NVIDIA завершила квартал із рекордними $43 мільярдами чистого прибутку

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Data Center - 91.47%
Gaming - 5.47%
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dilfin: 26.02.2026 11:01 Ай молодець!)
AI молодець :gigi:
$62,3 млрд виторгу, коли ігровий підрозділ $3,7 млрд
Dilfin
Member

Повідомлення

kairo: 26.02.2026 11:12 Data Center - 91.47%
Gaming - 5.47%
Розводять людство як тільки можуть, але хтось буде мінусувати і скаже, що це прогрес.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Dilfin: 26.02.2026 11:17Розводять людство як тільки можуть, але хтось буде мінусувати і скаже, що це прогрес.
Це чергова лихоманка після якої буде соціально-економічне похмілля.
Charger
Member
Звідки: Запорожье

Повідомлення

kairo
а якшо не буде? :spy:
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Игровое подразделение не просело, а выше прошлого года, нельзя сказать что "забили" на игровую линейку. Вырости как датацентры игры не могут в принципе, количество интересующихся играми резко больше не станет.
Dilfin
Member

Повідомлення

Charger: 26.02.2026 11:23 kairo
а якшо не буде? :spy:
Не буде вже попередніх цін, валюти зїсть інфляція.
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

Але ж все таки Геймінг все ще більше за решту разом узятих, тільки ПрофВіз піднімається стрімко.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Charger: 26.02.2026 11:23 kairo
а якшо не буде? :spy:
Компанії накупили лопат на 68 мільярдів(лише за ці три місяці) в очікуванні відбити їх на АІ.

Якщо не відібʼють - буде жорстке похмілля.
Якщо щось відібʼють - куплять ще вдвічи більше.

Повторювати до жорсткого похмілля.
CSrew
Member

Повідомлення

Наценка конечно у компании будь здоров на продукты, почти 50% чистой прибыли от выручки где вообще такое бывает еще и при таком объеме?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

CSrew: 26.02.2026 11:38 Наценка конечно у компании будь здоров на продукты, почти 50% чистой прибыли от выручки где вообще такое бывает еще и при таком объеме?
Фаанг і більшість монопольних цифрових сервісів. Навіть отака дивна штука mobile.de приносить ~500 лямів з маржею 45-50%
EasyMod
Member

Повідомлення

dead_rat: 26.02.2026 11:37
Повторювати до жорсткого похмілля.
Так це нормальна тема, поки є куди зростати - ринок насичується, компанії зростають. як упруться в стелю - ну буде корекція, але вже ринок розвинутий, датацентри працюють, всі суміжні галузі теж розвинулись, ввп зросло, безробіття впало і тд і тп. Всі учасники процесу в плюсі навіть якщо похмілля буде дуже жорстким.
Похміляться і підуть далі зростати на чомусь іншому
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

EasyMod
Це коли економіка зростає, але ж Штати у стагнації і цифри виглядають добре лише завдяки побудові датацентрів(і виводу золота).

Бабки на це позичені, як відбивати є лише одна ідея: заміняти кожаних мішків на АІ. Але тоді економіка ще більше піде вниз.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

EasyMod: 26.02.2026 11:46Так це нормальна тема, поки є куди зростати - ринок насичується, компанії зростають. як упруться в стелю - ну буде корекція
Проблема в швидкості "зростання", коли інвестують шалені кошти в надії на величезні прибутки. Подібне вже проходили не раз. Для прикладу, та сама бульбашка доткомів, крах якої привів до помірної рецесії в США.

Індекси Nasdaq котирування акцій високотехнологічних компаній
спойлер
Зображення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Dilfin, поки що лише інвесторів
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Nekros
. $62,3 млрд виторгу, коли ігровий підрозділ $3,7 млрд
с таким балансом, им легче вообще не выпускать больше гпу чипы, а просто кинуть все силы на восстание машин аи.
Reinmar
Member

Повідомлення

Firebrand
как далеки вы от бизнеса и от аналитики. Не легче. Нужно смотреть рентабельность отдельно насправления в диапазоне больше года. Сколько в него вложили ранее учитывая. Так как может быть,что вложения в ИИ х2-3 от этих 62млрд. И их еще отбивать нужно годами в перспективе
LordTornado
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

DolfDolfi
Member

Повідомлення

То певно Маск для свого великого Х накупляв :lol: мемчикі самі себе не зроблять
Відповісти