разрешение. Кто-то даже с 144 под 500 выжимал на малом разрешении. Эта штука с нами уже больше десятка лет
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Я вмикав той 1080р 480гц аж один раз і забув про нього, але якомусь каєсеру для якого важливіше +1 фраг на рік напевно згодиться.
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 23.06.2026 17:00Старый приём с блурбастерс: на некоторых мониторах бенкью можно увеличить герцовку, снизив разрешение. Кто-то даже с 144 под 500 выжимал на малом разрешении. Эта штука с нами уже больше десятка лет
ну так разгоном занимались еще на crt и это в большинстве случаев вело к смерти пациента. понятия не имею кто ЦА, главное чтоб не стало нормой, не хотелось бы за это доплачивать
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

Мені якщо чесно хватає навіть нe qhd, а 1200p :gigi:
Відповісти