500$ ... Да вы чокнутые Corsair
Новости
Последние статьи и обзоры
Razer випускає флагманську ігрову клавіатуру Huntsman Signature Edition за $500
-
MetalistForever
Member
- Откуда: Харьков
Пропоную обговорити Razer випускає флагманську ігрову клавіатуру Huntsman Signature Edition за $500
500$ ... Да вы чокнутые Corsair

500$ ... Да вы чокнутые Corsair
-
7mindfields
Member
Huntsman cheap oem keycaps edition
-
Jay228
Member
Razer напевно це дочка Asusa ) 500$ !))
ось така клава краща за неї і дешевша втричі
https://iqunix.com/products/iqunix-ev63 ... t-keyboard
ось така клава краща за неї і дешевша втричі
https://iqunix.com/products/iqunix-ev63 ... t-keyboard
-
Dr_Earnhardt
Member
- Откуда: Київ
"Razer випускає флагманську ігрову клавіатуру Huntsman Signature Edition за $500" за ціною гарної-непоганої новою відеокарти 
-
Scoffer
Member
А точно шкіра була знята з вегана? Вимагаю доказів.звукопоглинальний килимок під клавіатуру з веганської шкіри
-
Kosdnepr
Member
- Откуда: Dnipro
Веганська шкіра це яка? З картоплі?)У комплектацію входить звукопоглинальний килимок під клавіатуру з веганської шкіри
(не з веганів же)
-
Dragobes
Member
- Откуда: Миколаїв
1) Немає цифрового блоку, вже не мій формат.
2) "З’явилася магнітна накладка на задній панелі, яка ховає перемикач PC/Mac."
WTF
Можна ж було якось більш витончено вирішити це питання. Як на мене, пропало відчуття монолітності продукту..
Вердикт: дякую, ні.
Відправлено через 5 хвилин 1 секунду:
Все новаторське, проривне, незвичайне, екологічне та ультрасучасне робиться з конопель)
2) "З’явилася магнітна накладка на задній панелі, яка ховає перемикач PC/Mac."
WTF
Можна ж було якось більш витончено вирішити це питання. Як на мене, пропало відчуття монолітності продукту..
Вердикт: дякую, ні.
Відправлено через 5 хвилин 1 секунду:
Ні, тут мабуть не про картоплю.Kosdnepr: ↑ 20.02.2026 13:14 Веганська шкіра це яка? З картоплі?)
Все новаторське, проривне, незвичайне, екологічне та ультрасучасне робиться з конопель)
- спойлер
- Або під ними
-
big_bang
Member
а razer колись був дешевим ?Jay228: ↑ 20.02.2026 13:00 Razer напевно це дочка Asusa ) 500$ !))
я щось пропустив ?
-
Creature4O
Member
стікери\вініл з зображенням кристалів\діамантів - це якийсь циган едішнJay228: ↑ 20.02.2026 13:00 Razer напевно це дочка Asusa ) 500$ !))
ось така клава краща за неї і дешевша втричі
https://iqunix.com/products/iqunix-ev63 ... t-keyboard![]()
-
Kassatka
Member
- Откуда: Курник під Києвом
Ну в принципі норм формат для компактної клавіатури без цифрового блоку, але зі стандартним блоком Ins-Page Down та блоком стрілок. Але де, бляха-муха клавіші Print Screen та Pause/Break?! І не говоріть, що їх можна перепризначити на оті додаткові клавіші, чи у самій грі призначити паузу скажімо на пробіл. Ці клавіші повинні бути зразу і підписані.
Pause/Break - ЦЕ НАЙГОЛОВНІША КЛАВІША ДЛЯ ГЕЙМІНГУ.
Pause/Break - ЦЕ НАЙГОЛОВНІША КЛАВІША ДЛЯ ГЕЙМІНГУ.
-
stoned
Member
- Откуда: Omicron Persei 420
Fn+F6Kassatka: ↑ 20.02.2026 13:29 Print Screen
Чомусь згадався мемний пост з wow-форума про бінд alt+F4.
-
Kassatka
Member
- Откуда: Курник під Києвом
Тоді Alt+Print Screen - це вже буде Fn+Alt+F6, що не дуже зручно.
-
Mozdev
Member
Ctrl+alt+Fn+P=Print Screen 
-
Alanis
Member
- Откуда: Славянск
Kosdnepr
Если по старому, то из кожи молодого дермантина.
Если по старому, то из кожи молодого дермантина.
