Ентузіасти розпочали експерименти із 800- й 1000-ватними прошивками від MSI GeForce RTX 5090 Lightning

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Пропоную обговорити Ентузіасти розпочали експерименти із 800- й 1000-ватними прошивками від MSI GeForce RTX 5090 Lightning

А чого ні? На стенді не буде проблем з вигином кабелю, та й обдув можна поставити.
Toster
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

:gigi: світла 4-6 годин на добу, СЕС насмоктує кіловата 2...в пріоритеті перехід на ноутбук...Ця важлива новина :lamer:
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

це ж просто мрія виробників карт - юзверь залив лівий біос на карту яка потім поплаве той роз"єм і можна буде відмовити у гарантії :super:

Відправлено через 58 секунд:
ну і то добре якщо тільки роз"єм поплаве :laugh:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Toster: 08.02.2026 13:24 :gigi: світла 4-6 годин на добу, СЕС насмоктує кіловата 2...в пріоритеті перехід на ноутбук...Ця важлива новина :lamer:
Даже у нас есть люди у которых проблем со светом нет, а новость вообще глобальная. К чему тут ваше нытье?
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S0N1C: 08.02.2026 13:28 це ж просто мрія виробників карт - юзверь залив лівий біос на карту яка потім поплаве той роз"єм і можна буде відмовити у гарантії :super:

Відправлено через 58 секунд:
ну і то добре якщо тільки роз"єм поплаве :laugh:
Багато років вже заливають чужі вбіоси у карти, особливо з «ос» версій, наче всім зрозуміло, що це історія для ентузіастів «на свій страх»
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ну на одного ентузіаста знайдеться п"ять "ентузіастів", які потім будуть дивуватися а чому так сталося :laugh:
зараз ще пару ютубчиків з інструкціями зроблять - і вперед :gigi:
Toster
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Те, що я роблю маленький крок в бік дипрессії кожен раз коли читаю новину про 5090, чи інші недосяжні комплектуючі, не новина. І те що я отримаю дизів від нашого токсичного ком'юніті зухвалих скуфів в кризі середнього віку, теж не новина. Що, хлопчики, емпатія зовсім зламана ? Тому від вас, об'юзерів і пішла жінка ;)
З кожним новим роком відчуваю себе людиною що захоплюється спорткарами, а не доступним хоббі з залізяками для компів...
Жодного ниття, тільки зла іронія. Навколо повно людей, що страждають, а в мене все чудово B-)
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Toster: 08.02.2026 14:18 Те, що я роблю маленький крок в бік дипрессії кожен раз коли читаю новину про 5090, чи інші недосяжні комплектуючі, не новина. І те що я отримаю дизів від нашого токсичного ком'юніті зухвалих скуфів в кризі середнього віку, теж не новина. Що, хлопчики, емпатія зовсім зламана ? Тому від вас, об'юзерів і пішла жінка ;)
З кожним новим роком відчуваю себе людиною що захоплюється спорткарами, а не доступним хоббі з залізяками для компів...
Жодного ниття, тільки зла іронія. Навколо повно людей, що страждають, а в мене все чудово B-)
так а шо, взяв собі вже спортивного корча, похизуйся
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Toster: 08.02.2026 14:18 Те, що я роблю маленький крок в бік дипрессії кожен раз коли читаю новину про 5090, чи інші недосяжні комплектуючі, не новина. І те що я отримаю дизів від нашого токсичного ком'юніті зухвалих скуфів в кризі середнього віку, теж не новина. Що, хлопчики, емпатія зовсім зламана ? Тому від вас, об'юзерів і пішла жінка ;)
З кожним новим роком відчуваю себе людиною що захоплюється спорткарами, а не доступним хоббі з залізяками для компів...
Жодного ниття, тільки зла іронія. Навколо повно людей, що страждають, а в мене все чудово B-)
*депресія* в усіх хто в Україні, навіщо акцентувати лише на собі. Мені поки 5090 теж недосяжна, але гріє думка назбирати:)
А, що робити автофанатам під кожною новиною про суперкари писати, як вони їздять на своїх сімейних авто та нити?)
До чого тут скуфи не знаю, стало модно це словечко писати скрізь:)
А кризи бувають і в підлітковому і юному дорослому віці))) Якщо взяти зумерів то весь ютуб там у самодіагностиці :D
Є емпатія, прийшов за співчуттям? І як тобі допоможе? :weep:
У нас завжди є кому страждати і схоже, що масовість страждань нікуди не зникне завдяки безліччі факторів.
Можу тобі плюсів накинути, якщо це так тебе зачепило :)
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Ну куда на тот дохлый разъём накидать столько сверху? Для него и так завышенные 600ватт? :dontknow: Тем более не уйдёт ли в защиту блок питания? :think: Или для того чтобы он не уходил в защиту придумают переходник с 2 12V-2x6 на один такой же в видеокарту? :laugh:
Сделали бы 2 входа в такого рода версию видеокарты и вопросов бы небыло.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Toster: 08.02.2026 14:18 новину про 5090, чи інші недосяжні комплектуючі, не новина. І те що я отримаю дизів від нашого токсичного ком'юніті зухвалих скуфів в кризі середнього віку, теж не новина.
Так сам скуф з 5070ті. Це теж недосяжні комплектуючі
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

