Відбувся реліз технології Intel XeSS 3 з механізмом генерації кадрів Multi-Frame Generation

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
unique-neon
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Відбувся реліз технології Intel XeSS 3 з механізмом генерації кадрів Multi-Frame Generation

Ну все, замість фікса фреймпейсінга в фср, порту на вулкан, чи порту на radeon 7000, буде мульти-фреймген в наступних адреналінах. А то вже обидва конкурента знущаються над амд.
1234waltz
Member

Повідомлення

Норм, навіть для Core ultra 100 (Meteor) завезли, тобто на першу генерацію погано стартувавших MSI Claw. В той час, як АМД відвантажила партнерам на хендледи чипів з RDNA 2/3, на яких дропнули підтримку.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

1234waltz: 27.01.2026 14:14 Норм, навіть для Core ultra 100 (Meteor) завезли, тобто на першу генерацію погано стартувавших MSI Claw. В той час, як АМД відвантажила партнерам на хендледи чипів з RDNA 2/3, на яких дропнули підтримку.
головне питання що там по затримкам з їх фрейгенератором :shuffle: бо в останій версії длсс у сх2 ремейк в мене особисто без фг 85фпс-50мс та з фг х2 вкл угрі стає 160фпс-30-35мс а це вже імба
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 27.01.2026 15:25 головне питання що там по затримкам з їх фрейгенератором :shuffle: бо в останій версії длсс у сх2 ремейк в мене особисто без фг 85фпс-50мс та з фг х2 вкл угрі стає 160фпс-30-35мс а це вже імба
Якщо в тебе нема генерації то при 85фпс повинно бути ~12мс затримки. Звідки ти взяв 50мс?
Рак
Member
Аватар користувача

