Новини
Останні статті і огляди
Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS ROG Rapture GT-BE19000. Вибір справжнього ентузіаста
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
-
Enjthesilence
Member
але ж підсвітка...Олег963: ↑ 28.01.2026 12:05 Пропоную обговорити Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS ROG Rapture GT-BE19000. Вибір справжнього ентузіаста
Я все розумію но 30к -
-
erkins007
Member
Эт перебор. Если нужен wifi7 есть от того же асуса ROG Tuf be 9400 за 170$ Где 2.5 три диапазона, юсб и прочее. Я вообще на ROG gs ax3000 сижу уже лет 5 и не вижу смысла обновляться так как wifi6 даже для VR гарнитур хватает с головой, а больше гигабита тарифы у провайдеров идут крайне редко и по конской ценеОлег963: ↑ 28.01.2026 12:05Я все розумію но 30к
-
Jaa
Member
Дякую Асусу, що замовляють вам оце, а ви маєте змогу тішити нас дійсно цікавими оглядами.
-
cspp
Member
Цена за 2048 мб оперативки ddr4, она же дефицитная сейчас 
-
quppeq
Member
Думаю якби мав нахаляву такий, не юзав би бо всеодно не дуже розумно в наших умовах такий роутер в дім. 15-30вт..
Мені мій флінт 2 з 10Вт і більше вже напряжно юзати
Хто шарить, туди без кастомних прошивок хоч можна накрутити докер, хом асістанс?
Бо здається краще купити тупіший роутер і мікрокомп на N100. І дешевше, і потужніше, і можливостей більше і навіть споживання однакове буде
Відправлено через 4 хвилини 40 секунд:
Але в мене wifi6 (навіть не 6е на 6ггц) в 4х4 обіцяє 4.8Гб що вже з головою. Вистачає стрімити блюрей ріпи по 80гб на тєлік і добре
Мені мій флінт 2 з 10Вт і більше вже напряжно юзати
Хто шарить, туди без кастомних прошивок хоч можна накрутити докер, хом асістанс?
Бо здається краще купити тупіший роутер і мікрокомп на N100. І дешевше, і потужніше, і можливостей більше і навіть споживання однакове буде
Відправлено через 4 хвилини 40 секунд:
Ну в мого провайдера 2.5Гб йде на 50 грн дорожче. Але ви самі сказали за VR, це для багатьох клієнтів і локальної мережі прикольно.erkins007: ↑ 28.01.2026 12:16Эт перебор. Если нужен wifi7 есть от того же асуса ROG Tuf be 9400 за 170$ Где 2.5 три диапазона, юсб и прочее. Я вообще на ROG gs ax3000 сижу уже лет 5 и не вижу смысла обновляться так как wifi6 даже для VR гарнитур хватает с головой, а больше гигабита тарифы у провайдеров идут крайне редко и по конской ценеОлег963: ↑ 28.01.2026 12:05Я все розумію но 30к
Але в мене wifi6 (навіть не 6е на 6ггц) в 4х4 обіцяє 4.8Гб що вже з головою. Вистачає стрімити блюрей ріпи по 80гб на тєлік і добре
-
erkins007
Member
Конечно нет. В стоковых прошивках этого нет и не будет, потому что людям это не нужно. Там есть торентокачалка, ВПН и прочие фичи, но вот докер и прочее это уже в кастом.quppeq: ↑ 28.01.2026 12:43Хто шарить, туди без кастомних прошивок хоч можна накрутити докер, хом асістанс
-
Sanьka
Member
Я не можу зрозуміти позиціонування даного пристрою
Якщо людині треба щось настільки серйозне/багатоканальне і він розраховує на подібну суму, то невже він обере Асус(який по суті домашній роутер) а не щось рівня Ентерпрайз чи SOHO.
З.І. За огляд респект
Якщо людині треба щось настільки серйозне/багатоканальне і він розраховує на подібну суму, то невже він обере Асус(який по суті домашній роутер) а не щось рівня Ентерпрайз чи SOHO.
