Пропоную обговорити ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300
OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
Новини
Останні статті і огляди
ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
-
Джон_Иваныч
Member
- Звідки: Харків
напевно малось на увазі 21760* cuda cores
-
denizen
Member
- Звідки: Київ
так 5090 для laptop має десь 50% продуктивності від desktop версіїalexeygalas: ↑ 09.02.2026 09:04 Пропоную обговорити ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300
OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Та це кожна дитина знає. Але ж 4300 ))denizen: ↑ 09.02.2026 09:10так 5090 для laptop має десь 50% продуктивності від desktop версії
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Нашел за кого переживатьalexeygalas: ↑ 09.02.2026 09:04 Пропоную обговорити ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300
OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Якщо забути, що мобільна 5090 це урізана по блокам (трохи) і жору (сильно) 5080 з 3-гіговими чипами пам'яті.alexeygalas: ↑ 09.02.2026 09:04OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
Вони на них не грають)alexeygalas: ↑ 09.02.2026 09:04 Пропоную обговорити ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300
OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
-
KimRomik
Member
чому їх так рветься продавати щось в Китай? типо інші країни не на часі і не в пріоритеті?
-
Sanьka
Member
Дивно інше
Дана карта це чисто спец випуск для оверів/блогерів, тобто для контенту і рекордів. Звідси і неадекватна ціна- бо на ній контент=бабки роблять.
Але який смисл в урізаній карті за дикий оверпрайс, якщо вона зіллє звичайній 5090
Дана карта це чисто спец випуск для оверів/блогерів, тобто для контенту і рекордів. Звідси і неадекватна ціна- бо на ній контент=бабки роблять.
Але який смисл в урізаній карті за дикий оверпрайс, якщо вона зіллє звичайній 5090