Новости
Последние статьи и обзоры
Оверклокер створив Titan RTX із GeForce RTX 2080 Ti зі збільшеним лімітом енергоспоживання до 900 Вт
-
Scoffer
Member
Пропоную обговорити Оверклокер створив Titan RTX із GeForce RTX 2080 Ti зі збільшеним лімітом енергоспоживання до 900 Вт
Так любий дурень може. А слабо затиснути так щоб з трьох батарейок АА місяць працювала?
Так любий дурень може. А слабо затиснути так щоб з трьох батарейок АА місяць працювала?
-
AndyGTR
Member
Це завдання довіримо вамScoffer: ↑ 25.01.2026 11:13 Пропоную обговорити Оверклокер створив Titan RTX із GeForce RTX 2080 Ti зі збільшеним лімітом енергоспоживання до 900 Вт
Так любий дурень може. А слабо затиснути так щоб з трьох батарейок АА місяць працювала?
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Це хіба батарейки на урані будутьScoffer: ↑ 25.01.2026 11:13 Пропоную обговорити Оверклокер створив Titan RTX із GeForce RTX 2080 Ti зі збільшеним лімітом енергоспоживання до 900 Вт
Так любий дурень може. А слабо затиснути так щоб з трьох батарейок АА місяць працювала?
Пс перечитали фантастики
-
Yaroslav308
Member
Та камон, це ж жарт про нашого місцевого навіженого. Його типовий юз кейс техніки епл.Scoffer: ↑ 25.01.2026 11:13Так любий дурень може. А слабо затиснути так щоб з трьох батарейок АА місяць працювала?
-
Denvys5
Member
- Откуда: Kyiv
Якщо когось цікавить, це не поодинокий експеримент а комерційна штукаЕнтузіаст і оверклокер Jiacheng Liu поділився результатами своїх експериментів над відеокартою Galax GeForce RTX 2080 Ti HOF.
https://thermetery.com/2025/11/15/titan ... idon-pcbs/
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
хороші карти Galax KFA2 не недооцінені, не знайти масу оглядів чи великий асортимент в нас.
-
MessiaH
Member
Олег963
У меня kfa2 sg oc 4090 нормально 2,5 года отпахала
У меня kfa2 sg oc 4090 нормально 2,5 года отпахала
-
yurius_r
Member
Scoffer
"Оверклокери" у 2026? Там же найцікавіше не ліміт в 900w, а новий чіп, більше і ширша пам'ять. Круто, що є такі ентузіасти
"Оверклокери" у 2026? Там же найцікавіше не ліміт в 900w, а новий чіп, більше і ширша пам'ять. Круто, що є такі ентузіасти
-
ronemun
Advanced Member
а можна просто на ebay придбати за 100 дол. Nvidia Tesla v100 (Volta) з 16 ГБ і ще за 50 плату-перехідник на pcie
V100 це таж 2080 Ті, але на 5120 ядер. Єдине що немає променів, вони і так в 2000й серії були не дуже, зате в неї нематричні fp16 у 2 рази більше ніж fp32, 30 Тфлопс - це дозволяє рахувати промені і без RTX, як на 1080Ті, а також вона має матричні обчислення fp16 аж на 120 Тфлопс, тож картинку можна розтянути легко. Ще в неї швидкість памяті 900 Гбайт/с проти 600 у 2080Ті
за 400+ дол. продається на 32ГБ, але воно цього не варто - це вже застаріла 12нм платформа, AI перейшов на 8 і 4 біт
V100 це таж 2080 Ті, але на 5120 ядер. Єдине що немає променів, вони і так в 2000й серії були не дуже, зате в неї нематричні fp16 у 2 рази більше ніж fp32, 30 Тфлопс - це дозволяє рахувати промені і без RTX, як на 1080Ті, а також вона має матричні обчислення fp16 аж на 120 Тфлопс, тож картинку можна розтянути легко. Ще в неї швидкість памяті 900 Гбайт/с проти 600 у 2080Ті
за 400+ дол. продається на 32ГБ, але воно цього не варто - це вже застаріла 12нм платформа, AI перейшов на 8 і 4 біт
Последний раз редактировалось ronemun 25.01.2026 14:05, всего редактировалось 1 раз.
-
Scoffer
Member
Пф. Чувак пересадив титан на плату з заводу призначену в тому числі для титану. Нові доріжки він там не намалював, як не дивно. Все вже було до нього, і для чипу, і для оперативи. Теж мені видатне досягнення. Ребол чипів роблять в кожному другому сараї, оце приблизно така ж сама складність. Нафіга воно треба якщо все одно треба брати титана в донори і робити з нього знову ж таки титана - не зрозуміло. Якийсь китайський піонер вигадав собі проблему і героїчно її вирішує, а ви ведетесь.yurius_r: ↑ 25.01.2026 13:15"Оверклокери" у 2026? Там же найцікавіше не ліміт в 900w, а новий чіп, більше і ширша пам'ять. Круто, що є такі ентузіасти
Відправлено через 14 хвилин 50 секунд:
У нього це одоробло навіть в вінді визначається як титан, чим звісно і є. Тобто біос з титану, драйвера теж з титану, всі мікрухи з титану, плата універсальна підходяща до титану.
-
Denvys5
Member
- Откуда: Kyiv
ronemun: ↑ 25.01.2026 13:42V100 це таж 2080 Ті, але на 5120 ядер
-
zalizo_org
Member
- Откуда: LV
щось не знаю чи вартувало, на моїй системі 15123 бали загальних (Graphics Score 14 632, CPU Score 18 680).Titan RTX із GeForce RTX 2080 Ti зі збільшеним лімітом енергоспоживання до 900 Вт
https://www.3dmark.com/spy/59544501
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Є купа нюансів і можливостей для помилки. З реболами, доречі, теж не все так просто.Scoffer: ↑ 25.01.2026 14:20Пф. Чувак пересадив титан на плату з заводу призначену в тому числі для титану. Нові доріжки він там не намалював, як не дивно. Все вже було до нього, і для чипу, і для оперативи. Теж мені видатне досягнення. Ребол чипів роблять в кожному другому сараї, оце приблизно така ж сама складність.
Дорожки, може, і не малював, але там потрібно додавати обв'язку, перевіряти-змінювати ключі, правити біос і т.п.
"Якийсь китайський піонер" налутав переглядів і згадок про себе, що непогано конвертуються в гроші. А зараз з цією картою він зможе оновити не один рекорд.Нафіга воно треба якщо все одно треба брати титана в донори і робити з нього знову ж таки титана - не зрозуміло. Якийсь китайський піонер вигадав собі проблему і героїчно її вирішує, а ви ведетесь.
І взагалі, спробуй згадати назву сайту, це все ще не домогосподарки.юа
-
Denvys5
Member
- Откуда: Kyiv
Оце ^waryag: ↑ 25.01.2026 16:03А зараз з цією картою він зможе оновити не один рекорд.
Бо в титана на хоф платі конкуренції не буде, фаундерс шансів не має
-
yurius_r
Member
Scoffer
Я бачу там як мінімум декілька моментів
1. Bios. Це не так просто. Тіпа взяти від іншої плати із титаном, то може як мінімум не працювати або криво працювати драйвер
2. Підтримка пам'яті. Як мінімум треба забезпечити щоб біос підтримував ці чіпи плюс плата має підтримувати модулі подвійної ємності
3. Розпайка додаткового модуля пам'яті зазвичай це не просто запаяти пам'ять, а й кучу дрібних компонентів, що є навколо кожного чіпа і яких там не буде з заводу, бо це гроші
Тож розповіді про "там нама чого робити" це розповіді тих, хто нічого такого не робив
Я бачу там як мінімум декілька моментів
1. Bios. Це не так просто. Тіпа взяти від іншої плати із титаном, то може як мінімум не працювати або криво працювати драйвер
2. Підтримка пам'яті. Як мінімум треба забезпечити щоб біос підтримував ці чіпи плюс плата має підтримувати модулі подвійної ємності
3. Розпайка додаткового модуля пам'яті зазвичай це не просто запаяти пам'ять, а й кучу дрібних компонентів, що є навколо кожного чіпа і яких там не буде з заводу, бо це гроші
Тож розповіді про "там нама чого робити" це розповіді тих, хто нічого такого не робив
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
+1Scoffer: ↑ 25.01.2026 14:20 Нафіга воно треба якщо все одно треба брати титана в донори і робити з нього знову ж таки титана - не зрозуміло.
це ж не зроблено шось нове чого не було, був зроблений титан на титанівській платі з титанівським чіпом
отже було страчено дві відухи шоб отрмати одну яка фізично така ж як титан
ну нехай тепер посадить ртх 2080 ті чіпа на титан - ідея на ще один відосик і новину
-
Scoffer
Member
yurius_r
1. Ніхто ніякий біос не редагував тому що хуанг редагувалку на надав. Мікруха була просто трансплантована і все.
2. Див п.1
3. Обв'язка була трансплантована з донора і посаджена в штатні пасадочні місця як і все інше. Ніхто ніяку кастомну плату не робив. От якби робив, то це була б зовсім інша розмова. То б був справжній DIV. А зараз лише симуляція.
1. Ніхто ніякий біос не редагував тому що хуанг редагувалку на надав. Мікруха була просто трансплантована і все.
2. Див п.1
3. Обв'язка була трансплантована з донора і посаджена в штатні пасадочні місця як і все інше. Ніхто ніяку кастомну плату не робив. От якби робив, то це була б зовсім інша розмова. То б був справжній DIV. А зараз лише симуляція.
-
N0il
Member
- Откуда: Київ
16,3Tflops з живленням в 900вт. Ну таке собі досягнення....
-
AssayMAS
Member
- Откуда: ][аркiв
у 2060(6) за $100+ и 120ватт из 180ватт 7TflopsN0il: ↑ 25.01.2026 18:1116,3Tflops з живленням в 900вт. Ну таке собі досягнення....
тут в новости скорее количество врама достижение "24 ГБ при 384-бітній шині" что очень при очень любят языковые модели и рисовалки картинок, рисовалки роликов требую по моим данным 100+ГБ врама.
Я вижу область применение этих карт это чат боты и 2Д в 3Д.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Не плутай ліміт і споживання. Це явно заділ під екстремальний оверклокінг.N0il: ↑ 25.01.2026 18:1116,3Tflops з живленням в 900вт. Ну таке собі досягнення....