Интересно, если он нарушит договор о неразглашении, его воскресят что бы судить ?следствием соглашения о неразглашении, которое подписали стороны
Новини
Останні статті і огляди
Смертельно хворому фанату дозволили зіграти в Grand Theft Auto VI до офіційного релізу
-
Earanak
Member
- Звідки: Украина
Предлагаю обсудить Смертельно хворому фанату дозволили зіграти в Grand Theft Auto VI до офіційного релізу

-
alex_sul
Advanced Member
- Звідки: Київ
Earanak
Та ти унікум! Мозгов шо у амьоби!
А разрабам просто скажу дякую. Це їм ніфіга не варте, а чуваку на прикінці життя леше буде відійти з миром.
Рак - страшна річ
Та ти унікум! Мозгов шо у амьоби!
А разрабам просто скажу дякую. Це їм ніфіга не варте, а чуваку на прикінці життя леше буде відійти з миром.
Рак - страшна річ
-
IronWithin
Member
А багато треба мізків щоб осилити українську мову на рівні 6-го класу?alex_sul: ↑ 18.01.2026 15:52 Earanak
Та ти унікум! Мозгов шо у амьоби!
А разрабам просто скажу дякую. Це їм ніфіга не варте, а чуваку на прикінці життя леше буде відійти з миром.
Рак - страшна річ![]()
-
Sanya94
Member
- Звідки: Біла Церква
Press F
-
alex_sul
Advanced Member
- Звідки: Київ
IronWithin
Біологія з 3 класу викладаєтся.
Біологія з 3 класу викладаєтся.
-
Liam
Member
- Звідки: Запоріжжя
Ох і люди...
А потім самі у себе питаємо - чому так погано живемо?
А потім самі у себе питаємо - чому так погано живемо?
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Ти кому забувIronWithin: ↑ 18.01.2026 16:02А багато треба мізків щоб осилити українську мову на рівні 6-го класу?alex_sul: ↑ 18.01.2026 15:52 Earanak
Та ти унікум! Мозгов шо у амьоби!
А разрабам просто скажу дякую. Це їм ніфіга не варте, а чуваку на прикінці життя леше буде відійти з миром.
Рак - страшна річ![]()
![]()
-
Ekz0rcyst
Member
- Звідки: local
Дуже добре якщо людині стане хоч на краплю легше.
А що до гри, ще одна гра в яку потрібно буде себе заставляти грати першу годину і потім закидання.
А що до гри, ще одна гра в яку потрібно буде себе заставляти грати першу годину і потім закидання.
-
OzMorphine
Junior
Помню похожую новость про Дюну 2. При схожих обстоятельствах парень оч хотел ее посмотреть до оф премьеры и на ноуте привозли в больничку, вроде в Канаде дело было
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Вспомнил как старая женщина, умирая, просила Кинга рассказать чем закончится темная башня, т.к. не доживет. Не рассказал.
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
vsx, бо й сам не знав чим вона закінчиться. Він рідко продумує фінали наперед.
-
Ektalion
Member
Там он Мартін досі не дописав Гру престолів, хоча серіал 6.5 років як закінчивсяvsx: ↑ 18.01.2026 20:09 Вспомнил как старая женщина, умирая, просила Кинга рассказать чем закончится темная башня, т.к. не доживет. Не рассказал.
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Ektalion
и не допишет, он умрет быстрее
и не допишет, он умрет быстрее
-
Enjthesilence
Member
бідолашний, ну помираючій людині міг і вигадати звісно фіналAlexWest: ↑ 18.01.2026 22:51 vsx, бо й сам не знав чим вона закінчиться. Він рідко продумує фінали наперед.
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Enjthesilence, вирішив не брехати, або не зміг вигадати щось таке, що не розчарувало б людину, з його погляду – звідки нам знати. А може й вигадав щось, тільки нам вже цього не повідомив.
-
bublik1
Junior
rotate:
-
Kirakishou
Member
Пам’ятаю схожу історію років двадцять назад, коли весь світ фанатів від Гаррі Поттера. Тоді Джоан Роулінг теж розповіла кінцівку історії хворій дитині.
-
Intel74320ASuperFin+
Member
- Звідки: Intel "7" 10nm++
Очень верится. Кул стори. Зачем об этом кудахтать в своих соцсетях? Написали бы напрямую в Рокстар тихо и мирно. Ждем утечки похлеще первого Ассассина.
-
Mainkoon
Member
- Звідки: ми з України
Така ж історія була з фанатом Стар Трек, якому влаштували допрем'єрний показ нового фільму. Добре, що у великих компаніях ще залишились люди, які на таке здатні.
-
zaqik
Member
- Звідки: Душниличі
Не, ну мне такие истории тоже напоминают инфоповод. По этой логике, у нас в стране игру должны релизнуть завтра, потому что не только лишь все доживут до релиза.