Resident Evil Requiem стала однією з найкращих ігор усіх часів за оцінками користувачів на Metacriric

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Предлагаю обсудить Resident Evil Requiem стала однією з найкращих ігор усіх часів за оцінками користувачів на Metacriric

Отличная игра, собрала в принципе всё от предыдущих частей и ремейков, прохожу с удовольствием. :up:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Годинами лазити по будинку, зібрати якісь приблуди, оживити труп, застрелити його і зняти браслет. Гра року. :super:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Тем не менее у Экспедиции поставили плашку "Must Play" а у Резика нет, ну все...
Все дэ*илы Твиттеров и Реддитов теперь собираются на священную войну :laugh:

Кстати уже скинули на 2 место ))
https://www.metacritic.com/browse/game/ ... 026&page=1

Тем временем 5-ое место B-)
спойлер
https://www.metacritic.com/game/disney- ... the-house/
DolfDolfi
Member

Повідомлення

Зображення

Зайшло по самі помідори, але вимоги добряче уже підтягнули. Однозначно рекомендую
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поясніть чого Ви Геральду мінусів накидали? Він же лише сюжет переказав. Цей сюжет не Він вигадав, а розробники.
Ваш кеп 🧢

Чи це щоб не спойлерив? :think:
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

DolfDolfi: 03.03.2026 12:11 Зайшло по самі помідори, але вимоги добряче уже підтягнули. Однозначно рекомендую
Ем...Що і куди саме вам "зайшло", і хто володар тих "помідорів", і навіщо нам про це знати? :apes:
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Резик конечно хорош. Но если выкатят ГТА то она соберёт все награды в соло.
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 03.03.2026 12:19Поясніть чого Ви Геральду мінусів накидали?
"Заслуговують тисячі смертей": Хідекі Камія прокляв геймерів, які поширюють спойлери Resident Evil Requiem
а тут просто мінуснули, хай подякує :laugh:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Earanak: 03.03.2026 12:07Тем не менее у Экспедиции поставили плашку "Must Play" а у Резика нет, ну все...
Все дэ*илы Твиттеров и Реддитов теперь собираются на священную войну :laugh:

Кстати уже скинули на 2 место ))
https://www.metacritic.com/browse/game/ ... 026&page=1

Тем временем 5-ое место B-)
Экспедиции эту плашку накинули через пару дней после релиза?

4-е место рейтинга тебе ни на что не намекает? :rotate:

Відправлено через 25 секунд:
VovaII: 03.03.2026 12:19Поясніть чого Ви Геральду мінусів накидали?
Він попросив - йому накидали. :shuffle:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

DolfDolfi: 03.03.2026 12:11Зайшло по самі помідори, але вимоги добряче уже підтягнули.
Да, оптимизон всё так же хорош но трассировка уже существенно подъедает ресурсов.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

waryag: 03.03.2026 13:43Экспедиции эту плашку накинули через пару дней после релиза?
Без понятия, я этими дэ*****ыми рейтингами не интересуюсь, пока по ним новости какие нить не выходят.
Lumia
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Казуальщина і приставочне кінцо. Чого тільки вартує епізод на кухні з каструлею на візку яку треба по тихому штовхати за спиною зомбі–кухара поки він з усіх сил намагається цього не помічати. Серія яка починалася з напружених ігор з головоломками деградувала до симулятора ходьби з актрисою озвучки яка з усіх сил сопе та квилить поки гравець вештається коридорами з ліхтариком. Типу страшно. У–у–у. Бійтеся! Зомбрі. Та ж доля що й у Tomb raider: від самобутніх ігор з замороченими рівнями (без підказок можна справді застрягти) до посереднього бойовичка–копії Uncharted.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Prescott: 03.03.2026 13:44
DolfDolfi: 03.03.2026 12:11Зайшло по самі помідори, але вимоги добряче уже підтягнули.
Да, оптимизон всё так же хорош но трассировка уже существенно подъедает ресурсов.
але паст трейсінг у грі того вартий
спойлер
ЗображенняЗображенняЗображення
Matumba92
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 03.03.2026 12:04 Годинами лазити по будинку, зібрати якісь приблуди, оживити труп, застрелити його і зняти браслет. Гра року. :super:
Фаворит в дибилизме это сайлент Хилл ф на Макс сложности головоломок
Всегда это улыбало ещё со времён первого резидента)))))
Головоломки и логика резидентов всегда выбивала из колеи абсурдностью :laugh:
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

man1242
гра ще гарніше виглядає, якщо вирубити огидний Film grain. Від якого очі витікають і який чудо-розробники не дали можливості вимикати в налаштуваннях гри.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Earanak: 03.03.2026 13:47Без понятия, я этими дэ*****ыми рейтингами не интересуюсь, пока по ним новости какие нить не выходят.
Не интересуешься, но полез на сайт и писал про них. :laugh:
спойлер
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Геральт
Заслужено минусанули. Я бы ещё бан дал за спойлеры)
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

waryag, так новость задевает же дегродов потешных, вот и потешаюсь че непонятного то ? Недавно же буквально была история про таких же придурочных, которые увидев что их любимый сериал слетел с топа и их порвало, они побежали минусить рецензиями пользовательскими. Вот с придурочными по Резику и Экспедиции схожая история, сидят пердят на своих твиттерах и реддитах бегая оценки по 0/10 ставят друг другу на метакритике, или ты из этих как раз шизиков ? :think:
спойлер
chrome_4mtFhGrOqw.png
chrome_zGii5xzNsY.png
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Lumia: 03.03.2026 13:48 Казуальщина і приставочне кінцо. Чого тільки вартує епізод на кухні з каструлею на візку яку треба по тихому штовхати за спиною зомбі–кухара поки він з усіх сил намагається цього не помічати. Серія яка починалася з напружених ігор з головоломками деградувала до симулятора ходьби з актрисою озвучки яка з усіх сил сопе та квилить поки гравець вештається коридорами з ліхтариком. Типу страшно. У–у–у. Бійтеся! Зомбрі. Та ж доля що й у Tomb raider: від самобутніх ігор з замороченими рівнями (без підказок можна справді застрягти) до посереднього бойовичка–копії Uncharted.
От про Tomb Raider ти дарма, невже всі гробниці швиденько за раз проходив?)
От не вірю, що зовсім ніде в новій трилогії не застрягав і не бачив ефектних смертей героїні
Kruler
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

игра хороша, но эпизоды за Леона такое себе.
будто в какой-то девил май край или баянету играешь :-/
Відповісти