erkins007: 08.02.2026 13:42
Toster: 08.02.2026 13:24 :gigi: світла 4-6 годин на добу, СЕС насмоктує кіловата 2...в пріоритеті перехід на ноутбук...Ця важлива новина :lamer:
Даже у нас есть люди у которых проблем со светом нет, а новость вообще глобальная. К чему тут ваше нытье?
Генератор на газу запустил. И плевать мне на ваш свет :gigi: :gigi: у меня все ок
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Toster: 08.02.2026 14:18 Те, що я роблю маленький крок в бік дипрессії кожен раз коли читаю новину про 5090, чи інші недосяжні комплектуючі, не новина. І те що я отримаю дизів від нашого токсичного ком'юніті зухвалих скуфів в кризі середнього віку, теж не новина. Що, хлопчики, емпатія зовсім зламана ? Тому від вас, об'юзерів і пішла жінка ;)
З кожним новим роком відчуваю себе людиною що захоплюється спорткарами, а не доступним хоббі з залізяками для компів...
Жодного ниття, тільки зла іронія. Навколо повно людей, що страждають, а в мене все чудово B-)
Тут огромное количество людей за границей ( в основном США , Польша и др. ) , которые моментально покупают дорогие игрушки ( еще в начале запуска ,как это было с ryzen 9850x3d или RTX 5090 ) . И не чувствует всех проблем тех, кто остался в Украине ( отсутствие света ,обстрелы москалей , разрушенное жилье , ТЦК + Люди в черном , адские налоги на бизнес )

P.S. На оверклокерах теперь своя атмосфера ( теперь даже ,наверное элитарная ) , далеко оторванная от реальности... физических и экономических процессов
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MetalistForever: 08.02.2026 16:53огромное количество людей за границей
ну прямо таки)) є певна кількість, звісно, але не вони тут задають вайб спілкуванню, імхо.
MetalistForever: 08.02.2026 16:53На оверклокерах теперь своя атмосфера
просто люди йдуть сюди не обговорювати всі свої проблеми, які абсолютна більшість з нас відчуває і переживає (достатньо зазирнути в топіки, в яких обговорюється електрохарчування, а допоки адміни толерували обговорення війни, то і в них), а ідуть поговорити про залізо і інші приємні речі, щоб відволіктись від цих проблем. от і створюється у вас таке хибне враження.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

leif: 08.02.2026 17:07 допоки адміни толерували обговорення війни, то і в них)
На жаль, адміни внє палітікі
LordTornado
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Да даже если бы не было проблем со светом... Киловатт летом возле тебя даже при наличии кондиционера - это для мазохистов...
S0N1C
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

навіть 600 Вт то вже трохи не оптимально для 5090, скільки % додадуть + 400 Вт - навіть складно уявити, але думаю шо небагато :shuffle:
Тож це буде режим прогнати 3дмарки тільки, навряд хтось буде грати на 800 чи 1000 Вт
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Toster: 08.02.2026 14:18 Те, що я роблю маленький крок в бік дипрессії кожен раз коли читаю новину про 5090, чи інші недосяжні комплектуючі, не новина. І те що я отримаю дизів від нашого токсичного ком'юніті зухвалих скуфів в кризі середнього віку, теж не новина. Що, хлопчики, емпатія зовсім зламана ? Тому від вас, об'юзерів і пішла жінка ;)
З кожним новим роком відчуваю себе людиною що захоплюється спорткарами, а не доступним хоббі з залізяками для компів...
Жодного ниття, тільки зла іронія. Навколо повно людей, що страждають, а в мене все чудово B-)
Моя жінка яка не пішла, просила вам передати що ви як ота Анна К. що бігла за нами 50км. щоб сповістити нам - як байдужі ми вам...

Ото вас депресія рубанула нескуфа, що аж гай загудів та труби заспівали, приймайте вчасно пігулочки.
:lol:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Дивує цей негатив стосовно форумчан, які мають потужні комплектуючі. Овери, це ресурс для ентузіастів технологій, логічно, що тут буде багато людей, які реалізували свої дитячі мрії і зібрали топовий ПК(навіть якщо в них не вистачає часу на ньому пограти :laugh: ). Тим більше, дивно читати про "недосяжні комплектуючі". Потужний ПК ще пів року назад можна було зібрати за $1500-3000. Це ж не БМВ М5, чи десятиметрова яхта. Та більшість людей навіть в Україні може собі таке дозволити, питання лише в пріорітетах.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис: 08.02.2026 18:51На жаль, адміни внє палітікі
Вы путаете сайт overclocker с цензором

Отправлено спустя 34 секунды:
LordTornado: 08.02.2026 19:25Киловатт летом возле тебя даже при наличии кондиционера - это для мазохистов...
Никаких проблем при наличии кондера нет
Відповісти