Новини
Останні статті і огляди
Ubisoft уперше підтвердила ремейк Assassin’s Creed Black Flag
-
eXceed
Member
- Звідки: Одесса
Предлагаю обсудить Ubisoft уперше підтвердила ремейк Assassin’s Creed Black Flag
А первую часть они не хотят ремейкнуть?
А первую часть они не хотят ремейкнуть?
-
yupi90
Member
Нафиг, она скучная.eXceed: ↑ 05.03.2026 11:29 Предлагаю обсудить Ubisoft уперше підтвердила ремейк Assassin’s Creed Black Flag
А первую часть они не хотят ремейкнуть?
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
имхо, лучший из ассасинов, интересно какой получится римейк.
-
МОНАХ
Member
- Звідки: Український Шаолінь
► Перша гра серії, в якій я вже остаточно впевнився, що в плані концепту "щось пішло не так", бо в АС3 ще трохи сумнівався, думав, "мотануло" розрабів - буває, на наступній грі трохи повернуть куди потрібно... (е-ех...
)
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Так ремейк это не только про новый графон.yupi90: ↑ 05.03.2026 11:37Нафиг, она скучная.
И в принципе, могли бы сделать мягкий перезапуск трилогии Десмонда.
Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
Хороший, не лучший. Ассасинство уже кривовато ложится на сюжет и сеттинг, современная ветка не уже нужна.Firebrand: ↑ 05.03.2026 11:41имхо, лучший из ассасинов, интересно какой получится римейк.
-
Reinmar
Member
Шикарна частина, у свій час дуже подобалася серія, але дропнув після 3 ( не сподобалася зміна сеттінгу, тому вирішив, що наступна піратська тема вже не те). Але у тому році захотілося чогось "історичного", хотів перепройти 2,але думаю - чи всеж таки не дати шанс 4 частині,так її всі хвалили. Як раз додали всі старі Асасини у геймпас - в підсумку хвалять четвірку не просто так - пройшов на одному диханні, зачистив усю карту і потім ще декілька місяців тягнуло на книги/фільми про піратську тематику. Для мене стала однозначним №2 після найкращої другої частини в серії.
п.с. хто буде грати зараз в 4 вперше - не бійтися,якщо вдруг на сучасних потужних картах буде фпс у вас нижче 60, просто вимкніть в налаштуваннях Фізікс
п.с. хто буде грати зараз в 4 вперше - не бійтися,якщо вдруг на сучасних потужних картах буде фпс у вас нижче 60, просто вимкніть в налаштуваннях Фізікс
-
Tetronga
Member
І це буде єдина хороша гра від юбіків за останні пару років. 
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Там же вроде какой о патч для 5 серии выпускали что бы поправить производительность физикса.Reinmar: ↑ 05.03.2026 12:25 Шикарна частина, у свій час дуже подобалася серія, але дропнув після 3 ( не сподобалася зміна сеттінгу, тому вирішив, що наступна піратська тема вже не те). Але у тому році захотілося чогось "історичного", хотів перепройти 2,але думаю - чи всеж таки не дати шанс 4 частині,так її всі хвалили. Як раз додали всі старі Асасини у геймпас - в підсумку хвалять четвірку не просто так - пройшов на одному диханні, зачистив усю карту і потім ще декілька місяців тягнуло на книги/фільми про піратську тематику. Для мене стала однозначним №2 після найкращої другої частини в серії.
п.с. хто буде грати зараз в 4 вперше - не бійтися,якщо вдруг на сучасних потужних картах буде фпс у вас нижче 60, просто вимкніть в налаштуваннях Фізікс
-
Reinmar
Member
Kullerok
це наче інша проблема, на реддіті про таке писали про 3000 карти,в мене 4070s. Просто грі 13 років і щось вже не так працює. Але паритися не треба, в АС4 Фізікс дає тільки кращий дим при пострілах з пістолетів
це наче інша проблема, на реддіті про таке писали про 3000 карти,в мене 4070s. Просто грі 13 років і щось вже не так працює. Але паритися не треба, в АС4 Фізікс дає тільки кращий дим при пострілах з пістолетів
-
walkman3000
Member
пилить всем аулом 10лет scull&bones, которая оказалась хуже старого номерного асасина с корабликами и даже хуже спинофа якудзы
чтоб потом римейкнуть номерной асасин с корабликами. какие же французы дегенераты. блек флег ниче такой но оно все хуже чем Эцио Аудиторе.
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Ґеймплейно - так, а от сюжетно трилогія Еціо - топ.Firebrand: ↑ 05.03.2026 11:41 имхо, лучший из ассасинов, интересно какой получится римейк.