Повідомлення

a530m поддерживает это нововведение ?
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Nekros: 27.01.2026 17:31
man1242: 27.01.2026 15:25 головне питання що там по затримкам з їх фрейгенератором :shuffle: бо в останій версії длсс у сх2 ремейк в мене особисто без фг 85фпс-50мс та з фг х2 вкл угрі стає 160фпс-30-35мс а це вже імба
Якщо в тебе нема генерації то при 85фпс повинно бути ~12мс затримки. Звідки ти взяв 50мс?
Ти за фрейм тайм а я за системний імпут загалом, через моніторінг нвідіа є так можливість побачити затримку системну. Працює дана приблуда лише у іграх де присутнє оновлення до останньої версії длсс.
Як працює робив запис сталкера 2 на релізі длсс 4.5
спойлер
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 27.01.2026 20:18 Ти за фрейм тайм а я за системний імпут загалом, через моніторінг нвідіа є так можливість побачити затримку системну.
Ти впевнений у тому що вона тобі показує правду? Хуанг тобі намалював що наче у тебе було все гірше до його фреймгену :lol:
Інпут лаг і фпс прямо залежні один від одного бо кількість фпс прискорює відгук від рушія. У тебе ніяк не може бути 50мс без фреймгену при 85фпс, тим паче що після увімкненого фреймгену твій лаг не збільшився а зменшився
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Nekros: 27.01.2026 21:00
man1242: 27.01.2026 20:18 Ти за фрейм тайм а я за системний імпут загалом, через моніторінг нвідіа є так можливість побачити затримку системну.
Ти впевнений у тому що вона тобі показує правду? Хуанг тобі намалював що наче у тебе було все гірше до його фреймгену :lol:
Інпут лаг і фпс прямо залежні один від одного бо кількість фпс прискорює відгук від рушія. У тебе ніяк не може бути 50мс без фреймгену при 85фпс, тим паче що після увімкненого фреймгену твій лаг не збільшився а зменшився
Це вже секта якась :lol:, якщо відгук у грі кращий то певно імпут все ж таки менший B-) з останніми оновленнями роботу рефлекса з фг покращили значно, то на то і виходить. В багатьох іграх на анріал5 першій етерації імпут лаг наче желе, сталкера2 це теж стосується.
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 27.01.2026 21:21 Це вже секта якась :lol:, якщо відгук у грі кращий то певно імпут все ж таки менший B-)
Сам святий Хуанг на презентації казав що фреймген підвищує інпут лаг.
Технології фреймгену потрібен час що би намалювати кадри, інпут лаг навіть в теорії не може бути нижчим за натив.
Як і 50мс при 85фпс у нативі.
Ти вимірюєш погоду на Марсі і на серйозних щах зараз це розповідаєш.
У тебе подвоївся фпс до 160 і от того гра здається швидше, у тебе ж не 60гц монітор?
Я бачу тут лише те що після фреймгену у тебе стало 30-35мс, а при нативі з 85фпс було 15-17мс, усе сходиться
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Nekros: 27.01.2026 21:54
man1242: 27.01.2026 21:21 Це вже секта якась :lol:, якщо відгук у грі кращий то певно імпут все ж таки менший B-)
Сам святий Хуанг на презентації казав що фреймген підвищує інпут лаг.
Технології фреймгену потрібен час що би намалювати кадри, інпут лаг навіть в теорії не може бути нижчим за натив.
Як і 50мс при 85фпс у нативі.
Ти вимірюєш погоду на Марсі і на серйозних щах зараз це розповідаєш.
У тебе подвоївся фпс до 160 і от того гра здається швидше, у тебе ж не 60гц монітор?
Я бачу тут лише те що після фреймгену у тебе стало 30-35мс, а при нативі з 85фпс було 15-17, усе сходиться
Це як тобі щось до 'казати :lol: :lol: відео пруф то ші, навіть замір імпута буде фейком. Антілаг то не плацебо B-)
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 27.01.2026 22:06 Це як тобі щось до 'казати :lol: :lol: відео пруф то ші, навіть замір імпута буде фейком. Антілаг то не плацебо B-)
Ти спочатку візьми калькулятор і порахуй як ти при 85фпс отримав 50мс відгуку. Дай відповідь хоча би на це.
Ти мені втираєш якусь дичину по типу що 2+2=5 :lol:
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Nekros: 27.01.2026 22:12
man1242: 27.01.2026 22:06 Це як тобі щось до 'казати :lol: :lol: відео пруф то ші, навіть замір імпута буде фейком. Антілаг то не плацебо B-)
Ти спочатку візьми калькулятор і порахуй як ти при 85фпс отримав 50мс відгуку. Дай відповідь хоча би на це.
Ти мені втираєш якусь дичину по типу що 2+2=5 :lol:
краще скажи як такий світлий пан як ти вимірюєш імпут лаг без офіційного софту :rolleyes: дуже цікаво :shuffle:якщо усі навколо брешуть то гадаю в тебе є якісь певно пруфи або методика виміру, я б залюбки нею скористався щоб порівняти з оманою хуанга та зробити фактичний висновок
shad_1985
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

man1242: 27.01.2026 15:25без фг 85фпс-50мс
nvidia reflex off? бо
man1242: 27.01.2026 15:25та з фг х2 вкл угрі стає 160фпс-30-35мс
c fg nvidia reflex on за замовченням і не можна відключити.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

shad_1985: 28.01.2026 03:06
man1242: 27.01.2026 15:25без фг 85фпс-50мс
nvidia reflex off? бо
man1242: 27.01.2026 15:25та з фг х2 вкл угрі стає 160фпс-30-35мс
c fg nvidia reflex on за замовченням і не можна відключити.
Ну так я йому те саме писав, людина ігнорує та продовжує пов'язувати фрейм тайм до фпс. Я ж стверджую що останнє оновлення длсс значно покращило роботу фг з рефлексом у всіх проектах де це можливо оновити.
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Інтел всьо ? :shuffle:
спойлер
https://www.eteknix.com/intel-arc-b770- ... cellation/
Відповісти