Ентузіаст оснастив відеокарту Gigabyte GeForce RTX 5090 другим роз’ємом 12V-2x6

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Пропоную обговорити Ентузіаст оснастив відеокарту Gigabyte GeForce RTX 5090 другим роз’ємом 12V-2x6
Купив відеокарту - віддай майстрам на заміну чипів пам'яті, додавання роз’єму живлення, нанесення кращого термоінтерфейсу, встановлення продуктивнішого охолодження... :spy:
hohlid19
Member

Повідомлення

И чё, прям развязка под разъем с завода была распаяна? И биос под неё был с завода настроен?
Bukakanga
Member

Повідомлення

Mike88: 15.01.2026 14:02 Пропоную обговорити Ентузіаст оснастив відеокарту Gigabyte GeForce RTX 5090 другим роз’ємом 12V-2x6
Купив відеокарту - віддай майстрам на заміну чипів пам'яті, додавання роз’єму живлення, нанесення кращого термоінтерфейсу, встановлення продуктивнішого охолодження... :spy:
автоваз эдишен какой-то...
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

з яких 936 Вт припадало на основний
Ну от, а то всі "роз'єм поганий, роз'єм поганий". Треба просто норм БЖ, підключити без перегинів/перехідників і хоч кіловат подавай :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mike88: 15.01.2026 14:02Купив відеокарту - віддай майстрам на заміну чипів пам'яті, додавання роз’єму живлення, нанесення кращого термоінтерфейсу, встановлення продуктивнішого охолодження...
це виключно якщо пригод в житті не вистачає, або ти серйозно займаєшся оверклокінгом для душі чи якоїсь оплачуваної діяльності.

для пересічного юзера ані другий роз'єм ані інші перелічені моди в випадку толкових версій 5090 не потрібні взагалі. купив і користуєшся. а якщо юзер не надто вибагливий -- можна купувати яке завгодно виконання, яке дешевше знайдеш, і не паритись.

Відправлено через 57 секунд:
Геральт: 15.01.2026 14:08і хоч кіловат подавай
в випадку МСІ лайнтнінг то хоч всі 1212,5вт
yurius_r
Member

Повідомлення

leif: 15.01.2026 14:10для пересічного юзера
в випадку толкових версій 5090
В одному реченні "пересічний юзер" і "5090"?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yurius_r
я мав на увазі юзерів, які просто користуються картою, а не ставлять її під чілер-азот тощо
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

оце запас!
1520 Вт з одного кутика плати :eek: Уявляю там напруженість струму біля 12 контактів, особливо тих 6ти що 936Вт (78 ампер)
1520 Вт це 126 ампер в одну сторону, 252 ампер на живлення+земля що йдуть по різних слоях міді по тому ж куску текстоліту
І текстоліт не димить :insane:, тепло встигає розійтись по платі далі
частина енергії сходить близько, а інша аж на протилежний кінець плати, по тонких слоях міді, живлення+земля. ЦЕ само по собі додаткові втрати на опорі цих слоїв, і додатковий нагрів
Цікаво, як справді розподіляється струм, адже нічого рівномірного немає, струм завжди тече найкоротшим шляхом (з меньшим опором), а зараз ще й імпульсні струми вищі в рази
lm317t
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Чому андерсона не впаяв... Чи взагалі на пряму в БЖ
oleg5d75
Member
Звідки: Суми, Україна

Повідомлення

Цікава байка, тому що насправді так не працює і в таке може повірити тільки той хто не знає як насправді працює відеокарта
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Не понимаю, почему с завода 3 разъемами не оснащать, если уже понятно, что серьёзная проблема? Цена карты запредельная.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Геральт: 15.01.2026 14:08 Ну от, а то всі "роз'єм поганий, роз'єм поганий". Треба просто норм БЖ, підключити без перегинів/перехідників і хоч кіловат подавай :laugh:
І обмежити користування карти короткими бенч-сесіями під постійним наглядом? :lol:
Inqizitor2022: 16.01.2026 05:50Не понимаю, почему с завода 3 разъемами не оснащать, если уже понятно, что серьёзная проблема? Цена карты запредельная.
Потому что целью введения разьема был отказ от нескольких кабелей на карту в пользу одного компактного.
longaro
Member

Повідомлення

Шунтанул шоле :shuffle:
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди

Повідомлення

ronemun: 15.01.2026 17:011520 Вт це 126 ампер в одну сторону, 252 ампер на живлення+земля
Тягне на Нобелівську по фізиці.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

MaKCuMyC
ви в переліку слабоуявних
всюди необхідно 2 дроти мінімум: струм іде від + 12в, через споживача і назад до 0В(земля), це все послідовно
оскільки і 0 і 12в тут ідуть з одного кута плати, по різним шарам ясне діло, то виходить що невеличкий кусок текстоліту несе відразу обидва дроти, тому і множу на 2.
Якщо не зрозуміли, то подумайте ще раз
це як звичайний кабель 220в має в собі обидва дроти, і тре враховувати виділення тепла в обидвох, а не тільки те що споживає пристрій
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди

Повідомлення

ronemun
Та можеш називати мене як тобі заманеться, це не змінить факту написаної тобою повної нісенітниці.
Я трошечки вчив фізику у школі та інституті, і що таке електричний струм розумію.
Може в тебе і Земля пласка?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Процедура доволі проста, можно побавитися на кастомній воді.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 15.01.2026 14:08
з яких 936 Вт припадало на основний
Ну от, а то всі "роз'єм поганий, роз'єм поганий". Треба просто норм БЖ, підключити без перегинів/перехідників і хоч кіловат подавай :laugh:
поки не згорить
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

почему с завода 3 разъемами не оснащать
Та вообще дать по периметру штук 20, как ромашка будет... а не стоп, мы ж именно чтоб так не делать от 8пин отказались :spy:
Відповісти