ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300

OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

напевно малось на увазі 21760* cuda cores
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

alexeygalas: 09.02.2026 09:04 Пропоную обговорити ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300

OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
так 5090 для laptop має десь 50% продуктивності від desktop версії
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

denizen: 09.02.2026 09:10так 5090 для laptop має десь 50% продуктивності від desktop версії
Та це кожна дитина знає. Але ж 4300 ))
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

alexeygalas: 09.02.2026 09:04 Пропоную обговорити ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300

OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
Нашел за кого переживать :gigi: :gigi: пускай платят не бедные
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

alexeygalas: 09.02.2026 09:04OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
Якщо забути, що мобільна 5090 це урізана по блокам (трохи) і жору (сильно) 5080 з 3-гіговими чипами пам'яті.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

alexeygalas: 09.02.2026 09:04 Пропоную обговорити ASUS продає в Китаї урізану ROG Matrix GeForce RTX 5090D за $4300

OMG! За 4300 можна купити лептоп із 5090 (хоч і мобільною), розпакувати і сісти грати
Вони на них не грають)
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

чому їх так рветься продавати щось в Китай? типо інші країни не на часі і не в пріоритеті?
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дивно інше
Дана карта це чисто спец випуск для оверів/блогерів, тобто для контенту і рекордів. Звідси і неадекватна ціна- бо на ній контент=бабки роблять.
Але який смисл в урізаній карті за дикий оверпрайс, якщо вона зіллє звичайній 5090 :-/
Відповісти