Пропоную обговорити Голова NVIDIA підтвердив роботу над платформою N1 для комп’ютерів зі штучним інтелектом
Та це фігня, оце цікавіше:
Раніше таке "США забороняє експорт чіпів, якщо вони можуть слугувати військовим цілям" вже було, потім Трамп відмінив чи послабив (точно не пам'ятаю) під час торгових переговорів, а тепер знову?
Новини
Останні статті і огляди
Голова NVIDIA підтвердив роботу над платформою N1 для комп’ютерів зі штучним інтелектом
-
CADR
Member
Как им объяснить, что мы не хотим. Нам не надо. Просто оставьте нам обычные компьютеры.
-
KimRomik
Member
CADR
вони підуть тим шляхом, якщо це схаває споживач, навіть якщо це буде гівно
вони схавали майнінг бум, РГБ бум, тому і схавають ШІ бум
вони підуть тим шляхом, якщо це схаває споживач, навіть якщо це буде гівно
вони схавали майнінг бум, РГБ бум, тому і схавають ШІ бум
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
Вектор развития,завернул куда то, не туда. Но они же не могут это признать и остановиться. Будут впаривать и убеждать, что жить без этого невозможно.CADR: ↑ 01.02.2026 12:48 Как им объяснить, что мы не хотим. Нам не надо. Просто оставьте нам обычные компьютеры.
-
ronemun
Advanced Member
CADR
на відміну від дорогого GB10, який позиціонується під ШІ, цей є звичайний комп, без 2х супердорогих мережевих карт на 100 ГБіт/с, і може буде 64 ГБ памяті замість 128. Також тут повноцінний Windows. Але навіть на GB10 вже ігри протестовані, його прирівнюють до аналога від AMD - Ryzen StrixHalo.
ШІ тут приплели перш за все через цінність:
1. тут не тільки графіка, але й як у всіх карт Nvidia потужні блоки ШІ. При цьому дешево, адже рівень максимум Geforce 5070, не порушуючи санкцій 1 петафлопс
2. Тут не 32ГБ памяті, як у Geforce 5090, а 64/96/128, що дає знаачні переваги для ШІ. AMD теж до своїх проців з потужною графікою припимує AI
НАйважливіше що тепер такі системи стануть нормою - Нвідія починає випускати повноцінні компи, зі своєю графікою, але з процами ARM і х86. Через рік вийде ще новіша система, можливо з ядрами Vera від самої Нвідії.
на відміну від дорогого GB10, який позиціонується під ШІ, цей є звичайний комп, без 2х супердорогих мережевих карт на 100 ГБіт/с, і може буде 64 ГБ памяті замість 128. Також тут повноцінний Windows. Але навіть на GB10 вже ігри протестовані, його прирівнюють до аналога від AMD - Ryzen StrixHalo.
ШІ тут приплели перш за все через цінність:
1. тут не тільки графіка, але й як у всіх карт Nvidia потужні блоки ШІ. При цьому дешево, адже рівень максимум Geforce 5070, не порушуючи санкцій 1 петафлопс
2. Тут не 32ГБ памяті, як у Geforce 5090, а 64/96/128, що дає знаачні переваги для ШІ. AMD теж до своїх проців з потужною графікою припимує AI
НАйважливіше що тепер такі системи стануть нормою - Нвідія починає випускати повноцінні компи, зі своєю графікою, але з процами ARM і х86. Через рік вийде ще новіша система, можливо з ядрами Vera від самої Нвідії.
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Безумная Куртка вместо того, чтобы спокойно продавать лопаты - пошёл на откровенную госизмену.Georgin: ↑ 01.02.2026 12:47 Пропоную обговорити Голова NVIDIA підтвердив роботу над платформою N1 для комп’ютерів зі штучним інтелектом
Та це фігня, оце цікавіше: Раніше таке "США забороняє експорт чіпів, якщо вони можуть слугувати військовим цілям" вже було, потім Трамп відмінив чи послабив (точно не пам'ятаю) під час торгових переговорів, а тепер знову?
Ничего, занесёт рыжему чемодан бабла и золотую статую и его простят.
Коррупция в штатах достигла ранее немыслимых масштабов.
Отправлено спустя 2 минуты 27 секунд:
Никак. Терпилы должны платить и страдать.CADR: ↑ 01.02.2026 12:48 Как им объяснить, что мы не хотим. Нам не надо. Просто оставьте нам обычные компьютеры.
Никому ИИ на ПК не нужен, максимум чатгпт через приложение, но кому интересно мнение народа.
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
Також дослідження компанії CrowdStrike показало, що модель DeepSeek R1 навмисно генерує вразливий програмний код, якщо користувач вводить запити, які Компартія Китаю вважає політично чутливими. Ймовірність отримання коду з критичними дірами в безпеці у таких випадках зростає на 50%.
Смєшно но нє болєє
Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
Це вже якийсь комунізм з АІ лицем
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
За ИИ платят корпорации. По касательной задело потребительское железо.Inqizitor2022: ↑ 02.02.2026 03:09Никак. Терпилы должны платить и страдать.
Нужен многим, но не настолько, чтобы оплачивать банкет.Inqizitor2022: ↑ 02.02.2026 03:09 Никому ИИ на ПК не нужен, максимум чатгпт через приложение, но кому интересно мнение народа.