Sapphire запропонує відеокарту Radeon RX 9070 XT у модифікації Nitro+ Crimson Desert Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Пропоную обговорити Sapphire запропонує відеокарту Radeon RX 9070 XT у модифікації Nitro+ Crimson Desert Edition

Поверніть краще оцю дівулю нам. Вона точно знала як розправлятись із ворогами
Изображение
Mozdev
Member

Сообщение

Краще запропонуйте модифікацію "Дешевше Едішн" :gigi:
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Единственное что вызывает интерес в этой игре это полная поддержка FSR 4 Redstone и DLSS где можно будет наглядно сравнить новые технологии типа radiance cashe и реконструкцию лучей. А карта неинтересна.
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Смотрю, сапфир все не уймется со своим желанием тулить новомодные разъемы питания. Начали бы уже тогда и видяхи нвидиа делать, раз вас так сильно хуанг покусал.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vsx: 08.02.2026 11:00 Единственное что вызывает интерес в этой игре это полная поддержка FSR 4 Redstone и DLSS где можно будет наглядно сравнить новые технологии типа radiance cashe и реконструкцию лучей. А карта неинтересна.
Зачем сравнивать если выводы будут очевидны? В колде уже сравнивали.

Отправлено спустя 40 секунд:
Firebrand: 08.02.2026 11:06хуанг покусал
Вы же в курсе что разъем не компания нвидиа придумала?)
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 08.02.2026 13:45 Вы же в курсе что разъем не компания нвидиа придумала?)
Хто її заставляв його впроваджувати ?
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ektalion: 08.02.2026 13:50
erkins007: 08.02.2026 13:45 Вы же в курсе что разъем не компания нвидиа придумала?)
Хто її заставляв його впроваджувати ?
У червоні карти «заставляв», хто? Справжній сігма жупан, безмежна влада у людині, що аж сапфірам довелося богомєрзький конектор юзати
Тут пан зі Сапфіру розповідає про жахливий 12шпвр, цікавий відік загалом
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Enjthesilence: 08.02.2026 13:57про жахливий 12шпвр,
реалізація конектора в середині карти виглядає досить дивною, захотіли зробити красиво щоб не кидалось в очі, так перенесіть його в торець зі строни мп та доокомплектуйте 90° перехідником.
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

erkins007: 08.02.2026 13:45 Зачем сравнивать если выводы будут очевидны? В колде уже сравнивали.
хорошо, ради тебя не будем сравнивать, сам расскажешь очевидец, только не забудь
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ektalion: 08.02.2026 13:50Хто її заставляв його впроваджувати ?
Прогресс. Чтобы вместо четырех коннекторов был один.
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Enjthesilence: 08.02.2026 13:57 У червоні карти «заставляв», хто?
То що Сапфір і Асрок зробили його ажжжжж в одній моделі - чисто екслюзив, у мене класичний конектор :dontknow:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ektalion: 08.02.2026 20:30
Enjthesilence: 08.02.2026 13:57 У червоні карти «заставляв», хто?
То що Сапфір і Асрок зробили його ажжжжж в одній моделі - чисто екслюзив, у мене класичний конектор :dontknow:
та хоч в одну, неважливо) ну то його змусив поставити хуанг, чи що? думаю, що в наступному поколінні буде більше червоних карт з ним, єдина проблема з цим конектором - це перебільшена істерія про те, який він поганий, що і каже пан з сапфіру, приводячи статистику. а до цього inno3d.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Connector Melting RX 9070XT Sapphire Nitro+ :rotate:

https://www.reddit.com/r/radeon/comment ... ire_nitro/
Ответить