Китайська CXMT планує виділити значні ресурси для виробництва пам’яті HBM3 для ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Keyser Soze
Member

Повідомлення

И тут пришла японская Nittobo, которая занимает около 90% рынка стекловолоконной ткани, и сказала, что никакого расширения/увеличения AI не будет )))
DrEvil.jpg
yariksom
Member

Повідомлення

Keyser Soze: 11.02.2026 13:09 И тут пришла японская Nittobo, которая занимает около 90% рынка стекловолоконной ткани, и сказала, что никакого расширения/увеличения AI не будет )))
DrEvil.jpg
А китайці зразу почали аплодувати, скловолокно це не така вже й рідкісна, високотехнологічна штука.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Keyser Soze
yariksom
Пф, зроблять керамічну підкладку, як це було до економії 15 центів на чипі по 15 кілобаксів. Ще й характеристики краще вийдуть.

Відправлено через 3 хвилини 51 секунду:
Тут з самого початку використання текстоліту як підкладки, у котрого температурне розширення радикально відрізняється від чипу - жлобство максимального левелу і запрограмоване устарівання.

Відправлено через 6 хвилин 34 секунди:
і ніякого текстоліту :D
Зображення
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Scoffer: 11.02.2026 13:36 Keyser Soze
yariksom
Пф, зроблять керамічну підкладку, як це було до економії 15 центів на чипі по 15 кілобаксів. Ще й характеристики краще вийдуть.

Відправлено через 3 хвилини 51 секунду:
Тут з самого початку використання текстоліту як підкладки, у котрого температурне розширення радикально відрізняється від чипу - жлобство максимального левелу і запрограмоване устарівання.

Відправлено через 6 хвилин 34 секунди:
і ніякого текстоліту :D
Зображення
проблеми саме чіпів, останнього разу здається вилазили у середені 2000х з ПС3, хбокс360 і відухами нвідії 7/8/9 серії

і те, там були проблеми з андерфілом :rolleyes:
а так більше і не пригадую
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Те, що китайці оберуть темну сторону не лудо і сумнівів:) Джедаї з них нікудишні :lol:
Mozdev
Member

Повідомлення

О і ті тудиж :rotate:
Demedik
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

А тут рассказывали, что придет Китай и порядок наведет... :laugh: :lol:
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

Ну йоббббннаа і китайці туди ж. Робіть хоч хтось користувацьку пам'ять... :D :D :D
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

sensey: 12.02.2026 01:49 Ну йоббббннаа і китайці туди ж. Робіть хоч хтось користувацьку пам'ять... :D :D :D
Україна твій час настав! швидко треба мегапроект)
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

Нажаль, через податкову та фіскальну політику де не передбаченою коштів не те що на мікроелектроніку а взагалі якихось плюшок, щоб не мішати тим хто хоче цим займатися. А ще орієнтуватися потрібно виключно на експорт а то цільова аудиторія overiw.ua не здюжить викупити весь обʼєм продукції.. :gigi: :gigi: що прям просить відкривати виробництво десь в ЄС. ;) Так що Україна за бортом цих всіх штук, ще довго, я сподіваюсь, хоч не назавжди. :gigi:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sensey: 14.02.2026 02:28що прям просить відкривати виробництво десь в ЄС
Якщо ти не помітив, то з ЄС внаслідок великої забюрократизованості і інвестиційної непривабливості, успішно звалило все передове виробництво, котре колись там було. Саме передове виробництво на всю нікчемщину це фаб1 ГФ на 22-45нм, для прикладу. А відносно новий фаб 34 на 7нм в ірландії інтел вже наполовину продала якимось анонімусам і тепер думає кому б збагрити і іншу половину. А все тому що брюссель дотискає дублін на тему того що не треба виписувати технологічним конторам особливих податкових умов бо це робить неконкурентоспроможними інші країни єс. А про те що той євросовок став неконкурентоспроможним з усім іншим світом брюссель не думає, ніколи, треба сто гендерів кормити.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: local

Повідомлення

Scoffer
Ви критикуєте але не пропонуєте варіантів виходу із ситуації, а це не гуд. Ну камон, я теж можу в такому дусі писати, а сенс?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst: 14.02.2026 09:51не пропонуєте варіантів виходу із ситуації
Тобі не сподобаються по-справжньому дієві виходи з ситуації :shuffle: :laugh:
Всі все знають як треба діяти. Завжди знали. Озвучувати не обов'язково.
Відповісти