Новини
Останні статті і огляди
Відбувся реліз технології Intel XeSS 3 з механізмом генерації кадрів Multi-Frame Generation
-
unique-neon
Member
Предлагаю обсудить Відбувся реліз технології Intel XeSS 3 з механізмом генерації кадрів Multi-Frame Generation
Ну все, замість фікса фреймпейсінга в фср, порту на вулкан, чи порту на radeon 7000, буде мульти-фреймген в наступних адреналінах. А то вже обидва конкурента знущаються над амд.
Ну все, замість фікса фреймпейсінга в фср, порту на вулкан, чи порту на radeon 7000, буде мульти-фреймген в наступних адреналінах. А то вже обидва конкурента знущаються над амд.
-
1234waltz
Member
Норм, навіть для Core ultra 100 (Meteor) завезли, тобто на першу генерацію погано стартувавших MSI Claw. В той час, як АМД відвантажила партнерам на хендледи чипів з RDNA 2/3, на яких дропнули підтримку.
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
головне питання що там по затримкам з їх фрейгенератором1234waltz: ↑ 27.01.2026 14:14 Норм, навіть для Core ultra 100 (Meteor) завезли, тобто на першу генерацію погано стартувавших MSI Claw. В той час, як АМД відвантажила партнерам на хендледи чипів з RDNA 2/3, на яких дропнули підтримку.
-
Nekros
Member
Якщо в тебе нема генерації то при 85фпс повинно бути ~12мс затримки. Звідки ти взяв 50мс?man1242: ↑ 27.01.2026 15:25 головне питання що там по затримкам з їх фрейгенераторомбо в останій версії длсс у сх2 ремейк в мене особисто без фг 85фпс-50мс та з фг х2 вкл угрі стає 160фпс-30-35мс а це вже імба
-
Рак
Member
a530m поддерживает это нововведение ?
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Ти за фрейм тайм а я за системний імпут загалом, через моніторінг нвідіа є так можливість побачити затримку системну. Працює дана приблуда лише у іграх де присутнє оновлення до останньої версії длсс.Nekros: ↑ 27.01.2026 17:31Якщо в тебе нема генерації то при 85фпс повинно бути ~12мс затримки. Звідки ти взяв 50мс?man1242: ↑ 27.01.2026 15:25 головне питання що там по затримкам з їх фрейгенераторомбо в останій версії длсс у сх2 ремейк в мене особисто без фг 85фпс-50мс та з фг х2 вкл угрі стає 160фпс-30-35мс а це вже імба
Як працює робив запис сталкера 2 на релізі длсс 4.5
- спойлер
-
Nekros
Member
Ти впевнений у тому що вона тобі показує правду? Хуанг тобі намалював що наче у тебе було все гірше до його фреймгенуman1242: ↑ 27.01.2026 20:18 Ти за фрейм тайм а я за системний імпут загалом, через моніторінг нвідіа є так можливість побачити затримку системну.
Інпут лаг і фпс прямо залежні один від одного бо кількість фпс прискорює відгук від рушія. У тебе ніяк не може бути 50мс без фреймгену при 85фпс, тим паче що після увімкненого фреймгену твій лаг не збільшився а зменшився
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Це вже секта якасьNekros: ↑ 27.01.2026 21:00Ти впевнений у тому що вона тобі показує правду? Хуанг тобі намалював що наче у тебе було все гірше до його фреймгенуman1242: ↑ 27.01.2026 20:18 Ти за фрейм тайм а я за системний імпут загалом, через моніторінг нвідіа є так можливість побачити затримку системну.![]()
Інпут лаг і фпс прямо залежні один від одного бо кількість фпс прискорює відгук від рушія. У тебе ніяк не може бути 50мс без фреймгену при 85фпс, тим паче що після увімкненого фреймгену твій лаг не збільшився а зменшився
-
Nekros
Member
Сам святий Хуанг на презентації казав що фреймген підвищує інпут лаг.man1242: ↑ 27.01.2026 21:21 Це вже секта якась, якщо відгук у грі кращий то певно імпут все ж таки менший
![]()
Технології фреймгену потрібен час що би намалювати кадри, інпут лаг навіть в теорії не може бути нижчим за натив.
Як і 50мс при 85фпс у нативі.
Ти вимірюєш погоду на Марсі і на серйозних щах зараз це розповідаєш.
У тебе подвоївся фпс до 160 і от того гра здається швидше, у тебе ж не 60гц монітор?
Я бачу тут лише те що після фреймгену у тебе стало 30-35мс, а при нативі з 85фпс було 15-17мс, усе сходиться
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Це як тобі щось до 'казатиNekros: ↑ 27.01.2026 21:54Сам святий Хуанг на презентації казав що фреймген підвищує інпут лаг.man1242: ↑ 27.01.2026 21:21 Це вже секта якась, якщо відгук у грі кращий то певно імпут все ж таки менший
![]()
Технології фреймгену потрібен час що би намалювати кадри, інпут лаг навіть в теорії не може бути нижчим за натив.
Як і 50мс при 85фпс у нативі.
Ти вимірюєш погоду на Марсі і на серйозних щах зараз це розповідаєш.
У тебе подвоївся фпс до 160 і от того гра здається швидше, у тебе ж не 60гц монітор?
Я бачу тут лише те що після фреймгену у тебе стало 30-35мс, а при нативі з 85фпс було 15-17, усе сходиться
-
Nekros
Member
Ти спочатку візьми калькулятор і порахуй як ти при 85фпс отримав 50мс відгуку. Дай відповідь хоча би на це.man1242: ↑ 27.01.2026 22:06 Це як тобі щось до 'казати![]()
відео пруф то ші, навіть замір імпута буде фейком. Антілаг то не плацебо
![]()
Ти мені втираєш якусь дичину по типу що 2+2=5
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
краще скажи як такий світлий пан як ти вимірюєш імпут лаг без офіційного софтуNekros: ↑ 27.01.2026 22:12Ти спочатку візьми калькулятор і порахуй як ти при 85фпс отримав 50мс відгуку. Дай відповідь хоча би на це.man1242: ↑ 27.01.2026 22:06 Це як тобі щось до 'казати![]()
відео пруф то ші, навіть замір імпута буде фейком. Антілаг то не плацебо
![]()
Ти мені втираєш якусь дичину по типу що 2+2=5![]()
-
shad_1985
Member
- Звідки: Одеса
nvidia reflex off? боman1242: ↑ 27.01.2026 15:25без фг 85фпс-50мс
c fg nvidia reflex on за замовченням і не можна відключити.man1242: ↑ 27.01.2026 15:25та з фг х2 вкл угрі стає 160фпс-30-35мс
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Ну так я йому те саме писав, людина ігнорує та продовжує пов'язувати фрейм тайм до фпс. Я ж стверджую що останнє оновлення длсс значно покращило роботу фг з рефлексом у всіх проектах де це можливо оновити.shad_1985: ↑ 28.01.2026 03:06nvidia reflex off? боman1242: ↑ 27.01.2026 15:25без фг 85фпс-50мсc fg nvidia reflex on за замовченням і не можна відключити.man1242: ↑ 27.01.2026 15:25та з фг х2 вкл угрі стає 160фпс-30-35мс
-
man1242
Member
- Звідки: Кривий Ріг
Інтел всьо ?