Шахраї в Китаї продають підроблені GeForce RTX 4080 із графічним чипом від RTX 3060

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Мало ймовірно, це не нова схема
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тєкналоджія 👍
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а все тому що зараз комп комплектуючі вже на вагу драг металів, тому шахраї активізувались
якщо золото хоч легко перевірити йодним тестом, тоді як електроніку не так й просто, навіть якщо вона працює, треба знати дуже багато технічних нюансів, перш ніх купувати з рук
Востаннє редагувалось 19.01.2026 17:14 користувачем KimRomik, всього редагувалось 2 разів.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

ціни жесть на комплектухи такі шахрайські мутки будуть тільки зростати, типу ddr3 під видом ddr5 :idea:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Слабенько якось, могли б і чипи амд всандалити :D
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 19.01.2026 17:05 а все тому що зараз комп комплектуючі вже на вагу драг металів, тому шахраї активізувались
якщо золото хоч легко перевірити йодним тестом, тоді як електроніку не так й просто, навіть якщо вона працює, треба знати дуже багато технічних нюансів, перш ніх купувати з рук
ой, вже все списують на той дефіцит. да китайці, що там не тільки китайці, свапали ті чіпи вже як з десяток років, якщо не більше
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ну це для всіляких сіровозів проблема, хто любить випробувати вдачу
gregory_amd
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Згадайте 7800х3д з Румунії...
Tiufin
Member

Повідомлення

KimRomik: 19.01.2026 17:05 а все тому що зараз комп комплектуючі вже на вагу драг металів, тому шахраї активізувались
якщо золото хоч легко перевірити йодним тестом, тоді як електроніку не так й просто, навіть якщо вона працює, треба знати дуже багато технічних нюансів, перш ніх купувати з рук
Зазвичай такі схеми відсікаються пошуком товару по адекватній ціні. А якщо там щось підозріло дешеве, то чого потім дивуватись
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 19.01.2026 17:37 Слабенько якось, могли б і чипи амд всандалити :D
Могли б чіп від 650 чи 750ті, як свого часу масово робили на аліекспресі.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я вот не пойму, на кой черт вообще что то мошенники припаивают к плате, почему вместо чипа просто не сунуть деревяшку какую нить :spy:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Earanak
Чіпи також дохлі припаюють чисто на 4 кульки по кутах. Це захист від огляду з торця, аби було видно що чіпи є в наявності ;)

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
Ektalion
Та туди дохлий чіп посадили щоб в смітник не викидати ;)
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди

Повідомлення

Recycling по-китайськи.
Зображення
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AntonyKandaurov
А якщо виявиться що не дохлий? Он Куртка саме такі випускати збирається. — Через рік, покупець радітиме цій покупці.
longaro
Member

Повідомлення

Ну так дешевая же , просто урезали под цену соответствующею .. еще и память распаяли , бери пока есть еще :lol:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Він придбав відеокарту GeForce RTX 4080 за дуже низькою ціною на майданчику Goofish
Скупой платит дважды, тупой трижды, а лох платит всегда.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мда, повний треш
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

КиТаЯц також чохе зігрітися.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Tiufin: 19.01.2026 20:01Зазвичай такі схеми відсікаються пошуком товару по адекватній ціні. А якщо там щось підозріло дешеве, то чого потім дивуватись
Шахраї теж вчаться, і скам може продаватися по ринковій ціні, відгуки накручуються, акаунти купляються чи крадуться...
Відповісти