Новини
Останні статті і огляди
Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Пропоную обговорити Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю
Чудова гра, незважаючи на одіозність Ваври (чи завдяки ній).
Чудова гра, незважаючи на одіозність Ваври (чи завдяки ній).
-
Ijachok
Member
А в чому одіозність?waryag: ↑ 05.02.2026 14:15 Пропоную обговорити Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю
Чудова гра, незважаючи на одіозність Ваври (чи завдяки ній).
-
maxafon
Member
топ гра - вийшла практично без багів і з хорошою оптимізацією і розробники встигли випустити всі обіцяні длц за рік. Сталкеру 2 є чому повчитись
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Влазив у шітшторми по деяким питанням (але фактично перевзувся у ККД2), хизувався власним бентлі і т.п.Ijachok: ↑ 05.02.2026 14:21А в чому одіозність?
-
unique-neon
Member
Ну бентлі таки гріх, так
-
Enjthesilence
Member
Тролив ліваків і ігрожурів в твітері, за що отримав ігнор на тгаIjachok: ↑ 05.02.2026 14:21А в чому одіозність?waryag: ↑ 05.02.2026 14:15 Пропоную обговорити Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю
Чудова гра, незважаючи на одіозність Ваври (чи завдяки ній).
-
Draqoon
Member
- Звідки: КиyB
Тролити лівих, а потім тролить правих.Ijachok: ↑ 05.02.2026 14:21А в чому одіозність?waryag: ↑ 05.02.2026 14:15 Пропоную обговорити Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю
Чудова гра, незважаючи на одіозність Ваври (чи завдяки ній).
Троль, лжец і девственнік.
-
Volodymyr1985
Member
Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва. 
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Шикарная игра, прошёл два раза, выбил все ачивки. К сожалению таких игр почти нет, а продолжения ждать ещё очень долго 
-
arhilapa
Junior
Бо шо ліви, що праві в контексті твіттера де він це робить, це тупе кодло яке не соромно потролитиDraqoon: ↑ 05.02.2026 15:24Тролити лівих, а потім тролить правих
-
Mantikor
Member
Тільки зайці бігають задом наперед, але то такеmaxafon: ↑ 05.02.2026 14:23 топ гра - вийшла практично без багів
-
Draqoon
Member
- Звідки: КиyB
Він це і в грі зробив.arhilapa: ↑ 05.02.2026 18:46Бо шо ліви, що праві в контексті твіттера де він це робить, це тупе кодло яке не соромно потролитиDraqoon: ↑ 05.02.2026 15:24Тролити лівих, а потім тролить правих
-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
Замечательная игра так то. Но до конца не осилил, не получается у меня играть не в онлайн игры.
Кроме линейки final fantasy вообще ничего до конца из соло игр не осилил, может разве что первый crysis в школьные годы.. И то наверное потому что он коротенький и не успел наскучить
Кроме линейки final fantasy вообще ничего до конца из соло игр не осилил, может разве что первый crysis в школьные годы.. И то наверное потому что он коротенький и не успел наскучить
-
neonglaу
Member
- Звідки: Миколаїв, Україна
Так і не зміг пройти цю гру. Надто нудна. Повернувся назад до чергового проходження сталкераmaxafon: ↑ 05.02.2026 14:23 топ гра - вийшла практично без багів і з хорошою оптимізацією і розробники встигли випустити всі обіцяні длц за рік. Сталкеру 2 є чому повчитись
-
Vladys77
Member
Може гра і хороша, тільки грати в неї не хочеться.Volodymyr1985: ↑ 05.02.2026 15:26 Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва.![]()
Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
Як в це можна грати? Коли є стільки цікавих ігор.proos: ↑ 05.02.2026 15:27 Шикарная игра, прошёл два раза, выбил все ачивки. К сожалению таких игр почти нет, а продолжения ждать ещё очень долго![]()
Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
Як можна грати в онлайн ігри? Це ще нудніше ніж грати в KCDgregory_amd: ↑ 06.02.2026 00:07 Замечательная игра так то. Но до конца не осилил, не получается у меня играть не в онлайн
Відправлено через 5 хвилин 51 секунду:
Отут підтримкю. Я так розумію що фанати Сталкера не перетинаються з фанатами KCD. Зовсім інше сприйняття ігорneonglaу: ↑ 06.02.2026 01:29Так і не зміг пройти цю гру. Надто нудна. Повернувся назад до чергового проходження сталкераmaxafon: ↑ 05.02.2026 14:23 топ гра - вийшла практично без багів і з хорошою оптимізацією і розробники встигли випустити всі обіцяні длц за рік. Сталкеру 2 є чому повчитись
В Сталкер граєш і хочеться.
