Купив відеокарту - віддай майстрам на заміну чипів пам'яті, додавання роз’єму живлення, нанесення кращого термоінтерфейсу, встановлення продуктивнішого охолодження...
Новини
Останні статті і огляди
Ентузіаст оснастив відеокарту Gigabyte GeForce RTX 5090 другим роз’ємом 12V-2x6
-
Mike88
Member
- Звідки: Dnipro
Пропоную обговорити Ентузіаст оснастив відеокарту Gigabyte GeForce RTX 5090 другим роз’ємом 12V-2x6
Купив відеокарту - віддай майстрам на заміну чипів пам'яті, додавання роз’єму живлення, нанесення кращого термоінтерфейсу, встановлення продуктивнішого охолодження...
Купив відеокарту - віддай майстрам на заміну чипів пам'яті, додавання роз’єму живлення, нанесення кращого термоінтерфейсу, встановлення продуктивнішого охолодження...
-
hohlid19
Member
И чё, прям развязка под разъем с завода была распаяна? И биос под неё был с завода настроен?
-
Bukakanga
Member
автоваз эдишен какой-то...Mike88: ↑ 15.01.2026 14:02 Пропоную обговорити Ентузіаст оснастив відеокарту Gigabyte GeForce RTX 5090 другим роз’ємом 12V-2x6
Купив відеокарту - віддай майстрам на заміну чипів пам'яті, додавання роз’єму живлення, нанесення кращого термоінтерфейсу, встановлення продуктивнішого охолодження...![]()
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
Ну от, а то всі "роз'єм поганий, роз'єм поганий". Треба просто норм БЖ, підключити без перегинів/перехідників і хоч кіловат подавайз яких 936 Вт припадало на основний
-
leif
Member
це виключно якщо пригод в житті не вистачає, або ти серйозно займаєшся оверклокінгом для душі чи якоїсь оплачуваної діяльності.Mike88: ↑ 15.01.2026 14:02Купив відеокарту - віддай майстрам на заміну чипів пам'яті, додавання роз’єму живлення, нанесення кращого термоінтерфейсу, встановлення продуктивнішого охолодження...
для пересічного юзера ані другий роз'єм ані інші перелічені моди в випадку толкових версій 5090 не потрібні взагалі. купив і користуєшся. а якщо юзер не надто вибагливий -- можна купувати яке завгодно виконання, яке дешевше знайдеш, і не паритись.
Відправлено через 57 секунд:
в випадку МСІ лайнтнінг то хоч всі 1212,5втГеральт: ↑ 15.01.2026 14:08і хоч кіловат подавай
-
yurius_r
Member
leif: ↑ 15.01.2026 14:10для пересічного юзера
В одному реченні "пересічний юзер" і "5090"?в випадку толкових версій 5090
-
leif
Member
yurius_r
я мав на увазі юзерів, які просто користуються картою, а не ставлять її під чілер-азот тощо
я мав на увазі юзерів, які просто користуються картою, а не ставлять її під чілер-азот тощо
-
ronemun
Advanced Member
оце запас!
