MSI підготувала відразу три варіанти флагманської відеокарти GeForce RTX 5090 Lightning

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити MSI підготувала відразу три варіанти флагманської відеокарти GeForce RTX 5090 Lightning
Рекомендовані ціни відеокарт MSI GeForce RTX 5090 Lightning компанія поки тримає в таємниці.
Щоб у покупців очі з орбіт не вивалились
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Якщо ціна буде не $5090 - буду у розпачі. :yes:
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

MSiAventador: 12.01.2026 13:23 Якщо ціна буде не $5090 - буду у розпачі. :yes:
Буде 6090 $. :D :-P
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

два адаптери на чотири PCI‑E Power 8‑pin, тобто сумарно вісім таких роз’ємів.
Чудовий павук вийде, якраз 8 ніг :D
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Интересно найдутся ли гении, которые через переходники воткнут?)
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

erkins007: 12.01.2026 13:41 Интересно найдутся ли гении, которые через переходники воткнут?)
never say never
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 12.01.2026 13:41 Интересно найдутся ли гении, которые через переходники воткнут?)
Запитай спочатку шкіряного генія, для чого він вирішив пхати в комплект такі якісні перехідники.
enkosxs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Megaclite: 12.01.2026 13:19
Рекомендовані ціни відеокарт MSI GeForce RTX 5090 Lightning компанія поки тримає в таємниці.
Щоб у покупців очі з орбіт не вивалились
:laugh: :laugh: пхахахаха)))) ЦЕ точно)))) :lol: :lol:
Alanis
Member
Аватар користувача
Звідки: Славянск

Повідомлення

Ну а в магазине в наличии будет только фото этой видеокарты.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion: 12.01.2026 14:21Запитай спочатку шкіряного генія, для чого він вирішив пхати в комплект такі якісні перехідники
Чтобы пользователь могу купить видеокарту и даже имея старый БП частично ее использовать временно.
Покупать 5090 и пихать ее переходником это глупость
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Олег963: 12.01.2026 13:24
MSiAventador: 12.01.2026 13:23 Якщо ціна буде не $5090 - буду у розпачі. :yes:
Буде 6090 $. :D :-P
Так сказати : прогрів перед новим поколінням в 2027 та адаптація до нових цін :D
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 12.01.2026 13:41Интересно найдутся ли гении, которые через переходники воткнут?)
З перехідниками треба використовувати тільки якісний БЖ ))
Зображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka
Треба написати в аерокул що б зробили 2500вт КЦАС. а то чим сабж живити під час азотних сесій?

До слова про азотні сесії, на перших фотках з цією картою, які було опубліковано ще до оф. Анонсу, вона була на бенч стенді зі стаканом азоту і заживлена через 2 перехідники :rotate:

Втім думаю що там люди прочитали інструкції і на кожен перехідник йшло по 4 коси від БЖ. І, о диво-дивне, все працює.

А на думку мсі з 1 роз'єма можна і 1225вт зняти в екстремальних режимах :lol: що вже про нещасні 600вт казати
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

erkins007: 12.01.2026 16:38Чтобы пользователь могу купить видеокарту и даже имея старый БП частично ее использовать временно.
Покупать 5090 и пихать ее переходником это глупость
И написать в инструкции, что это временное решение, но нужен совместимый БП? А чтоб совсем хорошо, предложить уменьшить ТДП карты в таком режиме ватт на 100-150?
Відповісти