В KCD граєш, і не хочеться
Вже вдруге заново почав проходити KCD. Перший раз на PS награв до 20 годин, а потім почав якусь цікаву гру
Вдруге на ПК награв теж годин 15... і тут виходить Nioh 3. Ну просто немає шансів у KCD
Відправлено через 5 хвилин 39 секунд:
Може хоч фентазі вийде в них цікава. Бо гра то ніби пророблена детально, з дурною механікою бою та крафтомVolodymyr1985: ↑ 05.02.2026 15:26 Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва.![]()
Але може ще колись спробую, коли цікаві ігри закінчаться. А ще ж друга частина є
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Vladys77, бо не треба фанатіти. Граю і в сталкера, і в ксд/ксд2.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Перетинаються.Vladys77: ↑ 06.02.2026 03:31Отут підтримкю. Я так розумію що фанати Сталкера не перетинаються з фанатами KCD. Зовсім інше сприйняття ігор
В Сталкер граєш і хочеться.
В KCD граєш, і не хочеться
Вже вдруге заново почав проходити KCD. Перший раз на PS награв до 20 годин, а потім почав якусь цікаву гру.
Вдруге на ПК награв теж годин 15... і тут виходить Nioh 3. Ну просто немає шансів у KCD
Думаю, якщо ти створиш тему з опитуванням, то виявиться, що в ККД і С2 зіграло набагато більше людей, ніж в С2 і ніох.
І якщо перший душить, починай з другого, там покращили багато моментів (хоча перк на перетаскування мішків і тіл все одно - топ
-
Volodymyr1985
Member
STALKER 2 теж пройшов пару разів, чекаю нового патчу, пройду ще раз.Vladys77: ↑ 06.02.2026 03:31Може гра і хороша, тільки грати в неї не хочеться.Volodymyr1985: ↑ 05.02.2026 15:26 Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва.![]()
Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:Як в це можна грати? Коли є стільки цікавих ігор.proos: ↑ 05.02.2026 15:27 Шикарная игра, прошёл два раза, выбил все ачивки. К сожалению таких игр почти нет, а продолжения ждать ещё очень долго![]()
Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:Як можна грати в онлайн ігри? Це ще нудніше ніж грати в KCDgregory_amd: ↑ 06.02.2026 00:07 Замечательная игра так то. Но до конца не осилил, не получается у меня играть не в онлайн. Там же весь час одне й теж саме.
Відправлено через 5 хвилин 51 секунду:Отут підтримкю. Я так розумію що фанати Сталкера не перетинаються з фанатами KCD. Зовсім інше сприйняття ігорneonglaу: ↑ 06.02.2026 01:29
Так і не зміг пройти цю гру. Надто нудна. Повернувся назад до чергового проходження сталкера
В Сталкер граєш і хочеться.
В KCD граєш, і не хочеться
Вже вдруге заново почав проходити KCD. Перший раз на PS награв до 20 годин, а потім почав якусь цікаву гру.
Вдруге на ПК награв теж годин 15... і тут виходить Nioh 3. Ну просто немає шансів у KCD
Відправлено через 5 хвилин 39 секунд:Може хоч фентазі вийде в них цікава. Бо гра то ніби пророблена детально, з дурною механікою бою та крафтомVolodymyr1985: ↑ 05.02.2026 15:26 Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва.![]()
. Але це все настільки нудно і одноманітно що не можу я себе змисити таке довго терпіти.
Але може ще колись спробую, коли цікаві ігри закінчаться. А ще ж друга частина є![]()
І нащо себе мучити? Грай в ''не нудні'' ігри.
-
mertvei
Member
- Звідки: Львів
Vladys77
Каждому свое игра супер, реально.
Каждому свое игра супер, реально.
-
Ararat
Member
Не знаю як зараз, але на релізі починаючи з 2ї локації (кутної гори) починався ще той багодром, який с2 і не снився.maxafon: ↑ 05.02.2026 14:23 топ гра - вийшла практично без багів і з хорошою оптимізацією і розробники встигли випустити всі обіцяні длц за рік. Сталкеру 2 є чому повчитись