Новини
Останні статті і огляди
Анонсовано наступне покоління Xbox. Воно отримало назву Project Helix та підтримує ігри для ПК
-
Gorezilla
Member
- Звідки: Одесса
Предлагаю обсудить Анонсовано наступне покоління Xbox. Воно отримало назву Project Helix та підтримує ігри для ПК
Это будет старший брат Steam Machine. ПК без возможности апгрейда
Это будет старший брат Steam Machine. ПК без возможности апгрейда
-
walkman3000
Member
нужен системселлер. если они не анонсируют хало или гов, а лучше вместе, новую а не ремастерримейка, тогда да, я в деле. ждем GDC и интересных анонсов, без Джефа КилиGorezilla: ↑ 06.03.2026 09:08Это будет старший брат Steam Machine. ПК без возможности апгрейда
-
unique-neon
Member
В стім машини теж мало варіантів для апгрейду. Відеокарта обмежена специфічним формфактором, SSD імовірно і на боксі можна апгрейдити, лишається тільки ram з відмінностей.
По залізу бокс імовірно обійде стім машину. Пора Гейбу її апгрейдиди, а то буде доля попередниці, якщо бокс запускатиме ігри з магазинів конкурентів.
Отправлено спустя 3 минуты 48 секунд:
По залізу бокс імовірно обійде стім машину. Пора Гейбу її апгрейдиди, а то буде доля попередниці, якщо бокс запускатиме ігри з магазинів конкурентів.
Отправлено спустя 3 минуты 48 секунд:
Ая, за останні роки для просування боксу і геймпаса не сильно випускають вони систем селери, що би мало тут змінитись?! Тут систем селером схоже буде все-ядність.walkman3000: ↑ 06.03.2026 09:16нужен системселлер. если они не анонсируют хало или гов, а лучше вместе, новую а не ремастерримейка, тогда да, я в деле. ждем GDC и интересных анонсов, без Джефа Кили
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
... Нelix "Abstergo Entertainment".
► Цікаво буде глянути, що в них на ділі вийде, бо поки що, враховуючи з якого підрозділу прийшла нова керівниця, гучні анонси - це краще, на що спромігся "її" колишній підрозділ в плані практичності.
► Цікаво буде глянути, що в них на ділі вийде, бо поки що, враховуючи з якого підрозділу прийшла нова керівниця, гучні анонси - це краще, на що спромігся "її" колишній підрозділ в плані практичності.
-
den888
Member
Треба розуміти, що там по залізу буде, і по ціні, тоді стане ясно, піде в маси чи ні.
-
walkman3000
Member
я розумію шо там бабла з тумбочки г@вномідас контори вистачить на випуск щорічного новога бокса з потужним залізом, але нафіга тоді повикупали всі ті студії? нова хало на новий бокс це тупо халфлайф3 на пк, плюс нормальний копняк соні, а то шось розслабились тамwalkman3000: ↑ 06.03.2026 09:16Ая, за останні роки для просування боксу і геймпаса не сильно випускають вони систем селери, що би мало тут змінитись. Тут систем селером схоже буде все-ядність.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Дивно, що ні слова про ШІ. Думав, в презентації нового бокса першим рядком будуть ТОпси в ШІ завданнях
І концепт не б'ється: всеядна масова консоль це один пристрій, з компромісною продуктивністю і цікавою ціною, а лідер продуктивності - це зовсім інший пристрій, з дуже дорогим залізом і крутими екзами, які розкриють потенціал заліза і в які ніде більше не пограти.
Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
Також, при наявності стіму ніхто не буде продавати консоль у збиток чи навіть по собівартості.
У ПК всеядність все одно більшеunique-neon: ↑ 06.03.2026 09:20Ая, за останні роки для просування боксу і геймпаса не сильно випускають вони систем селери, що би мало тут змінитись?! Тут систем селером схоже буде все-ядність.
І концепт не б'ється: всеядна масова консоль це один пристрій, з компромісною продуктивністю і цікавою ціною, а лідер продуктивності - це зовсім інший пристрій, з дуже дорогим залізом і крутими екзами, які розкриють потенціал заліза і в які ніде більше не пограти.
Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
Також, при наявності стіму ніхто не буде продавати консоль у збиток чи навіть по собівартості.
-
yariksom
Member
Цікаво чи будуть ігри оптимізувати належним чином для гри на коробці, хоча очевидно, що це мрії 
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Спакуха!waryag: ↑ 06.03.2026 09:30 Дивно, що ні слова про ШІ. Думав, в презентації нового бокса першим рядком будуть ТОпси в ШІ завданнях![]()
-
BoKl
Member
Здається мені, що буде як з портативкою хбокс, всім до лампочки оптимізація під цей пристрій.yariksom: ↑ 06.03.2026 09:34 Цікаво чи будуть ігри оптимізувати належним чином для гри на коробці, хоча очевидно, що це мрії![]()
-
FurryGentleman
Member
- Звідки: Ukraine
Если это будет обычная коробка с виндой - оптимизацией люди будут сами заниматься - путем выкручивания настроек в картофельный режимyariksom: ↑ 06.03.2026 09:34 Цікаво чи будуть ігри оптимізувати належним чином для гри на коробці, хоча очевидно, що це мрії![]()
-
Volodymyr1985
Member
Цікаво що там під капотом буде, а не ігри 
-
Alex Pepper
Member
- Звідки: Сумы
в комплект идут всплывающие окна с ошибками и синие экраны смертиИ фактически новый Xbox будет напоминать ПК
-
Аціо
Member
- Звідки: Poltava s.
Та ладно додатки, застосунки, браузер з клавіатурою та мишкою і ігри на консолі?
Ох чую я і сам так на таку консоль перейду, якщо ще і залізо розширити на об'єм ОЗП та пам'яті, систему охолодження покращити, обслуговувати буде можна.
Чую вона так не поховає консолі - як багато хто пророкував, а поховає ПК.
Ну у будь якому разі звучить цікаво.
Ох чую я і сам так на таку консоль перейду, якщо ще і залізо розширити на об'єм ОЗП та пам'яті, систему охолодження покращити, обслуговувати буде можна.
Чую вона так не поховає консолі - як багато хто пророкував, а поховає ПК.
Ну у будь якому разі звучить цікаво.
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Твой выход, сони)
-
Dilfin
Member
А Соні вирішила своїх гамебоїв зачинити всередині своєї екосистеми, зробивши вихід із неї дуже болючим, покупець повинен страждати і хотіти більшого.proos: ↑ 06.03.2026 10:53 Твой выход, сони)
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Аша здивувала 
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Если он сможет запускать игры РС значит это и будет РС, с обычным Windows и DX12 на борту. Вопрос насколько хорошо он сможет запускать игры Xbox One и Xbox X и не воспользуются ли этим взломщики чтобы сделать то же самое
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Оперативка 100% буде розпаяна, додатковий ссд на куренген консолях вже ставиться. З охолодженням і обслуговуванням теж доволі непогано.Аціо: ↑ 06.03.2026 10:41Ох чую я і сам так на таку консоль перейду, якщо ще і залізо розширити на об'єм ОЗП та пам'яті, систему охолодження покращити, обслуговувати буде можна.
Не можна недооцінювати талант і жагу майків стріляти по власним ногам.Аціо: ↑ 06.03.2026 10:41 Чую вона так не поховає консолі - як багато хто пророкував, а поховає ПК.
Вони вбухали купу ресурсів в геймпас, і коли він якось запрацював - вбили його неадекватною ціною і портами на ПС у спробі досягти нереалістичного плану прибутковості.
Зате ставлять все на ШІ, де навіть не пахне окупністю в середній перспективі...
-
_Andrik_
Member
- Звідки: Кременчук-PL
Зробіть вже версію вінди виключно для ігор , виріжте весь непотріб щоб жерло як Сімка тай булоб для багатьох щастя . Нафіга мені 1000 служб в фоні якщо комп для іграшок, браузінгу і рідко фільм\музики та раз в місяць щось роздрукувати
.
Навіть "телефонія" в 26, яку ще на ХР відключав, існує
Навіть "телефонія" в 26, яку ще на ХР відключав, існує