Ігровий процесор AMD Ryzen 7 9850X3D помічений у закордонних магазинах

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Апгрейдитись з папередника на нього це звісно дичина, але в нову збірку можна і взяти, коли мине трохи часу і ціна буде відрізнятися від 9800 поменше ніж на релізі, як воно зазвичай буває

Чим сильніше 1поток тим краще, це база


Звісно, не рівень М5, еге ж Юрєц?

Але це правда ключовий аспект досі. Якщо сабж 5800мгц буде тримати в пбо і ще й по fclk до 2200 краще/частіше гнатись, і імс пам'ять на 6400с30/32 охоче прийматиме, то цілком собі бадьорий рефреш.

Якщо ж це все ні і тільки частота в стоці й +200пбо не їхатиме, то взагалі мимо, чисто для галочки
Alexx-wisa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На старті продажу +100, а через 2 місяці вже +40 до моделі 9800x3d. Багато на ньому не зароблять.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Enjthesilence: 22.01.2026 15:33 23% ціни за 3% продкутивності
Ну так зате буде не 750, а аж цілих 760 FPS у Counter-Strike 2 на мінімалках. Чи не перемога?
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Какой же этот KS проц тревожный звоночек, только рынок на 40-45% набили - сразу эти мувы в стиле интела.

Надеюсь Zen 6 все-таки будет по плану.
Kiory
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцк

Повідомлення

Изменений на 3%, - одна фраза которые сама по себе ставит все точки. Обсуждать, как по мне, больше то и нечего (оно того даже не стоит). :spy:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Ну я думаю тут удивляться и нечему. С покон веков Zen выходили оверпрайснутые кукурузные рефреши или нелюбимые дети, как 1800Х, 3800X, 3800XT и т д. Главное что всегда есть что выбрать и есть "хорошисты" по хорошим ценам :) Мне 7700 хватает с головой, хоть я его брал чуть более пол года назад, уже во времена 9000 и абсолютно не жалею. Мне цена-производительность устроила. Кто-то из максималистов захочет погнаться и за 3% при апгрейде/сборке. Особенно для соревновательных игр, на реакцию
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

leif: 22.01.2026 15:46 Якщо сабж 5800мгц буде тримати в пбо і ще й по fclk до 2200 краще/частіше гнатись, і імс пам'ять на 6400с30/32 охоче прийматиме, то цілком собі бадьорий рефреш.

Якщо ж це все ні і тільки частота в стоці й +200пбо не їхатиме, то взагалі мимо, чисто для галочки
Ого ви губу розкатали :gigi:
Там вижато всі соки повністю, це FX 9590 в новій обгортці
Шаг вліво/вправо і краш системи чи помилки
Звісно, будем подивитись що там вийде, та думаю ці проци і -10 по курві не поїдуть і +100Мгц чи навіть фікс 5600 на всі ядра не вивезуть
Це або гарний бінінг за додаткову плату, або невеличкий апдейт/шліфування техпроцесу, друге звучить цікавіше і перспективніше
Треба чекати реальні тести і не від блохерів мільйонників, котрим гарантовано кращі зразки розсилають :gigi:
Відповісти