Micron анонсувала 3‑ГБ мікросхеми пам’яті GDDR7 зі швидкістю 36 Гбіт/с

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Micron анонсувала 3‑ГБ мікросхеми пам’яті GDDR7 зі швидкістю 36 Гбіт/с

Micron анонсувала те, що Nvidia вже давно викупила і відомо для чого, а не для кого. Можливо з "барського плеча" кинуть у натовп якусь тисячку rtx 5090ti і все на тому, решта в дата центри на ШІ.
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 26.02.2026 10:28решта в дата центри на ШІ
Там HBM3 и LPDDR5, 24 Гб GDDR7 навскидку только в ProViz картах и ноутах используются.
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

NVIDIA відклала їх до нових віників
Віників?
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Вінників!
Зображення
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Увидим это только в 2029. в какой нибудь RTX 6090
yurius_r
Member

Повідомлення

Чекаємо на RTX 5050 super із 9ГБ пам'яті та шиною 96біт!
vdemeshko
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

yurius_r
на GDDR7 скорее уже RTX 7050 :)
Plush_Dragon
Member

Повідомлення

Та вони знущаються з нас сцуки.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Тю, на мою думку рано чи пізно випустять лінійку "super". Так як зелені реліз нового покоління перенесли, цілком очікувано що під осінь виведуть довгограючі "супери"!
А ось червоні як завжди будуть "тормозити"! :D
Гадаю, Інтел напротивагу випустить нове покоління! :idea: Ну, може хоч нашумівшого флагмана бойових магів покажуть. :shuffle:
Павло_
Junior

Повідомлення

Plush_Dragon: 26.02.2026 14:18 Та вони знущаються з нас сцуки.
Нічого особистого тільки бізнес
lw_007
Member

Повідомлення

ДядяСаша: 26.02.2026 18:48 Тю, на мою думку рано чи пізно випустять лінійку "super". Так як зелені реліз нового покоління перенесли, цілком очікувано що під осінь виведуть довгограючі "супери"!
А ось червоні як завжди будуть "тормозити"! :D
Гадаю, Інтел напротивагу випустить нове покоління! :idea: Ну, може хоч нашумівшого флагмана бойових магів покажуть. :shuffle:
Ага, під осінь 2027
Відповісти