
Новини
Останні статті і огляди
Китайська CXMT планує виділити значні ресурси для виробництва пам’яті HBM3 для ШІ
-
devmode
Junior
- Звідки: от CUDA
-
Keyser Soze
Member
И тут пришла японская Nittobo, которая занимает около 90% рынка стекловолоконной ткани, и сказала, что никакого расширения/увеличения AI не будет )))
-
yariksom
Member
А китайці зразу почали аплодувати, скловолокно це не така вже й рідкісна, високотехнологічна штука.Keyser Soze: ↑ 11.02.2026 13:09 И тут пришла японская Nittobo, которая занимает около 90% рынка стекловолоконной ткани, и сказала, что никакого расширения/увеличения AI не будет )))
DrEvil.jpg
-
Scoffer
Member
Keyser Soze
yariksom
Пф, зроблять керамічну підкладку, як це було до економії 15 центів на чипі по 15 кілобаксів. Ще й характеристики краще вийдуть.
Відправлено через 3 хвилини 51 секунду:
Тут з самого початку використання текстоліту як підкладки, у котрого температурне розширення радикально відрізняється від чипу - жлобство максимального левелу і запрограмоване устарівання.
Відправлено через 6 хвилин 34 секунди:
yariksom
Пф, зроблять керамічну підкладку, як це було до економії 15 центів на чипі по 15 кілобаксів. Ще й характеристики краще вийдуть.
Відправлено через 3 хвилини 51 секунду:
Тут з самого початку використання текстоліту як підкладки, у котрого температурне розширення радикально відрізняється від чипу - жлобство максимального левелу і запрограмоване устарівання.
Відправлено через 6 хвилин 34 секунди:
- і ніякого текстоліту :D

-
S0N1C
Member
- Звідки: Dnipro
проблеми саме чіпів, останнього разу здається вилазили у середені 2000х з ПС3, хбокс360 і відухами нвідії 7/8/9 серіїScoffer: ↑ 11.02.2026 13:36 Keyser Soze
yariksom
Пф, зроблять керамічну підкладку, як це було до економії 15 центів на чипі по 15 кілобаксів. Ще й характеристики краще вийдуть.
Відправлено через 3 хвилини 51 секунду:
Тут з самого початку використання текстоліту як підкладки, у котрого температурне розширення радикально відрізняється від чипу - жлобство максимального левелу і запрограмоване устарівання.
Відправлено через 6 хвилин 34 секунди:
- і ніякого текстоліту :D
і те, там були проблеми з андерфілом
а так більше і не пригадую
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Те, що китайці оберуть темну сторону не лудо і сумнівів:) Джедаї з них нікудишні
-
Mozdev
Member
О і ті тудиж 
-
Demedik
Member
- Звідки: Харків
А тут рассказывали, что придет Китай и порядок наведет...

-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
Ну йоббббннаа і китайці туди ж. Робіть хоч хтось користувацьку пам'ять...

-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Україна твій час настав! швидко треба мегапроект)sensey: ↑ 12.02.2026 01:49 Ну йоббббннаа і китайці туди ж. Робіть хоч хтось користувацьку пам'ять...![]()
![]()
![]()
-
sensey
Member
- Звідки: Бандероштат
Нажаль, через податкову та фіскальну політику де не передбаченою коштів не те що на мікроелектроніку а взагалі якихось плюшок, щоб не мішати тим хто хоче цим займатися. А ще орієнтуватися потрібно виключно на експорт а то цільова аудиторія overiw.ua не здюжить викупити весь обʼєм продукції..
що прям просить відкривати виробництво десь в ЄС.
Так що Україна за бортом цих всіх штук, ще довго, я сподіваюсь, хоч не назавжди. 
-
Scoffer
Member
Якщо ти не помітив, то з ЄС внаслідок великої забюрократизованості і інвестиційної непривабливості, успішно звалило все передове виробництво, котре колись там було. Саме передове виробництво на всю нікчемщину це фаб1 ГФ на 22-45нм, для прикладу. А відносно новий фаб 34 на 7нм в ірландії інтел вже наполовину продала якимось анонімусам і тепер думає кому б збагрити і іншу половину. А все тому що брюссель дотискає дублін на тему того що не треба виписувати технологічним конторам особливих податкових умов бо це робить неконкурентоспроможними інші країни єс. А про те що той євросовок став неконкурентоспроможним з усім іншим світом брюссель не думає, ніколи, треба сто гендерів кормити.sensey: ↑ 14.02.2026 02:28що прям просить відкривати виробництво десь в ЄС
-
Ekz0rcyst
Member
- Звідки: local
Scoffer
Ви критикуєте але не пропонуєте варіантів виходу із ситуації, а це не гуд. Ну камон, я теж можу в такому дусі писати, а сенс?
Ви критикуєте але не пропонуєте варіантів виходу із ситуації, а це не гуд. Ну камон, я теж можу в такому дусі писати, а сенс?
-
Scoffer
Member
Тобі не сподобаються по-справжньому дієві виходи з ситуаціїEkz0rcyst: ↑ 14.02.2026 09:51не пропонуєте варіантів виходу із ситуації
Всі все знають як треба діяти. Завжди знали. Озвучувати не обов'язково.