Найкращий подарунок на весілля — у Туреччині молодятам вручили GeForce RTX 5090, Intel Core Ultra 9 і набір пам’яті DDR5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Ну и на кой им кор 9 они там чё айтишники. Ну такоееее.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Kullerok: 16.02.2026 14:51 Ну и на кой им кор 9 они там чё айтишники. Ну такоееее.
На кой вони одружуються? :laugh:
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 16.02.2026 14:55 На кой вони одружуються? :laugh:
Так разведутся и нет проблем, и погуляли, и RTX 5090 в подарок получили, и ОЗУ, там смотри чтобы когда развелись снова не поженились :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

про нареченого і того, хто дарував подарунок в твітері пишуть:
They both are a well-known streamers and owner of Fire-Flux Esports Team.
тому тут нічого дивного)
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Не райзен, на вторую свадьбу я бы не звал :gigi:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Вже шукай собі турчанку і роби там весілля)
пс мінусатор, ти що гарний жінок не любиш?
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MqM: 16.02.2026 15:47
Вже шукай собі турчанку і роби там весілля)
пс мінусатор, ти що гарний жінок не любиш?
моя Українка і мене і Турчанку ту, голими руками задавить :lol: я краще з 5060ти живий, ніж з 5090 мертвий :gigi: :lol:

з гумором у людей дедалі складніше/ мінуси все більш незбагненні :-/
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

MqM: 16.02.2026 15:47
Вже шукай собі турчанку і роби там весілля)
пс мінусатор, ти що гарний жінок не любиш?
А можливо цей мінусатор більше по чоловікам, ось і злиться
спойлер
Зображення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 16.02.2026 14:55На кой вони одружуються?
5090 :lol: :lol: :lol: :lol:
enkosxs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а внутри китайская карта с чипом GTX 580 :D
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

n6407: 16.02.2026 16:03
MqM: 16.02.2026 15:47

Вже шукай собі турчанку і роби там весілля)
пс мінусатор, ти що гарний жінок не любиш?
моя Українка і мене і Турчанку ту, голими руками задавить :lol: я краще з 5060ти живий, ніж з 5090 мертвий :gigi: :lol:

з гумором у людей дедалі складніше/ мінуси все більш незбагненні :-/
Поспішив з одруженням) Що вже поробиш :( :D
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

dead_rat: 16.02.2026 14:55
Kullerok: 16.02.2026 14:51 Ну и на кой им кор 9 они там чё айтишники. Ну такоееее.
На кой вони одружуються? :laugh:
И то правда. Я по глазам чела вижу. Он хочет вечером прийти и спокойно подпивко поиграть в любимую игру. А не что бы ему мозг выносили. Ну может ему конечно повезло и жена там норм адекват
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Kullerok: 16.02.2026 18:31
dead_rat: 16.02.2026 14:55

На кой вони одружуються? :laugh:
И то правда. Я по глазам чела вижу. Он хочет вечером прийти и спокойно подпивко поиграть в любимую игру. А не что бы ему мозг выносили. Ну может ему конечно повезло и жена там норм адекват
Зазвичай нормальна жінка теж є геймером :D
Тому цей факт треба одразу враховувати перед одруженням :)
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Це ж було вже (с)
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/189ut07/
спойлер
Зображення
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Видно что типичная свадьба "холопов" ;) . Саприм на референсной доске вместо боярского Дахаб Астрала. Какие-то дженерик киты вместо золотых Трайдент Роялов. Не хватает цыганской 790 Гигабайт Экстрим Айс. Да и бабе зачем оперативка. 17 про макс ей за глаза.
Vigilante
Member
Аватар користувача
Звідки: Land of Confusion

Повідомлення

Тепер наречений замість того щоб у першу шлюбну ніч шпилити наречену, буде шпилити Сталкер 2.
Calso_Baki
Junior
Аватар користувача
Звідки: Папуа-Новая Гвинея

Повідомлення

Дійсно найкращий і не поспориш :dontknow:
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Vigilante: 16.02.2026 23:05 Тепер наречений замість того щоб у першу шлюбну ніч шпилити наречену, буде шпилити Сталкер 2.
Нічого потім будуть обовязково рольові ігри в протигазах:) Будуть грати в розмноження снорків :lol:
Відповісти