Новини
Останні статті і огляди
NVIDIA завершила квартал із рекордними $43 мільярдами чистого прибутку
-
Dilfin
Member
Пропоную обговорити NVIDIA завершила квартал із рекордними $43 мільярдами чистого прибутку
Ай молодець!)
Ай молодець!)
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Data Center - 91.47%
Gaming - 5.47%
Gaming - 5.47%
-
Nekros
Member
AI молодецьDilfin: ↑ 26.02.2026 11:01 Ай молодець!)
$62,3 млрд виторгу, коли ігровий підрозділ $3,7 млрд
-
Dilfin
Member
Розводять людство як тільки можуть, але хтось буде мінусувати і скаже, що це прогрес.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Це чергова лихоманка після якої буде соціально-економічне похмілля.Dilfin: ↑ 26.02.2026 11:17Розводять людство як тільки можуть, але хтось буде мінусувати і скаже, що це прогрес.
-
Charger
Member
- Звідки: Запорожье
kairo
а якшо не буде?
а якшо не буде?
-
vmsolver
Member
Игровое подразделение не просело, а выше прошлого года, нельзя сказать что "забили" на игровую линейку. Вырости как датацентры игры не могут в принципе, количество интересующихся играми резко больше не станет.
-
Dilfin
Member
Не буде вже попередніх цін, валюти зїсть інфляція.
-
SKYJAKER
Member
- Звідки: м Камянське
Але ж все таки Геймінг все ще більше за решту разом узятих, тільки ПрофВіз піднімається стрімко.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Компанії накупили лопат на 68 мільярдів(лише за ці три місяці) в очікуванні відбити їх на АІ.
Якщо не відібʼють - буде жорстке похмілля.
Якщо щось відібʼють - куплять ще вдвічи більше.
Повторювати до жорсткого похмілля.
-
CSrew
Member
Наценка конечно у компании будь здоров на продукты, почти 50% чистой прибыли от выручки где вообще такое бывает еще и при таком объеме?
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Фаанг і більшість монопольних цифрових сервісів. Навіть отака дивна штука mobile.de приносить ~500 лямів з маржею 45-50%CSrew: ↑ 26.02.2026 11:38 Наценка конечно у компании будь здоров на продукты, почти 50% чистой прибыли от выручки где вообще такое бывает еще и при таком объеме?
-
EasyMod
Member
Так це нормальна тема, поки є куди зростати - ринок насичується, компанії зростають. як упруться в стелю - ну буде корекція, але вже ринок розвинутий, датацентри працюють, всі суміжні галузі теж розвинулись, ввп зросло, безробіття впало і тд і тп. Всі учасники процесу в плюсі навіть якщо похмілля буде дуже жорстким.
Похміляться і підуть далі зростати на чомусь іншому
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
EasyMod
Це коли економіка зростає, але ж Штати у стагнації і цифри виглядають добре лише завдяки побудові датацентрів(і виводу золота).
Бабки на це позичені, як відбивати є лише одна ідея: заміняти кожаних мішків на АІ. Але тоді економіка ще більше піде вниз.
Це коли економіка зростає, але ж Штати у стагнації і цифри виглядають добре лише завдяки побудові датацентрів(і виводу золота).
Бабки на це позичені, як відбивати є лише одна ідея: заміняти кожаних мішків на АІ. Але тоді економіка ще більше піде вниз.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Проблема в швидкості "зростання", коли інвестують шалені кошти в надії на величезні прибутки. Подібне вже проходили не раз. Для прикладу, та сама бульбашка доткомів, крах якої привів до помірної рецесії в США.EasyMod: ↑ 26.02.2026 11:46Так це нормальна тема, поки є куди зростати - ринок насичується, компанії зростають. як упруться в стелю - ну буде корекція
Індекси Nasdaq котирування акцій високотехнологічних компаній
- спойлер

-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Dilfin, поки що лише інвесторів
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
Nekros
с таким балансом, им легче вообще не выпускать больше гпу чипы, а просто кинуть все силы на восстание машин аи.. $62,3 млрд виторгу, коли ігровий підрозділ $3,7 млрд
-
Reinmar
Member
Firebrand
как далеки вы от бизнеса и от аналитики. Не легче. Нужно смотреть рентабельность отдельно насправления в диапазоне больше года. Сколько в него вложили ранее учитывая. Так как может быть,что вложения в ИИ х2-3 от этих 62млрд. И их еще отбивать нужно годами в перспективе
как далеки вы от бизнеса и от аналитики. Не легче. Нужно смотреть рентабельность отдельно насправления в диапазоне больше года. Сколько в него вложили ранее учитывая. Так как может быть,что вложения в ИИ х2-3 от этих 62млрд. И их еще отбивать нужно годами в перспективе
-
LordTornado
Member
- Звідки: Одесса
-
DolfDolfi
Member
То певно Маск для свого великого Х накупляв
мемчикі самі себе не зроблять