Отличная игра, собрала в принципе всё от предыдущих частей и ремейков, прохожу с удовольствием.
Новини
Останні статті і огляди
Resident Evil Requiem стала однією з найкращих ігор усіх часів за оцінками користувачів на Metacriric
-
Prescott
Member
- Звідки: Dnipro
Предлагаю обсудить Resident Evil Requiem стала однією з найкращих ігор усіх часів за оцінками користувачів на Metacriric
Отличная игра, собрала в принципе всё от предыдущих частей и ремейков, прохожу с удовольствием.
Отличная игра, собрала в принципе всё от предыдущих частей и ремейков, прохожу с удовольствием.
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Годинами лазити по будинку, зібрати якісь приблуди, оживити труп, застрелити його і зняти браслет. Гра року. 
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Тем не менее у Экспедиции поставили плашку "Must Play" а у Резика нет, ну все...
Все дэ*илы Твиттеров и Реддитов теперь собираются на священную войну
Кстати уже скинули на 2 место ))
https://www.metacritic.com/browse/game/ ... 026&page=1
Тем временем 5-ое место
Все дэ*илы Твиттеров и Реддитов теперь собираются на священную войну
Кстати уже скинули на 2 место ))
https://www.metacritic.com/browse/game/ ... 026&page=1
Тем временем 5-ое место
-
DolfDolfi
Member
-
VovaII
Member
Поясніть чого Ви Геральду мінусів накидали? Він же лише сюжет переказав. Цей сюжет не Він вигадав, а розробники.
Ваш кеп
Чи це щоб не спойлерив?
Ваш кеп
Чи це щоб не спойлерив?
-
Inquisitor
Member
- Звідки: Винница
Ем...Що і куди саме вам "зайшло", і хто володар тих "помідорів", і навіщо нам про це знати?DolfDolfi: ↑ 03.03.2026 12:11 Зайшло по самі помідори, але вимоги добряче уже підтягнули. Однозначно рекомендую
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Резик конечно хорош. Но если выкатят ГТА то она соберёт все награды в соло.
-
walkman3000
Member
VovaII: ↑ 03.03.2026 12:19Поясніть чого Ви Геральду мінусів накидали?
а тут просто мінуснули, хай подякує"Заслуговують тисячі смертей": Хідекі Камія прокляв геймерів, які поширюють спойлери Resident Evil Requiem
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Экспедиции эту плашку накинули через пару дней после релиза?Earanak: ↑ 03.03.2026 12:07Тем не менее у Экспедиции поставили плашку "Must Play" а у Резика нет, ну все...
Все дэ*илы Твиттеров и Реддитов теперь собираются на священную войну
Кстати уже скинули на 2 место ))
https://www.metacritic.com/browse/game/ ... 026&page=1
Тем временем 5-ое место
4-е место рейтинга тебе ни на что не намекает?
Відправлено через 25 секунд:
Він попросив - йому накидали.VovaII: ↑ 03.03.2026 12:19Поясніть чого Ви Геральду мінусів накидали?
-
Prescott
Member
- Звідки: Dnipro
Да, оптимизон всё так же хорош но трассировка уже существенно подъедает ресурсов.DolfDolfi: ↑ 03.03.2026 12:11Зайшло по самі помідори, але вимоги добряче уже підтягнули.
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Без понятия, я этими дэ*****ыми рейтингами не интересуюсь, пока по ним новости какие нить не выходят.waryag: ↑ 03.03.2026 13:43Экспедиции эту плашку накинули через пару дней после релиза?
-
Lumia
Junior
Казуальщина і приставочне кінцо. Чого тільки вартує епізод на кухні з каструлею на візку яку треба по тихому штовхати за спиною зомбі–кухара поки він з усіх сил намагається цього не помічати. Серія яка починалася з напружених ігор з головоломками деградувала до симулятора ходьби з актрисою озвучки яка з усіх сил сопе та квилить поки гравець вештається коридорами з ліхтариком. Типу страшно. У–у–у. Бійтеся! Зомбрі. Та ж доля що й у Tomb raider: від самобутніх ігор з замороченими рівнями (без підказок можна справді застрягти) до посереднього бойовичка–копії Uncharted.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
але паст трейсінг у грі того вартийPrescott: ↑ 03.03.2026 13:44Да, оптимизон всё так же хорош но трассировка уже существенно подъедает ресурсов.DolfDolfi: ↑ 03.03.2026 12:11Зайшло по самі помідори, але вимоги добряче уже підтягнули.
- спойлер



-
Matumba92
Member
Фаворит в дибилизме это сайлент Хилл ф на Макс сложности головоломокГеральт: ↑ 03.03.2026 12:04 Годинами лазити по будинку, зібрати якісь приблуди, оживити труп, застрелити його і зняти браслет. Гра року.![]()
Всегда это улыбало ещё со времён первого резидента)))))
Головоломки и логика резидентов всегда выбивала из колеи абсурдностью
-
lividum
Member
- Звідки: Deutschland
man1242
гра ще гарніше виглядає, якщо вирубити огидний Film grain. Від якого очі витікають і який чудо-розробники не дали можливості вимикати в налаштуваннях гри.
гра ще гарніше виглядає, якщо вирубити огидний Film grain. Від якого очі витікають і який чудо-розробники не дали можливості вимикати в налаштуваннях гри.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Не интересуешься, но полез на сайт и писал про них.Earanak: ↑ 03.03.2026 13:47Без понятия, я этими дэ*****ыми рейтингами не интересуюсь, пока по ним новости какие нить не выходят.
- спойлер
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Геральт
Заслужено минусанули. Я бы ещё бан дал за спойлеры)
Заслужено минусанули. Я бы ещё бан дал за спойлеры)
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
waryag, так новость задевает же дегродов потешных, вот и потешаюсь че непонятного то ? Недавно же буквально была история про таких же придурочных, которые увидев что их любимый сериал слетел с топа и их порвало, они побежали минусить рецензиями пользовательскими. Вот с придурочными по Резику и Экспедиции схожая история, сидят пердят на своих твиттерах и реддитах бегая оценки по 0/10 ставят друг другу на метакритике, или ты из этих как раз шизиков ?
- спойлер
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
От про Tomb Raider ти дарма, невже всі гробниці швиденько за раз проходив?)Lumia: ↑ 03.03.2026 13:48 Казуальщина і приставочне кінцо. Чого тільки вартує епізод на кухні з каструлею на візку яку треба по тихому штовхати за спиною зомбі–кухара поки він з усіх сил намагається цього не помічати. Серія яка починалася з напружених ігор з головоломками деградувала до симулятора ходьби з актрисою озвучки яка з усіх сил сопе та квилить поки гравець вештається коридорами з ліхтариком. Типу страшно. У–у–у. Бійтеся! Зомбрі. Та ж доля що й у Tomb raider: від самобутніх ігор з замороченими рівнями (без підказок можна справді застрягти) до посереднього бойовичка–копії Uncharted.
От не вірю, що зовсім ніде в новій трилогії не застрягав і не бачив ефектних смертей героїні
-
Kruler
Member
- Звідки: Чернигов
игра хороша, но эпизоды за Леона такое себе.
будто в какой-то девил май край или баянету играешь
будто в какой-то девил май край или баянету играешь