Ммм… никак нажраться не могут
Новини
Останні статті і огляди
Micron почала постачання перших у світі 256-гігабайтних модулів пам’яті SOCAMM2 для ШІ-серверів
-
doc-oc
Member
Предлагаю обсудить Micron почала постачання перших у світі 256-гігабайтних модулів пам’яті SOCAMM2 для ШІ-серверів
Ммм… никак нажраться не могут
Ммм… никак нажраться не могут
-
ronemun
Advanced Member
цікаво, і далі встього 128 біт, чи може до 256 підняли.
А то якось глупо лише обєм збільшувати якщо кількість кристалів виросла.
Звичайно, ще тре щоб проц мав відповідну ширину памяті, але це не проблема - LPDDR при потребі може працювати і на половині шини, як gddr
вже через пару років обіцяють чіпи на 512 біт, як варіант вкороченої HBM, щоб можна було без кремнієвого інтерпозера обійтись, лише текстоліт
А то якось глупо лише обєм збільшувати якщо кількість кристалів виросла.
Звичайно, ще тре щоб проц мав відповідну ширину памяті, але це не проблема - LPDDR при потребі може працювати і на половині шини, як gddr
вже через пару років обіцяють чіпи на 512 біт, як варіант вкороченої HBM, щоб можна було без кремнієвого інтерпозера обійтись, лише текстоліт
-
Scoffer
Member
О, в ноут треба пару таких. Поки не знаю навіщо, але терміново треба 
-
WWQ
Member
- Звідки: Одесса
Рамдиск, зачем же еще... на рабочем пк себе выделил 116гиг на рамдиск, очень удобно и шустро все крутится...Scoffer: ↑ 04.03.2026 13:05Поки не знаю навіщо, але терміново треба
Без него прям больно... К хорошему быстро привыкаешь. Хотя еще и от задач зависит... толк например в офисах, игрульках и тд... минимальный.
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Мне 128 гиг достаточно, зачем нужны 256 - загадка
-
yurius_r
Member
Цікаво, чи є там ECC?
-
VovaII
Member
Inqizitor2022
Час іде. Колись людям і 128кб ОЗУ вистачало.
Час іде. Колись людям і 128кб ОЗУ вистачало.
-
VovaVMS
Member
- Звідки: UA Khm
Ммм, що - плашмя?
А як же охолодження (!) та звісно додаткові великі об'єми? пару модулів це буде мало же!
Щодо ECC - це більше (50%+) залежить від CPU та того як він звертається. Підозрюю що зробили сумісним.
А як же охолодження (!) та звісно додаткові великі об'єми? пару модулів це буде мало же!
Щодо ECC - це більше (50%+) залежить від CPU та того як він звертається. Підозрюю що зробили сумісним.
-
longaro
Member
Вопрос какими будут частоты и латенси на этом объеме , одной и двумя планками ... И какой промежуток у этих показателей мин / макс сформируется . Ну и сравнить это с нынешним поколением 
-
ronemun
Advanced Member
в LPDDR5/5x ecc вбудований, прост тре активувати цей режим при потребіyurius_r: ↑ 04.03.2026 15:44 Цікаво, чи є там ECC?
-
yurius_r
Member
ronemun
Якщо він там такий самий як у звичайній ddr5 без окремого чіпу - то таке собі
Якщо він там такий самий як у звичайній ddr5 без окремого чіпу - то таке собі