Новини
Останні статті і огляди
Останній відеодрайвер NVIDIA виявився проблемним. Реліз прибрано з офіційного сайту
-
s1nedus
Member
Предлагаю обсудить Останній відеодрайвер NVIDIA виявився проблемним. Реліз прибрано з офіційного сайту
Пу-пу-пу, никогда такого не было и вот опять
Пу-пу-пу, никогда такого не было и вот опять
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Шо вы там, бетатестеры мнусаторы? 
-
mraleks
HWBOT OC Team
- Звідки: Одеса
Зовсім ніяк не пов'язано з цим: https://www.overclockers.ua/ua/news/nvi ... de-output/
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Звідки: Intel "7" 10nm++
Эй Ай терапосы Блэквелла не помогли написать рабочий исходный код дров?
Жифорс дрова - мусор. Ставьте последние стабильные студио.
-
pukky
Junior
WHQL-сертификация 
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Ну хоч доволі швидко відреагували, робимо ставки як швидко виправлять.
-
pelia
Member
Ох вже ці амуде з їх кривими дрова... Так стоп 
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
"...некоректною роботою алгоритмів управління вентиляторами..."- оце, взагалі то, страшна штука для власників топ-карт.
У NVIDIA колись вже була історія з повною зупинкою вентиляторів через помилку драйвера і потужні карти трошки горіли.
У NVIDIA колись вже була історія з повною зупинкою вентиляторів через помилку драйвера і потужні карти трошки горіли.
-
neo89skynet
Member
- Звідки: Україна
Тот момент, когда уже даже не то, что новую версию, но и фикс ставить нет желания, работает - не трогай! 
-
item2
Member
- Звідки: Київ
-
Diesel
Junior
- Звідки: Рівне
полюбому дрова ШІ пише і тестує теж.
-
Bukakanga
Member
одна беда - перекачивать оптискейлер ))) Но уже пора, т.к. оптискейлер теперь умеет в вулканitem2: ↑ 27.02.2026 08:57 Трохи офтоп. Хто ще не бачив, злили FSR 4.1. Порівняння з 4.0.3:
https://imgsli.com/NDUxODI1
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
Инженеры будут деградировать.mraleks: ↑ 27.02.2026 08:05 Зовсім ніяк не пов'язано з цим: https://www.overclockers.ua/ua/news/nvi ... de-output/
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Криворука АМД 
-
Samilo
Member
- Звідки: Харьков (Украина)
Як не майкрософт з їх кривими оновленнями, що ріже продуктивність так і нвідіа
-
Zealoth
Member
- Звідки: Харьков
Ну нету свободных средств на хороших коддеров и тестировщиков, войдите в положение.
-
Tetronga
Member
Позвільняйте ще більше живих програмістів заради ШІ 
-
Serg IX
Member
Ох уж задаваки. Головне що перші драйвер викатили
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
О, а мне как раз местные сверхразумы минусов наставили в прошлой новости где писал что подожду недельку бета-тестеров а потом поставлю 
Шах и мат!
Шах и мат!
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
Слухай, а не погано! Десь на рівні DLSS 4.0 Preset Kitem2: ↑ 27.02.2026 08:57Хто ще не бачив, злили FSR 4.1. Порівняння з 4.0.3: