ASUS почала розслідування випадків виходу з ладу процесорів AMD Ryzen 7 9800X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Dilfin
Member

Повідомлення

Для чого тестерам платити зарплату, як можуть прості люди бути тестерами ще й деколи за свій власний рахунок... маркетолух не даремно отримує гроші.
Glebanya
Junior

Повідомлення

Enjthesilence: 23.01.2026 14:10 горять же тільки на асроках, угу :popcorn:
Хто не знав, то Asrock - це дочірня до Asus компанія ;)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Dilfin: 23.01.2026 14:17 Для чого тестерам платити зарплату, як можуть прості люди бути тестерами ще й деколи за свій власний рахунок... маркетолух не даремно отримує гроші.
Протестувати все - неможливо.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Glebanya: 23.01.2026 14:32
Enjthesilence: 23.01.2026 14:10 горять же тільки на асроках, угу :popcorn:
Хто не знав, то Asrock - це дочірня до Asus компанія ;)
хіба? наче ж з бородатих часів вже як ні
Dilfin
Member

Повідомлення

Glebanya: 23.01.2026 14:32
Enjthesilence: 23.01.2026 14:10 горять же тільки на асроках, угу :popcorn:
Хто не знав, то Asrock - це дочірня до Asus компанія ;)
Це досить поширена думка, але станом на сьогодні це не зовсім так. Ситуація з AsRock та ASUS нагадує складне сімейне дерево з розлученням, хоча коріння у них спільне, зараз ASUSTeK Computer (ASUS) та AsRock — це окремі компанії, які фактично конкурують між собою на ринку материнських плат, відеокарт та іншої техніки.

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
Геральт: 23.01.2026 14:35
Dilfin: 23.01.2026 14:17 Для чого тестерам платити зарплату, як можуть прості люди бути тестерами ще й деколи за свій власний рахунок... маркетолух не даремно отримує гроші.
Протестувати все - неможливо.
Все ні, але програмні помилки в біос можна, коли тестують обладнання, то тестують на максимумі його можливостей, а зараз напевно бояться так тестувати, напевно все буде горіти.)
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dilfin: 23.01.2026 14:43 Це досить поширена думка, але станом на сьогодні це не зовсім так. Ситуація з AsRock та ASUS нагадує складне сімейне дерево з розлученням, хоча коріння у них спільне, зараз ASUSTeK Computer (ASUS) та AsRock — це окремі компанії, які фактично конкурують між собою на ринку материнських плат, відеокарт та іншої техніки.
Ти знаєш, що ти — людина.
Ти знаєш про це чи ні?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Dilfin, хто це писав: чат чи банана?
Злой Ворон
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Dilfin

ASrock належить Pegatron, а Pegatron належить ASUS. Отже ASrock належить ASUS.
alextampa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Далі, по логіці, MSI :D
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Злой Ворон
Точно належить належить асус? У АСУС просто великий пакет акцій pegatron. В районі 17-20%. Звісно, вплив є, але це не так щоб належить. А от з асрок так, пегатрон це його материнська компанія.

Менше із тим, виробничі потужності для виробництва мат плат ті самі і у АСУС і у асрок. Тому там точно десь розгадка цих випадків. Купуйте МСІ :-P

Відправлено через 7 хвилин 28 секунд:
alextampa: 23.01.2026 16:06 Далі, по логіці, MSI :D
У мсі свої заводи які виготовляють матплати, на відміну від асуса.

Тут проблема явно десь в пегатроні з цим явищем

Відправлено через 1 хвилину 3 секунди:
Хоча на редіті були здається випадки що і на мсі горіли 9800. Але категорично рідше
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Барбарис: 23.01.2026 14:54Dilfin, хто це писав: чат чи банана?
Тире палять нагенерований текст.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

kairo, та навіщо дивитись на тире? Там і по стилю видно.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Барбарис: 23.01.2026 16:39kairo, та навіщо дивитись на тире? Там і по стилю видно.
Стиль, це суб'єктивно, а тире, це 100% генерація.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 23.01.2026 16:55а тире, це 100% генерація
коли мав клавіатуру з нампадом (задовго до появи чату жипіті) -- практично завжди ставив довге тире через Alt + 0151, можливо хтось і досі практикує, хоча з появою цього тейку, який я процитував це звісно ризикована звичка :laugh:

але Барбарис правий, там по стилю все зрозуміло в цьому конкретному випадку.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

leif: 23.01.2026 17:08практично завжди ставив довге тире через Alt + 0151
Я чесно кажучи не готовий до таких комбінацій)) Взагалі дивує, що тире немає в клавах взагалі.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo
та воно ж не так часто потрібно, коли звикаєш це дуже швидко і органічно виходить, я взагалі не звертав уваги

так, довге тире мало б бути, або як в телеграмі -- дві риски підряд = тире на рівні софта. ганьба що досі тільки там ця фіча
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

kairo
Тире точно, якщо подвійні чи потрійні звичайні, бо довге рідко правильно копіюється. Мені, наприклад, завжди подобались довгі – всюди ставлю з пк, де можливо. В ворді автозаміна одразу за мене ставить :laugh: . Зі смарта не ставлю, щоб менше дій було. Лише довге не показник.
Kirakishou
Member

Повідомлення

leif: 23.01.2026 17:08коли мав клавіатуру з нампадом (задовго до появи чату жипіті) -- практично завжди ставив довге тире через Alt + 0151, можливо хтось і досі практикує, хоча з появою цього тейку, який я процитував це звісно ризикована звичка :laugh:

Все вірно. Якщо пишу з ПК, то часто ставлю тире через Alt + 0151, це відбувається майже на рівні підсвідомості. Більш того, більшість постів я набираю в текстовому редакторі, а вже потім копіюю його у форму для відповіді на форумі.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

leif: 23.01.2026 17:15 так, довге тире мало б бути, або як в телеграмі -- дві риски підряд = тире на рівні софта. ганьба що досі тільки там ця фіча
В ворді було (чи можна настроїти)
Відповісти