Емулятор RPCS3 повноцінно підтримує понад 70% ігор для PlayStation 3

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Предлагаю обсудить Емулятор RPCS3 повноцінно підтримує понад 70% ігор для PlayStation 3

Ще в 2021 році проходив на той час ексклюзивну Persona 5, при цьому для рендера в 4к і мода на 60 fps вистачало розігнаного R7 1700 та GTX 1660
Reinmar
Member

Повідомлення

Можна пройти умовні Анчартед 1,2,Кілзон,Год оф вар 3?
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Reinmar
Там же посилання прям в статі на список сумісності
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вся проблема у власному форматі FP, відміному від компухтерного. Якби хоч хоть випустив залізячку-прискорювач під цей формат, то сумісність була б вже 100%.
IronWithin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris: 20.01.2026 10:38 Reinmar
Там же посилання прям в статі на список сумісності
Тут ніхто нічого не читає
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
Так Соня по шиї надає.

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
Polaris
А як туди гру завантажити?
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 20.01.2026 10:57 Вся проблема у власному форматі FP, відміному від компухтерного. Якби хоч хоть випустив залізячку-прискорювач під цей формат, то сумісність була б вже 100%.
Колись був концепт використання програмованої логіки для прискорення специфічних задач. Intel та AMD навіть придбали виробників FPGA. От тут би це і знадобилося.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

VovaII
Куди завантажити, в емулятор? На сайті розробника є FAQ, чи просто подивись інструкцію на Ютюбі.
Востаннє редагувалось 20.01.2026 12:12 користувачем Polaris, всього редагувалось 1 раз.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Більшість цікавих мені ігор добре йдуть, окрім Twisted Metal (
Dilfin
Member

Повідомлення

SergiusTheBest: 20.01.2026 12:06
Scoffer: 20.01.2026 10:57 Вся проблема у власному форматі FP, відміному від компухтерного. Якби хоч хоть випустив залізячку-прискорювач під цей формат, то сумісність була б вже 100%.
Колись був концепт використання програмованої логіки для прискорення специфічних задач. Intel та AMD навіть придбали виробників FPGA. От тут би це і знадобилося.
Все можливо, просто не вигідно виробникам приставок і комп'ютерного заліза, продати потрібно і те і те.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 20.01.2026 12:04Так Соня по шиї надає.
Не надає бо формат ще з пс2 і патенти вийшли по терміну давності.
SergiusTheBest: 20.01.2026 12:06От тут би це і знадобилося.
На фпга можна, але не дуже ефективно. Точніше дорого. Мало хто купить собі прискорювач пс3 за кілобакс-інший. А за сотку щоб грати в усю колекцію пс2+пс3, та ще й щоб з DLSS/FSR/XeSS бажаючі знайшлись би.

Відправлено через 5 хвилин 39 секунд:
Ну добре, за пару соток теж, але не більше.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Scoffer
Я думаю через десяток років точно з'явиться. Ремейки PS2-PS3. FPGA - ретроконсолі ж вистрілили. Хоч і в обмежених колах. Той же MiSTer
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Хороша штука, бо з апскейлерами та покращеннями графіки + текстур ігри виглядають краще натіву.
Але іграшок ексклюзивов не дуже багато, 90% всього є і на пк.

Нещодавно пройшов Діабло3 (бо частину на пс3 вважаю кращій ніж пк) та СайлентХіл з зеком = з 2к+ і іншим, всюди фул-спід (5070х 3060), грав і на старому залізі 2700 1060, але тоді ще оптимізація емулятора була не дуже, зараз оптимизували краще.

:up:

Пс - думаю через пару років і на мобілах будемо запускати, бо я на планшеті з дешевим процем (снеп 685) запускаю середні пс2 іграшки в фул спіді (з 2х розширенням), а нові монстри 8 ген3+ вообще запускають комп іграшки по типу ГТА4,5 через емулятор вінди :kbd:
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

А где игры качать под эмулятор этот. Торенты?
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Kullerok
Ігри брати там же де і для оригінальної консолі
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Reinmar: 20.01.2026 10:30Год оф вар 3?
Нет, постоянные вылеты
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Reinmar: 20.01.2026 10:30 Можна пройти умовні Анчартед 1,2,Кілзон,Год оф вар 3?
Кілзона нормально не працює, перевіряв
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Scoffer: 20.01.2026 12:35з DLSS/FSR/XeSS бажаючі знайшлись би.
Klon: 20.01.2026 13:11Хороша штука, бо з апскейлерами та покращеннями графіки + текстур ігри виглядають краще натіву.
Саме для цього є Lossless Scaling - апскейл + фреймген.
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну и отлично! Сама Соня забила х.. и похоронила на PS3 кучу классных игр, в которые никак иначе не поиграть на современных устройствах :super:
Відповісти