Новини
Останні статті і огляди
Функція контролю провисання Level Sense тепер доступна на відеокартах ASUS ROG Astral
-
KimRomik
Member
Предлагаю обсудить Функція контролю провисання Level Sense тепер доступна на відеокартах ASUS ROG Astral
Більш дешевий спосіб і в хазяйстві пригодиться
https://epicentrk.ua/ua/shop/30-sm-up-underprice-al-u-300.html
Більш дешевий спосіб і в хазяйстві пригодиться
https://epicentrk.ua/ua/shop/30-sm-up-underprice-al-u-300.html
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Що стосується інших нововведень свіжої версії GPU Tweak III, то відзначається загальне поліпшення стабільності роботи.
В них стабільність кульгає, а вони датчик провисання додають? Красені
В них стабільність кульгає, а вони датчик провисання додають? Красені
-
AK_47
Member
Жаль, нет монитора на самое видеокарте и в самом GPU Tweak III.
О каком провисании речь, везде усиленные армированные слоты на материнке, именно туда куда ставят топовые видеокарты, видеокарты с пластинами и бекплейтами. Ну провисла на 0.01мм ну и что? Пополам не переломится
Молиться на нее? Пора уже производителям предлагать чехлы на комплектующие и пленки как на телефоны
О каком провисании речь, везде усиленные армированные слоты на материнке, именно туда куда ставят топовые видеокарты, видеокарты с пластинами и бекплейтами. Ну провисла на 0.01мм ну и что? Пополам не переломится
Молиться на нее? Пора уже производителям предлагать чехлы на комплектующие и пленки как на телефоны
-
AndrewV
Member
Bloatware 
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Подивіться канали ремонтників накшталт https://www.youtube.com/@northwestrepairAK_47: ↑ 27.01.2026 15:19 О каком провисании речь, везде усиленные армированные слоты на материнке, именно туда куда ставят топовые видеокарты, видеокарты с пластинами и бекплейтами. Ну провисла на 0.01мм ну и что? Пополам не переломится![]()
Молиться на нее? Пора уже производителям предлагать чехлы на комплектующие и пленки как на телефоны![]()
Сучасні відеокарти з масивними кулерами дуже часто провисають, а потім ловлять тріщини в платі, відвали GPU та чипів пам'яті і т.д.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Ніякий армований слот не зможе рівно тримати 3кг 36см карту без додаткових кріплень.AK_47: ↑ 27.01.2026 15:19О каком провисании речь, везде усиленные армированные слоты на материнке
-
yariksom
Member
Telcontar
Під відеокарту за 700 і більше баксів можна і підставку придбати, а з 5090 підставка мабуть в комплекті йде.
Під відеокарту за 700 і більше баксів можна і підставку придбати, а з 5090 підставка мабуть в комплекті йде.
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Я думаю проблеми не тільки в трішінах, а й в тому що з деформацією можуть відставати елементи від термоінтерфейсу (память, GPU) або бути не достатньо притиснутими для ефективного охолодження. Так наприклад частина чіпа буде страждати від високих показників славнозвісного HotspotTelcontar: ↑ 27.01.2026 15:25Подивіться канали ремонтників накшталт https://www.youtube.com/@northwestrepairAK_47: ↑ 27.01.2026 15:19 О каком провисании речь, везде усиленные армированные слоты на материнке, именно туда куда ставят топовые видеокарты, видеокарты с пластинами и бекплейтами. Ну провисла на 0.01мм ну и что? Пополам не переломится![]()
Молиться на нее? Пора уже производителям предлагать чехлы на комплектующие и пленки как на телефоны![]()
Сучасні відеокарти з масивними кулерами дуже часто провисають, а потім ловлять тріщини в платі, відвали GPU та чипів пам'яті і т.д.
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Не можна, а треба. Але при невірному розміщенні йде перекос в зворотню сторону. Все не так просто, найкращий метод - вертикальне встановлення через рейзер, або у нестандартний корпус.yariksom: ↑ 27.01.2026 15:32 Telcontar
Під відеокарту за 700 і більше баксів можна і підставку придбати, а з 5090 підставка мабуть в комплекті йде.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Рівно розмістити карту не так вже й важко. На рахунок вертикального встановлення, погіршується робота СО, а в деяких картах ще й прокладки стікають))Telcontar: ↑ 27.01.2026 15:42Не можна, а треба. Але при невірному розміщенні йде перекос в зворотню сторону. Все не так просто, найкращий метод - вертикальне встановлення через рейзер, або у нестандартний корпус.
-
yariksom
Member
Telcontar
Дві підставки, три підставки
Дві підставки, три підставки
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Коли вже буде бульбашка з повітрям, як у лінійці з рівнем в кожній карті по дефолту.
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
В Аврорі 99 грнKimRomik: ↑ 27.01.2026 15:06 Предлагаю обсудить Функція контролю провисання Level Sense тепер доступна на відеокартах ASUS ROG Astral
Більш дешевий спосіб і в хазяйстві пригодиться
https://epicentrk.ua/ua/shop/30-sm-up-underprice-al-u-300.html
-
radeon5870
Member
Маразм крєпчає )))
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Звідки: Intel "7" 10nm++
Мониторинг хотспота вернут?