Cybenetics розробила прототип кабелю 12V‑2×6 із вбудованим захистом

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити Cybenetics розробила прототип кабелю 12V‑2×6 із вбудованим захистом

Так шо там по дрібницям вже давайте окремий блок живлення тільки для відеокарти з захистом на кожний пін, 50 дачикивів тепла нагрузки і тд. Або визнати що розєм так собі і всі ці костилі то тільки для 5000 серії і в майбутньому зробим шось тай норм .
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А не проще ли нормальный БП купить?
Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
yariksom
Member

Повідомлення

erkins007: 15.01.2026 10:59 А не проще ли нормальный БП купить?
Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
Правду кажучи, окремий блок живлення для карт, що жеруть 500-900 ват це не така вже й погана ідея.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Таке собі. От був би в тому блочку ШІ... :D
Tyler
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

оце треба було таку хрінь нвідіа наінженерити, щоб потім з нею муд*хатись і костилями по 100 разів фіксити. Феноменальне досягнення
LVladislavchik
Member

Повідомлення

то ж рідні кабелі теж мають візуальну сигналізацію, тільки в неї пінг трішки великий
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Якось забагато двіжу для роз'єму, всі проблеми якого начебто від "тупих користувачів", а не дизайну :rolleyes:
bublik1
Junior

Повідомлення

Олег963: 15.01.2026 10:50 Пропоную обговорити Cybenetics розробила прототип кабелю 12V‑2×6 із вбудованим захистом

Так шо там по дрібницям вже давайте окремий блок живлення тільки для відеокарти з захистом на кожний пін, 50 дачикивів тепла нагрузки і тд. Або визнати що розєм так собі і всі ці костилі то тільки для 5000 серії і в майбутньому зробим шось тай норм .
і СРО з екранчиком :laugh:
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

Придумываем себе проблемы, чтобы потом героически решать. И все ок с этим.
"It's evolving, just backwards"
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків; Слов'янськ

Повідомлення

Прям змова якась з тим роз'ємом. Та відмовтесь вже віднього нарашті, раніше же ставили якось 4 розьема 8 pin.

Отправлено спустя 2 минуты 25 секунд:
yariksom: 15.01.2026 11:09
erkins007: 15.01.2026 10:59 А не проще ли нормальный БП купить?
Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
Правду кажучи, окремий блок живлення для карт, що жеруть 500-900 ват це не така вже й погана ідея.
В нормальних декілка ліній 12в, в топових БП окремі лінії на кабелі відеокарти
NuclearRobinson
HWBOT OC Team
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Та давайте вже новий роз'єм, це все костилі, і розділіть шину живлення на лінії по 4 фази і не буде у вас горіти нічого там, ну може крім тих самих фаз :horror:
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

erkins007: 15.01.2026 10:59А не проще ли нормальный БП купить?
Так проблема не в БЖ, це вже розжували практично всі професійні техно блогери.
erkins007: 15.01.2026 10:59 Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
Асус молодці звісно, але цієї проблеми взагалі не мало б існувати в першу чергу.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Polaris, так 8 пін передає 15, разом 600 +75 від рсі-е. Нові топи 800-1000 Вт. Тоді треба 8 штук.
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

yariksom: 15.01.2026 11:09
erkins007: 15.01.2026 10:59 А не проще ли нормальный БП купить?
Если прям очень сильно переживает берите карту Асус, там есть отслеживание по каждому пину.
Правду кажучи, окремий блок живлення для карт, що жеруть 500-900 ват це не така вже й погана ідея.
И как этот блок отдельный спасет карту от прожога иза конченого переходника или хламоблока ноунейма
Dilfin
Member

Повідомлення

Мабуть що все це тимчасово і всі знали про проект Bolt Graphics "Zeus", або подібні карти? які можуть бути в 10 раз сильнішими і практичнішими за RTX 5090, мабуть що Нвідіа взагалі скоро відмовиться від випуску відеокарт для ігр і буде випускати суто рішення для ШІ.
Kullerok
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Dilfin: 15.01.2026 12:37 Мабуть що все це тимчасово і всі знали про проект Bolt Graphics "Zeus", або подібні карти? які можуть бути в 10 раз сильнішими і практичнішими за RTX 5090, мабуть що Нвідіа взагалі скоро відмовиться від випуску відеокарт для ігр і буде випускати суто рішення для ШІ.
Некогда некто не откажется от выпуска карт для домашнего пользования. Могут сократить производство или периоды выпуска но некто не откажется. Проект кста интересный. Но там цена будет космос.
WWQ
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Барбарис
это по спеке, а по факту 8пин 250вт выдержит в легкую ,главное хорошие провода и хороший контакт в месте обжима.
с 64й веги в свое время снимал под 500вт через powerplay и это на 2х 8пин... и ничего там не грелось и не плавилось
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Чекаю коли фаундерс 6090 буде із двома 12в2х6 щоб резонно потім спитати - для чого городився цей город? ;)

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
Або псі-сіг викрутиться і зробить по замовленню 12в2х8 аби філософія "одна картка - один шлейф" все ж таки не загубилася в хитросплетеннях 32 проводків у двох косах :rotate:
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

syavik2001
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

владельцы карт со старыми 8-пин разъемами тихонько ржут в сторонке.
Все прекрасно понимают что Хуанг выс.ал херню свой 12 пин разъем. Но вместо того чтобы байкотировать это позорное инженерное решение , люди бегаю за переходниками и гоняются за новыми стандартами БП.
Все выучили уже версии АТХ БП но никто не выучил физику!
Відповісти