З.І. За огляд респект
-
yariksom
Member
Sanьka
Купить той же користувач який купує за 3 штуки 5090 для погратися.
Купить той же користувач який купує за 3 штуки 5090 для погратися.
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
MLO true или "для галочки"? )) https://itc.ua/news/marketyng-wi-fi-7-y ... oyashhymy/
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Звідки: Intel "7" 10nm++
MLO есть? А если найду? https://www.rtings.com/router/learn/research/wifi-7-mlo
Ждем вторую волну настоящих 7 роутеров через несколько лет, если на них хватит остатков оперативной и флеш памяти после ЭЙ АЙ истерии.
Опередил.
Ждем вторую волну настоящих 7 роутеров через несколько лет, если на них хватит остатков оперативной и флеш памяти после ЭЙ АЙ истерии.
Востаннє редагувалось 28.01.2026 13:21 користувачем Intel74320ASuperFin+, всього редагувалось 2 разів.
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
Intel74320ASuperFin+
баян ))
баян ))
-
Liam
Member
- Звідки: Запоріжжя
Три кімнати, TP-LINK Archer C80. Швидкість по хаті (Wi-Fi) - 750-1000 Мбіт/с, перевіряв за допомогою iperf на ноутбуках.
Ціна на Rozetka - 1800 грн.
Хоча, може чогось не розумію.
Ціна на Rozetka - 1800 грн.
Хоча, може чогось не розумію.
-
erkins007
Member
Я покупал 5090 в первую очередь для поиграть. Но там я получал от нее реальный прирост в каждой игре. От такого роутера где я получу реальный прирост?yariksom: ↑ 28.01.2026 13:06 Sanьka
Купить той же користувач який купує за 3 штуки 5090 для погратися.
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
Мінімальний розмір вкладеньerkins007: ↑ 28.01.2026 13:58Я покупал 5090 в первую очередь для поиграть. Но там я получал от нее реальный прирост в каждой игре. От такого роутера где я получу реальный прирост?yariksom: ↑ 28.01.2026 13:06 Sanьka
Купить той же користувач який купує за 3 штуки 5090 для погратися.
-
quppeq
Member
Просто я не розумію хто наважиться віддати 30к і для чого?erkins007: ↑ 28.01.2026 12:47Конечно нет. В стоковых прошивках этого нет и не будет, потому что людям это не нужно. Там есть торентокачалка, ВПН и прочие фичи, но вот докер и прочее это уже в кастом.quppeq: ↑ 28.01.2026 12:43Хто шарить, туди без кастомних прошивок хоч можна накрутити докер, хом асістанс
Єдина думка - ентузіасти. Але можна тоді окремий мінікпомп..
Щиро цікаво, якщо хтось підкаже
-
yariksom
Member
Може в тебе 10 дітей, жінка, теща і коханка, які круглодобово дивляться фільми в 4Кerkins007: ↑ 28.01.2026 13:58Я покупал 5090 в первую очередь для поиграть. Но там я получал от нее реальный прирост в каждой игре. От такого роутера где я получу реальный прирост?yariksom: ↑ 28.01.2026 13:06 Sanьka
Купить той же користувач який купує за 3 штуки 5090 для погратися.
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
8K * fixed
-
s1nedus
Member
Что мешало 10 Гбит проверить?
-
erkins007
Member
Блогеры-стримеры и просто ребята у которых деньги бесконечные.quppeq: ↑ 28.01.2026 15:48Просто я не розумію хто наважиться віддати 30к і для чого?
Отправлено спустя 1 минуту 20 секунд:
И для всего этого хватит гигабита, а если и будет упор в инет, то тут не поможет и этот роутер, так как больше гигабита почти нет провайдеров.yariksom: ↑ 28.01.2026 15:53Може в тебе 10 дітей, жінка, теща і коханка, які круглодобово дивляться фільми в 4К