Наступне покоління десктопних CPU Intel теж може затриматися до 2027 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Наступне покоління десктопних CPU Intel теж може затриматися до 2027 року
Главное чтобы для ИИ всего хватало. А геймеры затерпят
Unsecond
Member

Сообщение

А где сейчас не хватит условного 5800х или 7600х? С какой-то 4070? Рабочие задачи не упоминать, пожалуйста :rotate:
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Unsecond, в FHD/2K вистачає і буде вистачати як мінімум до виходу ігор на PS6/UE6. Тобто ще надовго. Та й навіть там з генераторами кадрів і архіваторами текстур потягне.
Polyaan
Member

Сообщение

Ну нормальное поведение для дуополии.
Все по учебнику :shuffle:
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Дольше останется актуальным и без того дорогое текущее железо. Дольше будут под его ориентиром выпускать всё новое. Как не раз было сказано - это беда только для ждунов
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Це і так було ясно. В Інтел відкладати все по 5 раз - норма
Так що 01.27 насправді буде літом 27го
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Та який сенс зараз щось випускати, а потім виправдовуватись за відсутність продажів бо люди нічого не збирають.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Unsecond: 22.02.2026 12:33 А где сейчас не хватит условного 5800х или 7600х? С какой-то 4070? Рабочие задачи не упоминать, пожалуйста :rotate:
В куче проектов где нужно 120+фпс, а не 60
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Благо проци АМ4 :pray: мають достатній рівень продуктивності і можна не парячись перечекати весь цей пи..ць :popcorn:
Бонусом актуальність АМ4 буде продовжено :up:
VladimirV
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Очікувано, всі і все для користувацьких ПК засунули в дальню шухлядку, не на часі.
Смутні часи для ПК боярів настають, одні вкиди публікувати цілий рік. B-)
Ну ще мантру про ШІ, 121 раз за один промову :laugh:
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Без Nova Lake на 52 ядра всі інші потуги AMD та Intel - це топтання на місці. Збільшення ядер у 1,5 рази як у наступного покоління AMD - це теж не панацея, хочеться в 2. Оце був би справжній ривок у консьюмерському десктопі.

Відправлено через 27 хвилин 39 секунд:
Минулий ривок зробила саме AMD, показавши, що 16 ядер можуть бути не лише у HEDT, а й на звичайній побутовій материнці. Відбувся ривок з 8-10 ядер до 16 ядер у Ryzen 3000 серії й з тих пір ми топчемося на місці, бо 24 P+E ядра інтел без HT = 16 великим ядрам AMD. А от нинішній ривок має зробити саме Intel. З урахуванням, що два E-ядра можна вважати за одне P-ядро, то оті 52 ядра - то саме еквівалент 32 повноцінним ядрам, у той час як AMD запропонує лише 24.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sanьka: 22.02.2026 13:49 Благо проци АМ4 :pray: мають достатній рівень продуктивності і можна не парячись перечекати весь цей пи..ць :popcorn:
Бонусом актуальність АМ4 буде продовжено :up:
Ось так літом собі думав про апгрейд на ам5 у 2026, але схоже що ам4 ще доволі таки непогана, бо за хотілку про яку я думав (128гб рамки) на ам5 треба 2 нирки продати
Mozdev
Member

Сообщение

pelia: 22.02.2026 15:28
Sanьka: 22.02.2026 13:49 Благо проци АМ4 :pray: мають достатній рівень продуктивності і можна не парячись перечекати весь цей пи..ць :popcorn:
Бонусом актуальність АМ4 буде продовжено :up:
Ось так літом собі думав про апгрейд на ам5 у 2026, але схоже що ам4 ще доволі таки непогана, бо за хотілку про яку я думав (128гб рамки) на ам5 треба 2 нирки продати
Таж хрінь, але з відяхою фіг я її тепер придбаю, буду далі модулі NWN грати :gigi:
harito
Member
Аватара пользователя
Откуда: ХАРКІВ

Сообщение

"Стоимость оперативной памяти китайских производителей сравнялась с мировыми ценами

32 ГБ памяти DDR5 в Китае от местных производителей стали стоить дороже $500
Несколько недель назад стала популярной мысль о том, что китайские производители памяти станут спасением для геймеров, желающих обновить свои компьютеры во времена RAMageddonа. Китайские производители вроде CXMT менее известны по всему миру, нежели глобальные корпорации Samsung, SK Hynix и Micron. Впрочем, Китай сам близок к переднему краю современных технологий, поэтому местному розничному рынку не потребовалось много времени, чтобы цены сравнялись с общими мировыми точками.

