Пропоную обговорити У другому сезоні Battlefield 6 отримає великі мапи Contaminated і Golmud Railway
Голмунд?(
Як він мені в 4 набрид.. але все ж мапа популярна - це так
Новини
Останні статті і огляди
У другому сезоні Battlefield 6 отримає великі мапи Contaminated і Golmud Railway
-
Samilo
Member
- Звідки: Харьков (Украина)
-
stoned
Member
- Звідки: Omicron Persei 420
Добре що форму не потрібно більше заповнювати, достатньо мати завантажений клієнт Лабсу.Усе це зможуть попередньо протестувати учасники програми Battlefield Labs
Samilo
Ну добре хоч не Пропаганда з датамайнерських зливів.
Востаннє редагувалось 22.01.2026 12:53 користувачем stoned, всього редагувалось 2 разів.
-
Samilo
Member
- Звідки: Харьков (Украина)
stoned
Дайси хитрі жуки, беруть ті мапи де не має системи levolution
Дайси хитрі жуки, беруть ті мапи де не має системи levolution
-
_Andrik_
Member
- Звідки: Кременчук-PL
Поверніть "Damawand Peak " в режимі штурм з BF3 і можете взагалі більш нічого не робити
. Ну ще Оманський залив , але без тієї клятої бурі з 4ірки 
-
Enjthesilence
Member
зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року. грустінка сучасного мапдизайну_Andrik_: ↑ 22.01.2026 14:09 Поверніть "Damawand Peak " в режимі штурм з BF3 і можете взагалі більш нічого не робити. Ну ще Оманський залив , але без тієї клятої бурі з 4ірки
![]()
Востаннє редагувалось 22.01.2026 14:14 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
-
Geinz21
Member
- Звідки: Днепропетровская обл.
Творческая импотенция у нынешних геймдизайнеров, а старики ушли Арк Райдерс делать.Enjthesilence: ↑ 22.01.2026 14:12 зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Це банальне заощадження коштів під виглядом ностальгії для геймерівEnjthesilence: ↑ 22.01.2026 14:12зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року. грустінка сучасного мапдизайну_Andrik_: ↑ 22.01.2026 14:09 Поверніть "Damawand Peak " в режимі штурм з BF3 і можете взагалі більш нічого не робити. Ну ще Оманський залив , але без тієї клятої бурі з 4ірки
![]()
-
_Andrik_
Member
- Звідки: Кременчук-PL
В тому то і справа, що нові карти як правило виходять лайняні . Виключення це бф3 де в кожному доповнені було за що зачепитсь.Enjthesilence: ↑ 22.01.2026 14:12зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року. грустінка сучасного мапдизайну_Andrik_: ↑ 22.01.2026 14:09 Поверніть "Damawand Peak " в режимі штурм з BF3 і можете взагалі більш нічого не робити. Ну ще Оманський залив , але без тієї клятої бурі з 4ірки
![]()
В 4 50 % мап таке собі . Про решту промовчу
-
Megaclite
Member
Nansha Strike би добавили
-
KimRomik
Member
мертвонароджений продукт...
Отправлено спустя 2 минуты 15 секунд:
Отправлено спустя 2 минуты 15 секунд:
так, у EA політика останнім часом така, щоб робити ну прям дуууже мінімальні інвестиції в розробку ніби економлять на сірниках, але заробляти більшеMqM: ↑ 22.01.2026 14:39Це банальне заощадження коштів під виглядом ностальгії для геймерів
-
DuckRider
Member
Я так понимаю, если в бф6 добавить карту где из-за левалюшина происходит затопление, компьютеры пользователей банально взорвутся
-
Джон_Иваныч
Member
- Звідки: Харків
Дуже чекав мапи з трійки, а тут на тобі - Голмуд( в бф4 були цікаві карти, той же локер, завод... Але голмуд, одна з найнудніших(
Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
100%, Арморед кілл, хіба що на любителя було, всі інші доповнення були крутецькі
Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
_Andrik_: ↑ 22.01.2026 14:41В тому то і справа, що нові карти як правило виходять лайняні . Виключення це бф3 де в кожному доповнені було за що зачепитсь.Enjthesilence: ↑ 22.01.2026 14:12
зробіть нову нормальну карту? - ні, поверніть стару з 2011 року. грустінка сучасного мапдизайну
В 4 50 % мап таке собі . Про решту промовчу
100%, Арморед кілл, хіба що на любителя було, всі інші доповнення були крутецькі
-
stoned
Member
- Звідки: Omicron Persei 420
Бодренька багаторівнева мапа, місцями нагадує Kiasar Railroad. 