1520 Вт з одного кутика плати
Уявляю там напруженість струму біля 12 контактів, особливо тих 6ти що 936Вт (78 ампер)
1520 Вт це 126 ампер в одну сторону, 252 ампер на живлення+земля що йдуть по різних слоях міді по тому ж куску текстоліту
І текстоліт не димить
, тепло встигає розійтись по платі далі
частина енергії сходить близько, а інша аж на протилежний кінець плати, по тонких слоях міді, живлення+земля. ЦЕ само по собі додаткові втрати на опорі цих слоїв, і додатковий нагрів
Цікаво, як справді розподіляється струм, адже нічого рівномірного немає, струм завжди тече найкоротшим шляхом (з меньшим опором), а зараз ще й імпульсні струми вищі в рази
1520 Вт з одного кутика плати
1520 Вт це 126 ампер в одну сторону, 252 ампер на живлення+земля що йдуть по різних слоях міді по тому ж куску текстоліту
І текстоліт не димить
частина енергії сходить близько, а інша аж на протилежний кінець плати, по тонких слоях міді, живлення+земля. ЦЕ само по собі додаткові втрати на опорі цих слоїв, і додатковий нагрів
Цікаво, як справді розподіляється струм, адже нічого рівномірного немає, струм завжди тече найкоротшим шляхом (з меньшим опором), а зараз ще й імпульсні струми вищі в рази
-
lm317t
Junior
Чому андерсона не впаяв... Чи взагалі на пряму в БЖ
-
oleg5d75
Member
- Звідки: Суми, Україна
Цікава байка, тому що насправді так не працює і в таке може повірити тільки той хто не знає як насправді працює відеокарта
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Не понимаю, почему с завода 3 разъемами не оснащать, если уже понятно, что серьёзная проблема? Цена карты запредельная.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
І обмежити користування карти короткими бенч-сесіями під постійним наглядом?Геральт: ↑ 15.01.2026 14:08 Ну от, а то всі "роз'єм поганий, роз'єм поганий". Треба просто норм БЖ, підключити без перегинів/перехідників і хоч кіловат подавай
Потому что целью введения разьема был отказ от нескольких кабелей на карту в пользу одного компактного.Inqizitor2022: ↑ 16.01.2026 05:50Не понимаю, почему с завода 3 разъемами не оснащать, если уже понятно, что серьёзная проблема? Цена карты запредельная.
-
longaro
Member
Шунтанул шоле 
-
MaKCuMyC
Member
- Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди
Тягне на Нобелівську по фізиці.ronemun: ↑ 15.01.2026 17:011520 Вт це 126 ампер в одну сторону, 252 ампер на живлення+земля
-
ronemun
Advanced Member
MaKCuMyC
ви в переліку слабоуявних
всюди необхідно 2 дроти мінімум: струм іде від + 12в, через споживача і назад до 0В(земля), це все послідовно
оскільки і 0 і 12в тут ідуть з одного кута плати, по різним шарам ясне діло, то виходить що невеличкий кусок текстоліту несе відразу обидва дроти, тому і множу на 2.
Якщо не зрозуміли, то подумайте ще раз
це як звичайний кабель 220в має в собі обидва дроти, і тре враховувати виділення тепла в обидвох, а не тільки те що споживає пристрій
ви в переліку слабоуявних
всюди необхідно 2 дроти мінімум: струм іде від + 12в, через споживача і назад до 0В(земля), це все послідовно
оскільки і 0 і 12в тут ідуть з одного кута плати, по різним шарам ясне діло, то виходить що невеличкий кусок текстоліту несе відразу обидва дроти, тому і множу на 2.
Якщо не зрозуміли, то подумайте ще раз
це як звичайний кабель 220в має в собі обидва дроти, і тре враховувати виділення тепла в обидвох, а не тільки те що споживає пристрій
-
MaKCuMyC
Member
- Звідки: Сіверодонецьк, Нідерланди
ronemun
Та можеш називати мене як тобі заманеться, це не змінить факту написаної тобою повної нісенітниці.
Я трошечки вчив фізику у школі та інституті, і що таке електричний струм розумію.
Може в тебе і Земля пласка?
Та можеш називати мене як тобі заманеться, це не змінить факту написаної тобою повної нісенітниці.
Я трошечки вчив фізику у школі та інституті, і що таке електричний струм розумію.
Може в тебе і Земля пласка?
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Процедура доволі проста, можно побавитися на кастомній воді.
-
Hotspur
Member
поки не згоритьГеральт: ↑ 15.01.2026 14:08Ну от, а то всі "роз'єм поганий, роз'єм поганий". Треба просто норм БЖ, підключити без перегинів/перехідників і хоч кіловат подавайз яких 936 Вт припадало на основний![]()
-
zaqik
Member
- Звідки: Душниличі
Та вообще дать по периметру штук 20, как ромашка будет... а не стоп, мы ж именно чтоб так не делать от 8пин отказалисьпочему с завода 3 разъемами не оснащать