Пропоную обговорити Intel надала друге дихання відеокарті Arc 770, додавши функцію XeSS Multi Frame Generation
А це реальне прискорення чи тільки циферки на лічильнику, а грається так, немов би все киселем залито?
Комради з Arc-картою - відпишіть будь ласка хтось про реальні результати та враження.
Новини
Останні статті і огляди
Intel надала друге дихання відеокарті Arc 770, додавши функцію XeSS Multi Frame Generation
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
-
fantomrulezz
Member
- Звідки: Дніпро
Не маю Intel карти, але по числам на скрінах одразу зрозуміло, що другий варіант.Georgin: ↑ 18.02.2026 10:13А це реальне прискорення чи тільки циферки на лічильнику, а грається так, немов би все киселем залито?
Затримка 50+ мс - це прям погано і далеко від поняття "комфортний геймплей". Це по комфорту десь як 30 фпс нативного рендерінгу (час кадру 33,33 мс) на старому тормознутому моніторі (з часом відгуку 20+ мс)
-
yurius_r
Member
Я не фанат фейкфреймів, але подальшу підтримку попередніх поколінь карт Інтелом підтримую. Сподіваюся на подальші оптимізації і впровадження нових алгоритмів апскейлу
-
Gorezilla
Member
- Звідки: Одесса
Немного не по теме, но вот интересная новость


-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
Gorezilla
Ну якщо комусь Native гірший за апскейлер - це вже до окуліста (проблеми із зором) або психолога (фанатство і критична вразливість до маркетингового буллшіта).
А взагалі не варто давати будь які таблиці у відриві від першоджерела, тому що неясно хто проводив, коли проводив, яка аудиторія і т.п.
Без усього цього будь яка таблиця чи графік не варті жодної уваги і цінність у них нульова.
P.S. Ось першоджерело: https://www.computerbase.de/artikel/gra ... ung.96165/
Ну якщо комусь Native гірший за апскейлер - це вже до окуліста (проблеми із зором) або психолога (фанатство і критична вразливість до маркетингового буллшіта).
А взагалі не варто давати будь які таблиці у відриві від першоджерела, тому що неясно хто проводив, коли проводив, яка аудиторія і т.п.
Без усього цього будь яка таблиця чи графік не варті жодної уваги і цінність у них нульова.
P.S. Ось першоджерело: https://www.computerbase.de/artikel/gra ... ung.96165/
-
erkins007
Member
Даже Интел старые карты поддерживает и только АМД доит фанатов "зато на 50$ дешевле" по полной.
-
VovaII
Member
erkins007
Так а як йому ще привертати до себе увагу? — Конкуренція!
Так а як йому ще привертати до себе увагу? — Конкуренція!
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Це вже якось по AMDшному виходе
На правильному шляху стоїть Intel. Таку би ще стратегію з платформою і люди потягнулися б
-
doc-oc
Member
Кретины этого не понимаютfantomrulezz: ↑ 18.02.2026 10:35Не маю Intel карти, але по числам на скрінах одразу зрозуміло, що другий варіант.Georgin: ↑ 18.02.2026 10:13А це реальне прискорення чи тільки циферки на лічильнику, а грається так, немов би все киселем залито?
Затримка 50+ мс - це прям погано і далеко від поняття "комфортний геймплей". Це по комфорту десь як 30 фпс нативного рендерінгу (час кадру 33,33 мс) на старому тормознутому моніторі (з часом відгуку 20+ мс)
От того, что у тебя на счётчике кадров показывает до фига, отзывчивость не улучшается
-
Pride91
Member
То ви просто не користувались їм, зараз граю Експедицію 33, навіть і не знав що фреймген стоїть в "авто", на днях випадково помітив, поліз подивитись налаштування бо був один момент де гра виліт ловила.. Тобто фреймген не відчувається зовсім, спробував вимкнути і відбулась просадка фпс, значить свої як мінімум х2 воно таки домальовувало... А затримка якби була, то я б точно відчув, бо якщо грали то знаєте яка має бути реакція в бою в цій грі.doc-oc: ↑ 18.02.2026 15:48Кретины этого не понимаютfantomrulezz: ↑ 18.02.2026 10:35
Не маю Intel карти, але по числам на скрінах одразу зрозуміло, що другий варіант.
Затримка 50+ мс - це прям погано і далеко від поняття "комфортний геймплей". Це по комфорту десь як 30 фпс нативного рендерінгу (час кадру 33,33 мс) на старому тормознутому моніторі (з часом відгуку 20+ мс)![]()
От того, что у тебя на счётчике кадров показывает до фига, отзывчивость не улучшаетсяа наоборот ухудшается, ибо дегенерация тоже часть ресурсов отнимает. Но все недалёкие сразу парируют наличием Рефлекс или аналогов
от которых толку на уровне плацебо
![]()
-
fantomrulezz
Member
- Звідки: Дніпро
Як раз Reflex чудово працює і реально знижує затримку.doc-oc: ↑ 18.02.2026 15:48парируют наличием Рефлекс или аналогов от которых толку на уровне плацебо
Правда його ж можна і без генерації використовувати, я б сказав, що це ніяк не пов'язані поняття.
Чи можна використовувати Frame Generation чи аналоги?
Можна, але треба враховувати нюанси технології.
Генерування фпс фреймгенератором не зменшує час кадру, на відміну від збільшення фпс нативно чи за допомогою DLSS/FSR чи аналогів.
Тому фреймгенератор можна комфортно використовувати лише у випадку, коли нативний фпс вже більш-менш комфортний і час кадру невисокий. Тобто десь від 60 фпс нативних.
Тут не той випадок. Тут у нативі вже час кадру поганий і хоч фреймген і робить анімації плавніше, інпут-лаг незадовільний і грати буде некомфортно.
-
erkins007
Member
По амдшному было бы выпустить только для нового поколения, а старым картам и вовсе дрова пригрозить отрубитьAfit: ↑ 18.02.2026 14:50Це вже якось по AMDшному виходе