-
yurarad
Member
- Звідки: Черкассы
Как продолжение серии такое себе, а вот как фанат игры Корсары, игра в эту часть просто с огроменным удовольствием:)
-
Vers1a
Member
- Звідки: Київ
повністю згоден. Щоб довести до толку Scull & Bones, то вони починають робити другу гру на схожу тематику.walkman3000: ↑ 05.03.2026 13:02 пилить всем аулом 10лет scull&bones, которая оказалась хуже старого номерного асасина с корабликами и даже хуже спинофа якудзычтоб потом римейкнуть номерной асасин с корабликами. какие же французы дегенераты. блек флег ниче такой но оно все хуже чем Эцио Аудиторе.
Оптимізація виробництва ігор на вищому рівні, аж зашкалює
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Черепокістки вже нікуди не довести, там або закинути все, або починати розробку з нуля.Vers1a: ↑ 05.03.2026 14:07повністю згоден. Щоб довести до толку Scull & Bones, то вони починають робити другу гру на схожу тематику.
Оптимізація виробництва ігор на вищому рівні, аж зашкалює
Жаль лише, що на гроші, викинуті туди, можна було ремейкнути старих асасінів, ще й на принців залишилося би )
-
Vers1a
Member
- Звідки: Київ
waryag: ↑ 05.03.2026 14:16 Жаль лише, що на гроші, викинуті туди, можна було ремейкнути старих асасінів, ще й на принців залишилося би )
Хіба що так, але видно вони не хотять вчитись на власних помилках
-
walkman3000
Member
Vers1a
ми вже давно живемо у Ідіократії. вже давно геймери кричать розробникам у соцмережах що якщо хочеш зробити главгероя жінкою- ок, тільки зроби її як мінімум привабливою. хочеш розказати історичну подію - як мінімум прочитай про цю подію та не роби японція негром-геєм
ігри режисують дауни, які в них ніколи не грали, як і фільми
ми вже давно живемо у Ідіократії. вже давно геймери кричать розробникам у соцмережах що якщо хочеш зробити главгероя жінкою- ок, тільки зроби її як мінімум привабливою. хочеш розказати історичну подію - як мінімум прочитай про цю подію та не роби японція негром-геєм
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Гіймо від типового лудомана відрізняється хіба що масштабами круточок.Vers1a: ↑ 05.03.2026 14:18Хіба що так, але видно вони не хотять вчитись на власних помилках
Відправлено через 3 хвилини 13 секунд:
Не бачу проблем, просто це треба робити цікаво.walkman3000: ↑ 05.03.2026 14:20хочеш розказати історичну подію - як мінімум прочитай про цю подію та не роби японція негром-геєм
У тому ж ККД2 є негр і геї, але нікого, крім купки божевільних, це не займає. Про БГ3 взагалі мовчу.
-
Vers1a
Member
- Звідки: Київ
walkman3000
та я плюнув на них, вирішив молодість згадати
знайшов у steam, пошукав і найшов за 300 грн:
Так я згоден, що вона: крива та сира + на Unitу, її пиляти ще дай боже, щоб вийшло більш менш толкове, в яке можна пограти.
Але на відміну від тих же Scull & Bones, навіть там розробники якісь зміни та правки випускають приблизно раз в квартал хоч і не стабільно.
Так масштаби не ті, але різниця для мене, який грав в обидва продукти і бачить відношення розробника до них, помітна із закрити очима
Вибачаюсь за демагогію, але наболіло від такого відношення до аудиторії.
Ubisoft думало скінами та іншою нісенітницею закрити очі гравцям на явні проблеми, але не вийшло
та я плюнув на них, вирішив молодість згадати
знайшов у steam, пошукав і найшов за 300 грн:
Так я згоден, що вона: крива та сира + на Unitу, її пиляти ще дай боже, щоб вийшло більш менш толкове, в яке можна пограти.
Але на відміну від тих же Scull & Bones, навіть там розробники якісь зміни та правки випускають приблизно раз в квартал хоч і не стабільно.
Так масштаби не ті, але різниця для мене, який грав в обидва продукти і бачить відношення розробника до них, помітна із закрити очима
Вибачаюсь за демагогію, але наболіло від такого відношення до аудиторії.
Ubisoft думало скінами та іншою нісенітницею закрити очі гравцям на явні проблеми, але не вийшло
Востаннє редагувалось 05.03.2026 14:46 користувачем Vers1a, всього редагувалось 1 раз.
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Це ви трошки в штангу дали, кєкс між чоловіками у феодальній Японії був звичайною справою.
-
big_bang
Member