Сообщается, что 32 ГБ памяти DDR5 на популярной платформе JD.com стоят здесь 3 629 юаней или примерно $530. Эта цена на уровне стоимости памяти у ведущих мировых производителей.

По такой цене предлагает память бренд KingBank, который интегрирует память DDR5 производства CXMT в свои потребительские продукты. Не так давно эта компания предлагала приобрести 64 ГБ памяти DDR5-6000 более чем за $1000.

Как и гиганты вроде Samsung, CXMT собирается перевести значительную часть мощностей с производства памяти DRAM на HBM3, то есть встать на сторону корпоративных покупателей в ущерб простым желающим приобрести компьютер для личного пользования. !"

:laugh: :lol:
VRoman
Member
Аватара пользователя
Откуда: Albuquerque, NM, USA

Сообщение

Unsecond: 22.02.2026 12:33 А где сейчас не хватит условного 5800х или 7600х? С какой-то 4070? Рабочие задачи не упоминать, пожалуйста :rotate:
В плохо оптимизированных играх процессора никогда не хватает. Всё упирается в производительность одного потока и лови слайд-шоу на 20 FPS
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

VRoman: 22.02.2026 17:36
Unsecond: 22.02.2026 12:33 А где сейчас не хватит условного 5800х или 7600х? С какой-то 4070? Рабочие задачи не упоминать, пожалуйста :rotate:
В плохо оптимизированных играх процессора никогда не хватает. Всё упирается в производительность одного потока и лови слайд-шоу на 20 FPS
Тоді і оновлюватися нема сенсу, хай виправляють лайнокод
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Kassatka: 22.02.2026 15:26 Без Nova Lake на 52 ядра всі інші потуги AMD та Intel - це топтання на місці. Збільшення ядер у 1,5 рази як у наступного покоління AMD - це теж не панацея, хочеться в 2. Оце був би справжній ривок у консьюмерському десктопі.

Відправлено через 27 хвилин 39 секунд:
Минулий ривок зробила саме AMD, показавши, що 16 ядер можуть бути не лише у HEDT, а й на звичайній побутовій материнці. Відбувся ривок з 8-10 ядер до 16 ядер у Ryzen 3000 серії й з тих пір ми топчемося на місці, бо 24 P+E ядра інтел без HT = 16 великим ядрам AMD. А от нинішній ривок має зробити саме Intel. З урахуванням, що два E-ядра можна вважати за одне P-ядро, то оті 52 ядра - то саме еквівалент 32 повноцінним ядрам, у той час як AMD запропонує лише 24.
Для чего столько ядер? Если речь о играх, то куда больше буста AMD принесёт именно больше ядер на одном чиплете, доработка шины инфинити фабрик, чем увеличение общего количество ядер. Только специализированные проги, коими пользуется здесь меньшинство почувствуют бустер именно от количества ядер. В играх, в повседневном скроле всего и вся, и в рядовых приложениях - всегда чувствуется толк в ускорении на ядро.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

VRoman: 22.02.2026 17:36
Unsecond: 22.02.2026 12:33 А где сейчас не хватит условного 5800х или 7600х? С какой-то 4070? Рабочие задачи не упоминать, пожалуйста :rotate:
В плохо оптимизированных играх процессора никогда не хватает. Всё упирается в производительность одного потока и лови слайд-шоу на 20 FPS
та не тільки в "погано-оптимізованих", онлайн ігри завжди краще реагують на цп + для низьких системних затримок краще розгрузити гпу з 99%, щоб звільнитись від очікування черги кадрі та зменшити інпутлаг. ще хороший цп дасть кращі 0,1 та 1% лоу. для більшості користувачів, кращим пріоритетом звичайно буде гпу, для тих, хто грає в онлайн ігри все вже не так однозначно, + для хай гц моніторів, можна зменшити рівень графіки для гпу, але, якщо все вперлось в цп, тут вже ніщо не допоможе. короче, треба знайти баланс під свої потреби.
Mike88
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Kassatka
пане, перестаньте вживати курячий послід, ваші галюцинації вже навіть не смішні :spy:
1234waltz
Member

Сообщение

Коротко про останні новини:
Зен 3 та Раптора вистачить всім пекашникам.
Консольшикам і Зен 2 з РДНА до 2030 вистачить.
Ответить