-
DuckRider
Member
Давай не будемо про це. Там ще й капс не світиться при активації, лише зправа лампочка горить як на старих офісних. Якийсь дебіл це зробив через фн, тому у софті довелось назначити це все на мультимедія клавіші і підсвічування вернути через хромаKassatka: ↑ 20.02.2026 13:29 Ну в принципі норм формат для компактної клавіатури без цифрового блоку, але зі стандартним блоком Ins-Page Down та блоком стрілок. Але де, бляха-муха клавіші Print Screen та Pause/Break?! І не говоріть, що їх можна перепризначити на оті додаткові клавіші, чи у самій грі призначити паузу скажімо на пробіл. Ці клавіші повинні бути зразу і підписані.
Pause/Break - ЦЕ НАЙГОЛОВНІША КЛАВІША ДЛЯ ГЕЙМІНГУ.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Це б пояснило цінник!
-
leif
Member
у мене була пару тижнів Huntsman V3 Pro TKL, і по сабжу вставлю свої 15 коп (чи вже ШАГІВ лол):
спроба разера в більш якісний кейс це добре, але їхнім гівно-світчам нічого в цьому житті не допоможе. це натурально погремуха, яка в силу своєї конструкції з цим балансуючим дротом просто не здатна не дратувати звуком, ще і відчувається відверто погано. я нікому не раджу купувати разери на цих світчах замість НЕ клавіатури. різниця значна + абсолютну більшість НЕ свічтчів ще й можна без проблем покращити змащенням на відміну від разеровської подєлки, ба більше купити -- і поставити магінтні сайленти (рекомендую Haimu Dove HE), що для іграшок я особисто вважаю найкращим варіантом.
стильок кейсу як для гамерскього бренду дуже ок, значно краще ніж асус за 500 баксів (єдине що наклейку з торця я сподіваюсь можна без проблем зняти, бо інакше це фейл), але світчі однозначно потрібно замінити, відійшовши від оптичної технології.
спроба разера в більш якісний кейс це добре, але їхнім гівно-світчам нічого в цьому житті не допоможе. це натурально погремуха, яка в силу своєї конструкції з цим балансуючим дротом просто не здатна не дратувати звуком, ще і відчувається відверто погано. я нікому не раджу купувати разери на цих світчах замість НЕ клавіатури. різниця значна + абсолютну більшість НЕ свічтчів ще й можна без проблем покращити змащенням на відміну від разеровської подєлки, ба більше купити -- і поставити магінтні сайленти (рекомендую Haimu Dove HE), що для іграшок я особисто вважаю найкращим варіантом.
стильок кейсу як для гамерскього бренду дуже ок, значно краще ніж асус за 500 баксів (єдине що наклейку з торця я сподіваюсь можна без проблем зняти, бо інакше це фейл), але світчі однозначно потрібно замінити, відійшовши від оптичної технології.
-
DuckRider
Member
Честно кажучи, між хатором рокфол і ханстманом я не помітив різниці в плані звуку і хитання. І це ще рокфол не сама всрата механіка, бо є хайпер х і стіл серієсleif: ↑ 20.02.2026 14:42 у мене була пару тижнів Huntsman V3 Pro TKL, і по сабжу вставлю свої 15 коп (чи вже ШАГІВ лол):
спроба разера в більш якісний кейс це добре, але їхнім гівно-світчам нічого в цьому житті не допоможе. це натурально погремуха, яка в силу своєї конструкції з цим балансуючим дротом просто не здатна не дратувати звуком, ще і відчувається відверто погано. я нікому не раджу купувати разери на цих світчах замість НЕ клавіатури. різниця значна + абсолютну більшість НЕ свічтчів ще й можна без проблем покращити змащенням на відміну від разеровської подєлки, ба більше купити -- і поставити магінтні сайленти (рекомендую Haimu Dove HE), що для іграшок я особисто вважаю найкращим варіантом.
стильок кейсу як для гамерскього бренду дуже ок, значно краще ніж асус за 500 баксів (єдине що наклейку з торця я сподіваюсь можна без проблем зняти, бо інакше це фейл), але світчі однозначно потрібно замінити, відійшовши від оптичної технології.
-
destructX
Member
в 2026 пора вже себе привчити до win+shift+sKassatka: ↑ 20.02.2026 13:29 Ну в принципі норм формат для компактної клавіатури без цифрового блоку, але зі стандартним блоком Ins-Page Down та блоком стрілок. Але де, бляха-муха клавіші Print Screen та Pause/Break?! І не говоріть, що їх можна перепризначити на оті додаткові клавіші, чи у самій грі призначити паузу скажімо на пробіл. Ці клавіші повинні бути зразу і підписані.
Pause/Break - ЦЕ НАЙГОЛОВНІША КЛАВІША ДЛЯ ГЕЙМІНГУ.